Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem szczęśliwym posiadaczem monitora ASUS VG278H z Nvidia 3D Vision 2


Czy podczas oglądania filmów w 3D jest możliwość obejrzenia w FULLSCREEN bez górnego i dolnego czarnego paska (Letterbox), korzystam z programu PowerDVD 14 i nie mogę dojść do tego jak mogę rozciągnąc obraz filmu 3D tak ja w przypadku filmów w 2D... Albo jakie polecacie programy do oglądania filmów w 3D w pełnej okazałości FULLSCREEN???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się nie da w powerDVD, ale może zna ktoś lepszy program który to potrafi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpie aby można było bez jakiejs dodatkowej konwersji pliku ,bez zniekształceń powiększyć tak złożony obraz :blush: możesz poszukać na specjalistycznej stronie i na forum zadać pytanie po angielsku http://www.videohelp.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie widziałem w żadnym programie do odtwarzania BluRay'ów opcji powiększania obrazu.

Bo jeśli chodzi o przekonwertowane pliki MKV, AVI itp. to praktycznie każdy player ma taką opcję.

Polecam Daum PotPlayer'a. Najnowsza wersja odtwarza płynnie nawet pliki 4K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, warto było się zapytać... Miejmy nadzieje, że producenci wprowadzą taką możliwość oglądania filmów w formacie FULLSCREEN bez tych pasków letterbox, w tedy przynajmniej mieli byśmy przyjemność wykorzystać pełne wymiary monitora czy telewizora...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... przyjemność wykorzystać pełne wymiary monitora czy telewizora...

... tracąc przy tym 30% treści filmu.

Dla wielu osób na tym forum takie poglądy to czysta herezja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nikogo nie chciałem obrazić :ph34r: ale oglądam w ten sposób filmy 2D w FullHD i w cale to mi nie przeszkadza. A po za tym dobrze mieć taką możliwość, jeśli ktoś chciał by rozciągnąć obraz, to po prostu by to zrobił. A najlepiej że by filmy wychodziły w formacie 16:9, taK że by nie tracić jakości wyświetlanego obrazu i móc wykorzystać pełną przekątną ekranu bez tych z[beeep]anych czarnych pasków letterbox!!!!

Pozdrawiam maniaków HD i 4K...

Edytowane przez Cezarbjj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozciagac obrazu tylko robic zoom, a filmy raczej sa krecone do proporcji kinowych 21:9 i nie ma szans aby taki film potem wypuscic na bd w 16:9 nie tracac czesci obrazu.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alternatywą jest monitor 21:9 - jest kilka modeli na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbmc od wersji 13 obsługuje 3D, i powiększenie normalnie działa w tym trybie. Czyli da się powiększyć tak żeby nie było tych pasków, co zawsze czynię :)

Do tego działają napisy w 3D i można regulować ich głębokość :)

Nie wiem czy to ma znaczenie, ale używam Xbmc na androidzie, na PC powinno być chyba to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...