Skocz do zawartości
toki0987

tv 65 cali

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Poszukuje tv w rozmiarze 65cali . Piorytetem jest oczywiście jakość wyświetlanego obrazu. Tv musi posiadać super czerń bez jakich kolwiek sztucznych przyciemnień czy skoków jasności , oczywiscie tv bez bandingu i cloudingu. Drugą sprawą jest płynność ma być super bez zacinań czy artefaktów . Pod tv podłączony bedzie dokoder nc+ , odległość 3,5m , obecny tv 55pfl7008 ( chce go wymienic ten tv to porażka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to szukaj Panasonic TX-P65ST60 albo TX-P65VT60E ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki masz budżet ale jeżeli Cię stać to przy takiej wielkości polecałbym coś Ultra HD, np LG 65LA970V. Ma matryce IPS(dobre kąty widzenia), płynność obrazu też powinna być super. Do tego bardzo dobra komunikacja i dostęp do VOD.Sterowanie tabletem lub smartfonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

65VT50 jest jeszcze w Euro RTV AGD w WolaParku w Warszawie. Nie wiem tylko, czy nie został już sam egzemplarz wystawowy. Cena 10999 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki masz budżet ale jeżeli Cię stać to przy takiej wielkości polecałbym coś Ultra HD, np LG 65LA970V. Ma matryce IPS(dobre kąty widzenia), płynność obrazu też powinna być super. Do tego bardzo dobra komunikacja i dostęp do VOD.Sterowanie tabletem lub smartfonem.

Człowiek pisze, że nie chce mieć problemów z detalami w czerniach, a Ty mu polecasz TV, który niestępliwie je zjada i nawet nie da się tego zablokować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby plazmy Panasonica byly jeszcze dostepne nie zastanawiał bym się ani minuty. Ostatnio miałem okazję oglądać sony w rozmiarze 65 model 9005 w sklepie prezentował się fajnie. Obecnie posiadam Philipsa 7008 i matryca IPS to chyba nie dla mnie. Słaby kontrast zero czerni system przyciemnianie w tym tv to porażka bo ściemnia cały obraz przy ciemnych scenach . Do tego banding clouding oraz wyłączanie się tv . Skłoniło mnie do reklamacji tego tv. Dlatego szukam czegoś sprawdzonego co tym razem w 100 procentach mnie zadowoli .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to znaczy ze udało ci się zareklamować Philipsa na clouding?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początek sierpnia będę reklamował. Clouding mega banding na połowę ekranu. Wyłączając się samoistnie tv oraz czasem nie idzie go włączyć z pilota pomaga reset. Następnie słaby kontrast tego tv u mnie świeci on na niebiesko . Do tego problem z kolorami czasem ten tv wyświetla bardzo blade kolory. Wiem jak postępuje serwisy ale ja nie wydałem takiej kasy na taki szit. Najpierw serwis potem rzecznik praw konsumenta a potem ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam okazję kupić Panasonica vt60 podobno nowe . Czy możecie mi na pisać na co zwrócić uwagę przy zakupie plazmy? Jak sprawdzić ile świecił tv? Zdaje sobie sprawę z wad plazmy wypalanie itd. Czy ta plazma ma problemy z płynnością ruchu? Czy w plazmach występuje banding? Jak sprawuje się w jasnych pomieszczeniach da się oglądać? Jeśli jeszcze jest coś co powinnem wiedzieć proszę napiszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale mam wrażenie, że zamiast sprawdzić to forum gdzie wszystkie te sprawy zostały dokładnie opisane znowu ktoś liczy na 399547378249583627490 odpowiedź Maćka lub Gmeru? Wykażcie chociaż odrobinę inicjatywy. Tutaj to wszystko jest już opisane!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale dużo już się na czytałem i wolałbym opinie użytkowników tego tv . Wychodząc z twojego założenia poco w ogóle zakładać nowe tematy skoro już wszystko zostało napisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nowy temat zakłada się wtedy gdy chcemy zapytać o coś, czego nie było jeszcze na forum, ale może jestem staromodny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może macie rację . Macku dałoby radę odpowiedzieć na pytanie jak szybko sprawdzić plazme na co zwrócić uwagę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...