Skocz do zawartości
Marek M.

Kupiłem dziś Amoi Advent LC40AF1E

Rekomendowane odpowiedzi

za 2 godziny mi go przywioza
jutro moge sie juz cos wypowiedziec
niecierpliwi na maila

mmyszk [malpa] bjm.pl

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie.opisz swoje wrażenia ,jak się sprawuje na SD ?
pozdrawiam

A tak swoją drogą czemu kupiłeś z rozdziałką 1366 x 768, a nie full hd ami 37" roznica w cenie parę "groszy"? Edytowane przez robert5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczy o 20.00, czyli juz masz :rolleyes:
zdawaj relacje na zywo.
najlepiej rob fotorelacje. cyfrak w reke i opisuj krok po kroku

a propo: ile dales ? gdzie kupiles ? i jakie wrazenia z obslugi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam
kupilem w digitalo.pl
pojechalem do nich osobiscie

nie bede sie teraz wypowiadal bo jestem wkurzony - narazie nie jestem z tego telewizora zadowolony i to bardzo.
jutro bede rozmawial ze sklepem i wtedy Wam napisze jak wszystko sie rozwiazalo

ps
kupilem 1366 x 768 a nie full hd bo uwazam ze fullhd to wyrzucanie pieniedzy w bloto poniewaz nikt nigdy nie bedzie nadawal w full hd. A dvd z full hd zaleja rynek najwczesniej za 5 lat. Tak wiec na dzien dzisiejszy wolalem miec 3 cale wiecej.
pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OOOOO!!!!!! to mnie zaskoczyłeś,były opinie o amoi że sa dobre tv,a tu taka gorycz.Nie opisałeś dokładnie co sie dzieje z tym tv czy ma martwe piksele czy ogólnie źle świeci.Co to rozdziałki to rozumiem.Może napisz dziś na priv do Olatigid on jest z digitalo ,może coś ci podpowie.
Pozdrawiam i mam nadzieję ze wszystko ułozy się dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
narazie nie bede pisal dokladnie co jest
problemy sa trzy
mam nadzieje ze zalatwie to ze sklepem polubownie

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]kupilem 1366 x 768 a nie full hd bo uwazam ze fullhd to wyrzucanie pieniedzy w bloto poniewaz nikt nigdy nie bedzie nadawal w full hd. A dvd z full hd zaleja rynek najwczesniej za 5 lat. [/quote]

W tej sytuacji i stanie świadomości kup CRT 4:3.
Będziemy bardziej spokojni o Ciebie.
Topowe CRT LOEWE są na niemieckim e-bayu po 180 EU.

A może w sobotę zobaczyłeś ceny a Saturnie ? Edytowane przez janunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='janunio' post='24485' date='26.11.2006, 19:06 ']
W tej sytuacji i stanie świadomości kup CRT 4:3.
Będziemy bardziej spokojni o Ciebie.
Topowe CRT LOEWE są na niemieckim e-bayu po 180 EU.

A może w sobotę zobaczyłeś ceny a Saturnie ?
[/quote]

nie rozumiem troche Twojej zlosliwosci

maja budzet ok 5500- 6500 zl wole miec 40cali 1366x768 niz 37 cali w full hd
natomiast 42 calowe amoi full hd za 6400 nie obsluguje divixow itp. co akurat dla mnie jest spora dogodnoscia

wracajac do techniki powinienes rozwinac swoja wypowiedz negujac moja. Moj stan swiadomosci jest taki ze obecna telewizja n jak i cyfra + nie beda nadawaly w full hd. Bedzie to co prawda 1080 linii ale "i" a nie "p".

marek


[quote name='robert5' post='24432' date='26.11.2006, 14:33 ']
OOOOO!!!!!! to mnie zaskoczyłeś,były opinie o amoi że sa dobre tv,a tu taka gorycz.Nie opisałeś dokładnie co sie dzieje z tym tv czy ma martwe piksele czy ogólnie źle świeci.Co to rozdziałki to rozumiem.Może napisz dziś na priv do Olatigid on jest z digitalo ,może coś ci podpowie.
Pozdrawiam i mam nadzieję ze wszystko ułozy się dobrze
[/quote]

SZOK. Dostalem ok 30 maili z pytaniem co jest nie tak z moim tv. Ale zainteresowanie !!!
Odpowiadamna forum.

