Skocz do zawartości
mpuzerewski

Brak napisów kino domowe Panasonic SC-BTT500EGS

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam Panasonic TV 55ST60 oraz kino domowe Panasonic SC-BTT500EGS . Mam problem z odtwarzaniem filmów z napisami mianowicie na początku nie mogłem włączyć tej opcji w TV ale akurat tutaj problem rozwiązałem szukając w wątkach na forum . Natomiast nie mogę włączyć napisów w moim kinie domowym . Z tego co przeglądałem wątki plik video i napisy musi znajdować się w tym samym folderze ( u mnie tak właśnie jest ) , plik video i napisów musi mieć taką samą nazwę ( u mnie tak jest ) niestety podczas oglądania nie ma napisów czy trzeba jest ręcznie włączyć tak samo jak robiłem w TV czy powinny wczytać się automatycznie . Dodam , że w kinie domowym nie mogę znaleźć wczytywania ręcznego napisów jeśli taka opcja w ogóle jest . Dodam , że rozszerzenie pliku z tekstem to .SRT a kodowanie pliku to UTF-8 , próbowałem również rozszerzenie .TXT oraz innych kodowań i efekt był zawsze taki sam . Proszę o pomoc . Podczas filmu jak wybieram opcje - menu operacji - podtytuł ( debilne tłumaczenia ang subtitles ) - wartość jest wyłaczona i nie mogę jej właczyć . . Pomocy !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plik z napisami nie ma mieć tylko rozszerzenia srt ale musi być w formacie srt, dla większości odtwarzaczy na PC to nieistotne ale na sprzętowych odtwarzaczach to już niestety istotne:

Pliki w formacie srt wyglądają mnie więcej tak:

1

00:00:01,000 --> 00:00:02,900
Poprzednio w Royal Pains...
2
00:00:03,000 --> 00:00:06,200
Niedługo będę musiała zacząć martwić
się o zabezpieczenia przeciw dzieciom.
3
00:00:06,300 --> 00:00:08,700
Przepraszam, Jeremiah!
4
00:00:10,300 --> 00:00:12,500
Jest tu cicho po południu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ponad roku czasu znalazłem rozwiązanie .

Napisany działają tylko w kodowaniu ANSI rozszerzenie .txt

Napisy włączyć można ustawiając najpierw Inne - Ustawienia - Język - Preferencje menu - " wpisać 8076 " nastepnie przejść do tekst podtytułu wybrać " łacińskie 2 "

Uruchomić video option - menu operacji - podtytuł - " text "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...