Skocz do zawartości
moonfall84

[PS4] Weekendowa promocja na Thief i Tomb Raider

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

W PSN jest promocja na Thiefa (144) i Tomb Raidera (124zl).

W przypadku kupna z kolegą wychodzi bardzo tanio ;)

Sent from my ZTE V987 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie gry warto sprawdzić. Co prawda Thief miał średnie noty w recenzjach, ale mi się gra bardzo podobała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, 124zł jak ktoś nie ma to mega dobra cena. W sumie wersja jak z wypasionego PC. :) I te włosy hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyczyłam od kolegi PS4 do testów. U mnie wszyscy pecetowcy, ja w dodatku prawie nie gram, jedyna gra na moim pecku - Wieśmin 2, leży, bo nie mogę przejść balisty na samym początku (taki kiepski ze mnie gracz). Jedyne gry pecetowe, do których mam sentyment to serie Mortal Kombat i Tomb Raider. A właściwie miałam, bo TR już w części Legend to nie było to, po Underworld stwierdziłam, że żadnej kolejnej części nie kupię.

I trzeba się było tego trzymać...

W promocji w PS Store dałam za tę grę jakieś 50zł i gdyby się dało te pieniądze odzyskać, to bym zażądała zwrotu pieniędzy.

Ta gra, to PORAŻKA i koszmar. Z TR nie ma nic wspólnego oprócz nazwy. Całe clou, polegające na zagadkach i starożytnych instalacjach sprowadzone do kilku marginalnych, opcjonalnych 'tombs', zaś twoim głównym zadaniem jest ZABIJAĆ, ZABIJAĆ, ZABIJAĆ! Wszystkich. Lokalsów kanibali, ruskich najemników, właściwie wszystko, co ma dwie nogi (albo więcej, bo trzeba sobie w dżungli upolować żarełko). Powinni zmienić nazwę na Tomb Rambo.

Do tego obrzydliwe, realistyczne sceny śmierci Lary, włącznie z podrzynaniem jej gardła maczetą i innymi narzędziami, nabijania głowy na metalowy szpikulec podczas ślizgu bądź spływu rzeką, wbijania kilofa w głowę, klatkę piersiową itd.

Nie mam opanowanego pada, ale nawet jak gram na pececie, to ginę dość często. Ale nigdy nie robiło mi się psychicznie niedobrze i nie przerywałam gry z powodu zniesmaczenia... Obraz4.gif

Jak dla mnie, nawet za darmo nie warto.

I żeby nie było, że ja jakaś delikatna lelija jestem - w "The last of us" całkiem spoko mi się gra, nie wyłączyłam opcji gore, bo nie odczuwam takiej potrzeby (ale miło, że jest taka opcja). Choć ciągle mnie zabijają, bo celowanie na padzie to zupełnie nie moja bajka, a trend zombie w ogóle mi nie podchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...