Wiec sprawa wyglada tak. Rozpakowalem tv, podlaczylem do analogowej aster. Jest ok. Wlaczam dvd, ciemne sceny na poczatku filmu i ... pionowo przez srodek od gory do dolu bialy pas ok 15 cm grubosci. Lampa podswietlajaca matryce nierowno rozporwadza swiatlo. Az mna zatrzeslo tym bardziej ze w sklepie tego nie zauwazylem. Jasniejsze podswietlenie widac tylko w ciemniejszych scanach.

Na szczescie nie ma co sie denerwowac. Firma digitalo.pl w tym momencie zablysnela. Rozmawialem z wlascicielem. Powiedzial ze nie ma zadnego problemu wymienic mi TV na inny nowy egzemplarz.

w planach mam kupic jeszcze dwie plazmy 40 i 23 cale i napewno kupie u nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Marek M.' post='24427' date='26.11.2006, 16:05 ']
nie bede sie teraz wypowiadal bo jestem wkurzony - narazie nie jestem z tego telewizora zadowolony i to bardzo.
jutro bede rozmawial ze sklepem i wtedy Wam napisze jak wszystko sie rozwiazalo
[/quote]

Witam!
Obiecałeś napisać co i jak z tym nieudanym(?) zakupem.
Czekamy niecierpliwie.
Kompaner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='robert5' post='24277' date='25.11.2006, 18:16 ']
Fajnie.opisz swoje wrażenia ,jak się sprawuje na SD ?
pozdrawiam

A tak swoją drogą czemu kupiłeś z rozdziałką 1366 x 768, a nie full hd ami 37" roznica w cenie parę "groszy"?
[/quote]


foto relacji to nie chce mi sie zdawac ale procz malego poczatkowego "zonka" wszystko jest ok.

1. najmniej wazna sprawa - pilot. Myslalem ze bedzie nie intuicyjny i nie wygodny. Blad. Wszystkie opcje zasuwam juz bez patrzenia na niego. Naprawde jest ok.

2. Menu jest super,mozna ustawic aby bylo przezroczyste. Jest naprawde latwe w obsludze i stwarza wrazenie ze wszystko ma sie pod kontrola.

3. Opcje PIP PBP i POP sa extra. Tego nie ma w kazdym TV. POP (jeden duzy +12 malych+ bedzie raczej zadkouzywany ale jest to fajny bajer. PIP uzywam non stop.

4. opcja aspect ma wiele wariantow - jest to znacznie lepiej rozwiazane niz w sonym - lepiej czytaj bardziej logocznie

5. POdoba mi sie funkcja VIDEO OFF - leci tylko muzyka a obraz jest wylaczony.

6. oddzielna regulacja glosnosci dla wyjscia sluchawkowego - dla mnei to super wygoda

7. telegazeta chodzi naprawde szybko ale tu moja opinia nie jest wartosciowa bo nie bawilem sie wiele razy telegazeta w innych nowych tv

8. ODTWARZANIE Divixow. Super wlasciwosc tego tv. Niestety nie jest do konca dopracowana. Wszystkie filmy odtwarzam z zewnetrzengo dysku usb 2.0 60GB. Zczytywanie katalogow i plikow robi sie szybko. Nawigacja po menu i plikach jest prosta. Odtwarzanie filmow dziala ale nie tak jak bym chcial. Jak wiadomo filmy w divixie sa skompresowane czasem lepiej czasem gorzej. Przy ich kompresji mozna popelnic wiele bledow co nie boli userow odtwarzajacych je na komputerze, Amoi niestety nie radzi sobie najlepiej z niektorrymi filmami. Chodzi o delikatne skakanie obrazu przy niektorych plikach. Czasem rowneiz zdarza sie ze kilka sekund film skacze po jednej klatce a pozniej zeby nadazyc za obrazem przyspiesza. Po ok 10 sekunadach jest dobrze.

9. Napisy do filmow. W instrukcji jest napisane ze obsluguje napisy w formacie m.in. ssa i sub. Mi narazie nie udalo sie tego odpalic. Bede probowal bo mi na tym zalezy. Mozliwe ze robie cos zle albo ze te napisy sa tylko do materialu dvd.

