Skocz do zawartości
kobicad

27.11.06 dzien x

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli tak to cz to prawda, czy ktos nabyl n z nagrywarka
i czy jest ich [b]dosyc w sklepach[/b] :D ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kobicad' post='24759' date='27.11.2006, 21:29 ']
Jesli tak to cz to prawda, czy ktos nabyl n z nagrywarka
i czy jest ich [b]dosyc w sklepach[/b] :D ??
[/quote]


Ja dzisiaj nabylem bez problemów, byłem jedynym, który podpisał dzisiaj umowę w tym punkcie, a robiłem to przed zamknięciem, jest duze zainteresowanie wśród osób, które już mają nboxy. Sprzedawca mówił, że sporo telefonów jest z zapytaniami czy już można wymieniać nboxy na recordery.

I powiem tak ... oprócz nsport (discovery nie brałem bo za zajeden kanał HD z samymi powtórkami, się nie opłaca 16 zł płacić) innych kanałów się nie da oglądać przez HDMI w tej jakości, kompletna porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
np u mnie w avansie mają ale w media expercie powiedzieli ze we wtorek beda mieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mystic' post='24782' date='27.11.2006, 22:53 ']


I powiem tak ... innych kanałów się nie da oglądać przez [b][size=4]HDMI[/size][/b] w tej jakości, kompletna porażka.
[/quote]
Mógłbyś się dokładniej wypowiedzieć ???
To przez co da się oglądać???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mystic' post='24782' date='28.11.2006, 00:53 ']
I powiem tak ... oprócz nsport (discovery nie brałem bo za zajeden kanał HD z samymi powtórkami, się nie opłaca 16 zł płacić) innych kanałów się nie da oglądać przez HDMI w tej jakości, kompletna porażka.
[/quote]

Własnie...jakieś farmazony piszesz....Ja mam podłaczona N do Panasonica 42PV60 i jestem zadowolony z jakości kanałów nie tylko z Discovery HD. Co prawda mam porównanie tylko z Kablówka UPC. Mam Pakiet filmowy + nauka kultura...czy jak sie to tam nazywa:))

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mystic' post='24782' date='27.11.2006, 22:53 ']
discovery nie brałem bo za zajeden kanał HD z samymi powtórkami, się nie opłaca 16 zł płacić[/quote]
No to się grubo mylisz kolego. To jedyny kanał HD (oprócz LuxeHD FTA) w pakiecie n jak na razie i jest wart każdej z tych szesnastu zapłaconych złotówek, więc jeśli go nie masz, to nie wiesz o czym mówisz

Pzdr
KrzyHo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie Panowie, moze dla mystic Discovery niejest wiele warte, za to Nsport jest super. Kwestia gustu i zainteresowan. Mnie sie Discovery HD podobalo, przez pierwsze pare dni. Potem mialem juz dosc ogladania tych samych, bardzo ladnych, ale wciaz tych samych obrazkow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie też oglądania węży, do tego w kółko tych samych, wystarczy na dobrych parę miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Yuiren' post='24811' date='28.11.2006, 00:08 ']
Spokojnie Panowie, moze dla mystic Discovery niejest wiele warte, za to Nsport jest super. Kwestia gustu i zainteresowan. Mnie sie Discovery HD podobalo, przez pierwsze pare dni. Potem mialem juz dosc ogladania tych samych, bardzo ladnych, ale wciaz tych samych obrazkow...
[/quote]
zgadzam się z tobą wszystko fajnie tylko za dużo powtórek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Yuiren' post='24811' date='28.11.2006, 00:08 ']
Spokojnie Panowie, moze dla mystic Discovery niejest wiele warte, za to Nsport jest super. Kwestia gustu i zainteresowan. Mnie sie Discovery HD podobalo, przez pierwsze pare dni. Potem mialem juz dosc ogladania tych samych, bardzo ladnych, ale wciaz tych samych obrazkow...
[/quote]


Kolega @Yuiren oddał dokładnie sens mojej wypowiedzi. Poza tym resztę tych kanałów mam w C+. Cieszyć oko w kólko tym samym jak długo można ? a umowę podpisywałem na 15 m-cy, więc jeśli mam się podniecać powtórkami przez 15 m-cy to wolę to robić za darmo na LUX-HD.

Jak oglądać SD z n? Wiadomo, że na HDMI nie działają żadne polepszacze, sygnał jest wyświetlany 1:1 więc skalery, truD i inne tego typu programy, w które są wyposażone nasze TV nic tu nie zdziałają. Dlatego po hdmi jakość n jest gorsza niż C+. Jeśli n-box czy n-recorder generują sygnał RGB na scart to dużo lepszy efekt będzie można uzyskać stosując dobry kabel scart dla kanałów SD. Czekam na kabel więc się niebawem przekonam, te co mam niestety są za krótkie.

btw. Wyrażałem swoją opinię, każdy ma prawo ... chyba tak, prawda. Edytowane przez mystic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ale chyba codziennie 2 godziny nowego materiału jest na discovery.
wg mnie gorsze jest małe zróżnicowanie tematyczne.

@mystic
ty masz chyba plazmę pioniera i lcd sharpa. na obu źle wygląda n-ka po hdmi?
mi na plaźmie niezależnie czy hdmi czy component wygląda podobnie. i wydaje mi się że lepiej niż z dreambox'a cyfra. Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='klaus71' post='24869' date='28.11.2006, 10:26 ']
no ale chyba codziennie 2 godziny nowego materiału jest na discovery.
wg mnie gorsze jest małe zróżnicowanie tematyczne.

@mystic
ty masz chyba plazmę pioniera i lcd sharpa. na obu źle wygląda n-ka po hdmi?
mi na plaźmie niezależnie czy hdmi czy component wygląda podobnie. i wydaje mi się że lepiej niż z dreambox'a cyfra.
[/quote]

2 godziny dziennie nowych programow sa jak sie zaczyna od zera. Po 2 tygodniach ogladania udaje mi sie trafic na 1-2h nowego materialu w tygodniu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mystic' post='24867' date='28.11.2006, 11:16 ']
Jak oglądać SD z n? Wiadomo, że na HDMI nie działają żadne polepszacze, sygnał jest wyświetlany 1:1 więc skalery, truD i inne tego typu programy, w które są wyposażone nasze TV nic tu nie zdziałają. Dlatego po hdmi jakość n jest gorsza niż C+. Jeśli n-box czy n-recorder generują sygnał RGB na scart to dużo lepszy efekt będzie można uzyskać stosując dobry kabel scart dla kanałów SD. Czekam na kabel więc się niebawem przekonam, te co mam niestety są za krótkie.[/quote]
Nie lepiej na component?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='jacek1969r' post='24875' date='28.11.2006, 10:41 ']
Nie lepiej na component?
[/quote]

Tak, na pewno tak. Tylko pisałem o swoim zestawie, a ja mam component w TV już zajęty przez x360.

[quote name='klaus71' post='24869' date='28.11.2006, 10:26 ']
@mystic
ty masz chyba plazmę pioniera i lcd sharpa. na obu źle wygląda n-ka po hdmi?
mi na plaźmie niezależnie czy hdmi czy component wygląda podobnie. i wydaje mi się że lepiej niż z dreambox'a cyfra.
[/quote]

Mogę tylko przypuszczać w tej chwili, czy na plaźmie może być tepiej, niestety nie miałem czasu wczoraj by podłączyć n pod plazmę, spróbuję dzisiaj i dam znać tutaj. Nie mam kabla component<=>component jednak tu powinno być OK, bo na tym złączu działa upskaler TV i inne programy jak truD czy image+ np. w Loewe . Edytowane przez mystic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...