Skocz do zawartości
Jakub612

Wybór telewizora w kwocie do 2500 max 3000zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuję telewizora głównie do grania i oglądania filmów blu-ray.

Telewizor ma mieć 40 max 42 cale.( brak miejsca)

Odległość od telewizora wynosi ok. 1,5m

Do telewizora będzie podłączony xone oraz inne konsole.

Pokój jest jasny, ale nie ma problemu by żaluzje zasłonić.

Zależy mi na 3d i na funkcjach smart(ale to drugie nie musi być strasznie wypasione).

Telewizory, które wybrałem to Panasonic 40 as640, Samsung h6700(ew h6400), lg lb700, Toshiba l7453(tu już maks cenowy). Zastanawiam się jeszcze nad Philipsem Pfs 7109, ale tutaj mam mniejsze zaufanie do marki.

Wiem jakie są różnice między matrycami(ips vs va), ale mam nadzieję, że micro-dimming coś poprawi w filmach. Wiem też jakie te telewizory mają input laga( myślę, że nie odczuję 50 vs 40 albo 35 vs 40). Zależy mi na tym by jak najlepiej połączyć jakość obrazu z graniem. Częsć z tych telewizorów widziałem w marketach, ale nie mam możliwości by jakoś głębiej się nimi pobawić, dlatego proszę o radę szczególnie osoby które miały do czynienia z tymi modelami.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam AS640 i H6700 (lub inny z serii H6). Jeśli będziesz rozważał tylko te dwa modele to możesz się kierować już bardziej sercem niż rozumiem, bo oba są udane i Cię zadowolą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak myślałem i też najbardziej je brałem pod uwagę ze względu na kontrast oraz dlatego, że tak naprawdę tylko ja będę z niego korzystał i będę siedział na wprost. Po Waszym teście Panasonica chyba bardziej będę się skłaniał w jego kierunku, ale jeszcze szczególnie się przyjrzę tym dwóm modelom.I chyba tak jak mówisz, serce bardziej za Panasem, chociażby za sentyment do plazm i audio Technicsa.

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...