Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na tą chwilę widzę tylko zapowiedź dvd.Czyli blu ray znowu trzeba kupić u Angoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wczoraj maila do Monolithu o potwierdzenie tego smutnego faktu, jeśli odpiszą dam znać. Zawstydzające, że opłaca się im wydawać w naszym kraju szmiry ze Stathamem czy Stallone'em, a zwycięzcy Oscarów nie :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to, 20 lat temu, prominentny pracownik Apollo Film , czyli onegdaj glownego kiniarza w moim rodzinnym miescie, mawial: - Zla struktura widza (sic!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro u nas ledwo sie sprzedaje masówka w stylu Avengers, to jak chcesz sprzedać kolejny raz historie czarnych? Litości...

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Może wydawcy wiedzą że w mkv już wyszedł ;). I nie chcą konkurencji robić. Żenujące podejście do rynku. Nic tylko upychać na zagranicznych wydaniach płyt polskie napisy i całość pozostawić wolnemu rynkowi.

Edytowane przez Ramlesa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiające jest to, że w Czechach się opłaca wydać ten film, jak i wiele innych, których u nas nigdy nie wydano na BD.

Ktoś mi to w racjonalny sposób wytłumaczy ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze Czesi wzieli pod uwage, ze wydaja rowniez na polski rynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może do nich napisać. Mały kraj, mniejszy rynek zbytu, a tu możliwość zwiększenia popytu. Ile kilo mają napisy 200?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskutowanie o polskim rynku Blu-Ray jest bezsensowne, bo ten polski rynek już nigdy się nie zmieni.

Więc zostają trzy możliwości:

- Kupować w Polsce to co jest.

- Kupować zagranicą.

- Korzystać z źródeł nielegalnych.

Ktoś ma lepsze pomysły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

Wyjść na zawenątrz i podziwiać polskie morze, góry, lasy , gwarantuje rozdzielczość większa niż UHD ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjść na zawenątrz i podziwiać polskie morze, góry, lasy , gwarantuje rozdzielczość większa niż UHD ;)

Jestem w Międzyzdrojach. Jest morze, lasy, i góry. Wieczorem chciałbym u znajomych coś fajnego obejrzeć. Och nie, przecież nasi rodzimi wydawcy są tacy pro ekologiczni, że nic dobrze nie wydają. Przecież w dzień można tak jak kolega Sławomir powiada a wieczorem można sobie na gwiazdy pozerkać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba bylo pojechac do znajomych w Berlinie czy Londynie a nie marudzic, ze sie nudzisz w Miedzyzdrojach. Zreszta masz tam kino7D, Planetarium, gabinet figur wioskowych, piekna pogode i regaty. Co nie zeglujesz?

Zawsze jest woodka Bolls na wieczorne sesje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co cię gryzie. Nagły wyskok ze stolicami innych krajów?

Ps.

Nikomu nie ubliżając Międzyzdroje to wiocha i gdyby nie rodzina mojego najlepszego kolegi to bym tam nie jeździł. Z tą wiochą to cytat rodzimych mieszkańców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mnie nie gryzie.

Osobiscie wolalbym dla odmiany Miedzyzdroje i choc jest w mich 1000x mniej atrakcji, niz we wspomniach miastach, napewno bym sie w nich nie nudzil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...