Skocz do zawartości
BoDeX

DUNE - prosty sposób na wyświetlanie okładek i opisów !

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz w ogóle nie idzie cały czas info Error whlie saving synopsis: Stack: opisu nie ruszam i to samo, jak go wykasuje to też to samo, nie wiem co to może być, wcześniej raz chodziło raz nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem czemu nie zapisuje okładek, nie wiem czemu pozycje przerzucone z dysku (wkładam do obudowy USB) , który był formatowany w Dune po przerzuceniu na dysk w NAS, nie można nic dorzucić już do katalogu filmu, muszę zrobić dodatkowy katalog z tytułem filmu i potem przenieść do niego katalog do, którego nie można nic dopisać-ma ktoś na to radę? Jak wcześniej pisaliście aby po najechaniu na okładkę w Dune, po drugim ok żeby od razu wyskoczył opis trzeba od razu zmapować nie dysk, czy też folder z filmami tylko od razu katalog z filmem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bodex

Jeśli dobrze rozumiem - w wypadku plików ISO - muszę dla nich stworzyć extra katalog z oryginalną (angielską) nazwą filmu a sam plik iso może zostać po mojemu (np. wirujący sex) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby nie robić burdelu, materiał powinien być w katalogu do którego program doda swoje pliki z opisem i fotkami.

Nazwa pliku nie ma znaczenia, sam możesz wpisać w okno programu czego szukasz i co ma być opisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... nie można nic dorzucić już do katalogu filmu ...

Ochrona przed zapisem - to nie jest wina programu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uprawnienia uzytkownika jaki jest poprzez smb polaczony z kieszenia sieciowa albo dyskiem Dune.

Sprawdz czy na kompie na ktorym jest program dune explorer mozesz innym explorerem zakladac na zamapowanych dyskach nowe katalogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam windows 8 64bit

O ile można dodać okładkę to więcej nic nie zapisuje, zawsze wyskakuje błąd przy dodawaniu tła i opisu. Po wejściu do folderu z filmami wyświetla mi tylko jedną okładkę. Można zmieniać na inne padem , ale wyświetla tylko jedną.Co prawda uruchamia się z niej film ale to wszystko .Nie reaguje na czerwony przycisk. Za dużo problemów!. Brak jakiegoś opisu po polsku

Edytowane przez emerytek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale już co najmniej od grudnia pobiera mi polskie opisy przy tmdb...

Wysłane z mojego GT-P5110 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... a mógłbyś opisać w jaki sposób zmusiłeś program do ich pobierania ?

Po odchaczeniu w opcjach tmdb nie ma opcji wyboru PL języka.

77781555983911801518.jpg

Edytowane przez BoDeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam jak mam to zrobione ale z tego co pamietam to to mam tą opcję odznaczoną. Wrócę weekendu to sprawdzę i dam znać.

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż ustawienia, albo napisz co dodatkowego zrobiłeś ...

EDIT.

Trzeba odznaczyć (pozostawić pustym) wybór języka i najlepiej wpisać tytuł po polsku - w efekcie mamy polski opis.

Edytowane przez BoDeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzięki za polecenie.

Program fajny. Właśnie walczę z porządkowaniem zasobów.

Jedna rzecz jaką zaobserwowałem to to, że nie zawsze po wejściu przez okładkę filmu pojawia się jego opis i charakterystyka. Film po prostu startuje.

Macie pomysł gdzie i czego szukać ?

Edytowane przez bojeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...