Skocz do zawartości
KamilaKorneta

Prośba do Moderatora

Rekomendowane odpowiedzi

KamilaKorneta,

zbigniewodecki odpisał na prywatną konwersację "Avengers".

zbigniewodecki napisał:
======================================================================
nie pier*ol ze chcialas kupic; twoja strata - obejdź się smakiem szmato! pozdrowienia:)

Mam nadzieję iż takie osoby jak zbigniewodecki będą trwale usuwane z tego forum.

Nie życzę sobie otrzymywać prywatnej korespondencji w tej formie.Szmatą nie jestem tylko kobietą.

Forum to jedno a szacunek dla innych to drugie.Nie każdy może obrażać tylko dlatego że czuje się anonimowy.Mam nadzieję że ten nick zniknie z naszego grona na trwałe.Pozdrawiam Normalnych.

http://hdtvpolska.com/user/153422-zbigniewodecki/

zbigniewodecki@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesujące. Ogólnie w takich sprawach proszę pisać na PMa. A kolega już odpoczywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem co to jest PMa- chodzi chyba o nie upublicznianie wiadomości takowych tylko o wysyłanie wiadomości prywatnych na Pw poprzez komunikator jak sądzę..Dla mnie to mało interesująca wiadomość, raczej przykra.Brak chęci zakupu filmu to nie powód by obrażać kogokolwiek.Miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmeru, czy to czasami nie jest tak, że do napisania takiego świństwa ów jegomość założył sobie specjalne konto "na odstrzał" ? :)

Jeżeli możesz- sprawdź czy przypadkiem IP nie jest zbieżne z jakimś innym loginem. Może być ciekawie ...

Jestem tu starym wiarusem i nigdy nie widziałem na oczy "Zbigniewa Wodeckiego" - stąd moje przypuszczenia

Kamila - PM /tutaj to jest PW/ piszesz klikając w nazwę użytkownika (w tym wypadku wybierasz osobę która ma dodatkowo status MODERATOR lub ADMINISTRATOR) i później w okienku masz PW (prywatna wiadomość)

Edytowane przez mobor
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmeru, czy to czasami nie jest tak, że do napisania takiego świństwa ów jegomość założył sobie specjalne konto "na odstrzał" ? :)<br />Jeżeli możesz- sprawdź czy przypadkiem IP nie jest zbieżne z jakimś innym loginem. Może być ciekawie ...<br /><br />Jestem tu starym wiarusem i nigdy nie widziałem na oczy "Zbigniewa Wodeckiego" - stąd moje przypuszczenia<br /><br />Kamila - PM /tutaj to jest PW/ piszesz klikając w nazwę użytkownika (w tym wypadku wybierasz osobę która ma dodatkowo status MODERATOR lub ADMINISTRATOR) i później w okienku masz PW (prywatna wiadomość)

<br />Mobor jeżeli masz racje a jest duże prawdopodobieństwo że masz, to jakim zje... człowiekiem trzeba być żeby konto zakładać w takim celu .Szok<br /><br />Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2<br /><br />

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wszystko wyjaśnione, winni ukarani :ph34r: Zamykam a ten temat niech będzie jakąś tam przestrogą. Kultura...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...