Skocz do zawartości
marlowe

Jaki odtwarzacz sieciowy do divxów ?

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem pierwszą kukurydze pch-100 (wiele lat, uległa trwałemu uszkodzeniu), mam wciąż dune prime 3.0. Ale niestety ostatnim czasy dune wiesza się przy materiałach kiepskiej, niewiadomej kopresji. Filmy oryginalne i porządnie konwertowane chodzą płynnie. Chciałbym zakupic jakiś kolejny NMT który będzie w 100% wykorzystywany do materiałów słabej jakośći (jakieś bajki, filmy z YT, muzyka z netu). Czy istnieje jakiś NMT dobrze radzący sobie z takimi materiałami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze zwykłym DIVX'ami w jakości SD?

Każdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Divixem poprobiło sie jakiś czas temu... zmienił się właściciel praw i wprowadził nowe stawki licencyjne, bardzo wysokie, część producentów się zbuntowała. Tak więc nie jest oczywiste, czy wszystkie najnowsze urządzenia będą obsługiwać wszystkie wersje Divxów. Od jakiegoś czasu są w sieci programy "naprawiające" Divix - przez mianę rozszerzenia i kilku bajtów w nagłówku (a więc nie jest to konwersja), zamieniają DivX w Xvida, i problem znika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze zwykłym DIVX'ami w jakości SD?

Każdy.

tak zwykłe divxy w SD. Do jakości HD i BR mam dune ale córce jak ściągam bajki np. z YT to 8 na 10 na dune się wiesza i do tych celów chciałbym sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu są w sieci programy "naprawiające" Divix - przez mianę rozszerzenia i kilku bajtów w nagłówku (a więc nie jest to konwersja), zamieniają DivX w Xvida, i problem znika.

czy to znaczy, że jeśli taka bajke przerobię tym narzędziem to wieszania może nie być ?? to by mi uratowało trochę grosza w kieszeni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...