Skocz do zawartości
Gmeru

[PS4]Destiny - pierwsze wrażenie jest wow!

Rekomendowane odpowiedzi

Od piątku przycinam w nową grę Bungie gdyż jak wiadomo pojawiła się możliwość zagrania w wersję Alpha. Alpha nie alpha (w wakacje ma być beta a premiera we wrześniu) mam wrażenie jakbym grał w fula :) Z tego co wyczytałem tak naprawdę nazwa Alpha dotyczy kodu sieciowego bo po grze w żadnym wypadku nie widać aby była w tak wczesnej fazie rozwoju.

Fani Halo od razu poczują się jak w domu. Fani BF itp. poczują mega różnicę i albo im się będzie podobać albo odrzucą grę przy pierwszym kontakcie. Ogólnie mamy tutaj do czynienia z czymś ciekawym gdyż podróżujemy po różnych planetach i rozgrywamy misje na naprawdę dużych terenach albo rozgrywamy klasyczne multi na mapach.

Mnie porwała opcja grania w copie i rozgrywania misji właśnie z kolegami np. z tego forum (pozdro wczoraj dla arsenala :DDDD ). Grało się mega.

Graficznie jest mega mega dobrze. Zobaczcie jak to wygląda. Pewnie dzisiaj pogram na twitchu (http://www.twitch.tv/gmeru_hdtvpolska). Jak ktoś chce to zapraszam.

ps. Super działa też opcja remote play na Vicie. Ekran dotykowy jest wykorzystywany! Np. do rzutu granatem.

fqga.jpg

vufyk.jpg

6msg.jpg

of72.jpg

m9fp8.jpg

xn3i.jpg

zti0x.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś dostać jeszcze do tej alfy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już koniec. Od 17 czerwca beta. Składaj preordera i masz klucz : ) A przecież nie trzeba odbierać; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam już złożony preorder nawet :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze z rok ; ) i będzie w co grać : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak ale jakoś jestem sceptycznie nastawiony do moltiplatformowych tytułów (takich które ukazują się na starszą generację i na nowszą)

AWSZE prowadzi to do uśrednienia jakości technicznej tytułu.... A ile wyjdzie pierwszoligowych w tym roku? Wszystkie istotne tytuły przerzucone są już na 2015 rok.... Na razie sprzet stoi i się kurzy

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po Destiny nie widać tego... jestem ciekawy jak będą wyglądać wersje na PS3 / X360... Oczywiście pewnie miną ze dwa lata kiedy wyjdzie z tego rozkroku twórców...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Odświerzę może temat. Jeśli ktoś chce sprawdzić betę Destiny na PS4 to zostały mi kody na PSN. Oto jeden z nich: NP4A-EFN4-MLD8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekowac chociaz mam swoj:) wczoraj juz wystartowalem:))) arsenal moze znowu sie spotkamy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnisz nicka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętnie pogram mój PSN ; c7313516

Ale przyznaje że w strzelanki mam małego skilla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnisz nicka

raffal88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra za 500mln$ startuje a na forum newsy o jakichś drętwych telefonach.

gra ktoś już w to w wersji finalnej? po ocenach userów na metacriticu nie jest chyba tak pięknie jak opisał Gmeru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem kilka godzin w bete ale szału nie było

na pewno nie kupie. Czekam na drivecluba, gta, order1886, alien

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrane :D Jak tylko wygrzebię się z IFY itd. to wskakuje bo beta jedna i druga mnie porwała. Ale bez kumpli nie ma co grać. Tutaj siła leży w copie. To jest dla mnie spory przebłysk jak to zrobili wszystko. No i ten klimat... Zobaczymy.

3ymhEi.jpg

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Ghost Edition już też odebrany, jutro siadam do gry. Jak ktoś chętny do grania razem to parę postów wyżej jest mój gametag.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest świetnie. Klimat gry fantastyczny. Może trochę subiektywnie oceniam grę, bo właśnie podpiąłem konsolę pod nowy telewizor LG LB670V. Sumaryczny wynik konsola z Destiny i nowy TV z fajnymi parametrami zrobił na mnie wow!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nextgen :) Gierka generalnie bardzo przyjemna i fajnie się gra. Grafika na bardzo wysokim poziomie. Kolekcjonerka rewlacyjna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tutaj idzie głównie online to raczej trzeba ogarniać ;)

Ta gra jest dziwna. Ogólnie niby [beeep]y nie urywa na dłuższą metę ale a wciąga jak bagno. Robisz ciągle to samo a chce się wracać dzień w dzień... typowy uzależniacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...