10. Podlaczanie komputera. Jeszcze nie probowalem. Ale napewno w tym tygodniu dam znac jak poszlo.

marek

[quote name='Kompaner' post='24709' date='27.11.2006, 17:55 ']
Witam!
Obiecałeś napisać co i jak z tym nieudanym(?) zakupem.
Czekamy niecierpliwie.
Kompaner
[/quote]

wlasnie odpisalem powyzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Marek M.' post='24711' date='27.11.2006, 19:15 ']
foto relacji to nie chce mi sie zdawac ale procz malego poczatkowego "zonka" wszystko jest ok.

1. najmniej wazna sprawa - pilot. Myslalem ze bedzie nie intuicyjny i nie wygodny. Blad. Wszystkie opcje zasuwam juz bez patrzenia na niego. Naprawde jest ok.

2. Menu jest super,mozna ustawic aby bylo przezroczyste. Jest naprawde latwe w obsludze i stwarza wrazenie ze wszystko ma sie pod kontrola.

3. Opcje PIP PBP i POP sa extra. Tego nie ma w kazdym TV. POP (jeden duzy +12 malych+ bedzie raczej zadkouzywany ale jest to fajny bajer. PIP uzywam non stop.

4. opcja aspect ma wiele wariantow - jest to znacznie lepiej rozwiazane niz w sonym - lepiej czytaj bardziej logocznie

5. POdoba mi sie funkcja VIDEO OFF - leci tylko muzyka a obraz jest wylaczony.

6. oddzielna regulacja glosnosci dla wyjscia sluchawkowego - dla mnei to super wygoda

7. telegazeta chodzi naprawde szybko ale tu moja opinia nie jest wartosciowa bo nie bawilem sie wiele razy telegazeta w innych nowych tv

8. ODTWARZANIE Divixow. Super wlasciwosc tego tv. Niestety nie jest do konca dopracowana. Wszystkie filmy odtwarzam z zewnetrzengo dysku usb 2.0 60GB. Zczytywanie katalogow i plikow robi sie szybko. Nawigacja po menu i plikach jest prosta. Odtwarzanie filmow dziala ale nie tak jak bym chcial. Jak wiadomo filmy w divixie sa skompresowane czasem lepiej czasem gorzej. Przy ich kompresji mozna popelnic wiele bledow co nie boli userow odtwarzajacych je na komputerze, Amoi niestety nie radzi sobie najlepiej z niektorrymi filmami. Chodzi o delikatne skakanie obrazu przy niektorych plikach. Czasem rowneiz zdarza sie ze kilka sekund film skacze po jednej klatce a pozniej zeby nadazyc za obrazem przyspiesza. Po ok 10 sekunadach jest dobrze.

9. Napisy do filmow. W instrukcji jest napisane ze obsluguje napisy w formacie m.in. ssa i sub. Mi narazie nie udalo sie tego odpalic. Bede probowal bo mi na tym zalezy. Mozliwe ze robie cos zle albo ze te napisy sa tylko do materialu dvd.

10. Podlaczanie komputera. Jeszcze nie probowalem. Ale napewno w tym tygodniu dam znac jak poszlo.

marek
wlasnie odpisalem powyzej
[/quote]
A JA KUPIŁEM SOBIE LG 32LB1R!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To fajnie że już jest ok,swoją drogą firma Digitalo jest rzetelna i chwała im za to.No coż czasami zdarzy się wadliwy egzemplarz a ty miałeś po prostu pecha.Czy ten twój amoi tez jest z szybka jeśli tak czy mocno odbija od niego światło.Ja osobiście miałem ochotę na Advet ale z powodu szyby wstrzymalem się z zakupem .Szkoda ze nie czyta plików TXT,to by była super sprawa ,zdaje się sa jakies programy do konwertowania tekstu ,ale nie pamiętam nazw.
pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam Amoi LC37AF1E 37"
1920x1080) i mam kilka uwag do tego LCD:

1. Na moim Amoi nie mogę w funkcji PIP podzielić ekranu na 2 części
i oglądać jednocześnie TV z głosem i komputera przez VGA lub HDMI.
Mogę tylko w oknie po lewej stronie włączyć PC, a po prawej TV z
anteny lecz bez głosu. Szkoda, że nie można ustalić że głos będzie
szedł z prawego okna czyli z SUB SOURCE, a jedynie z lewego. Kompa i
tak mam podłączonego do wzmacniacza, więc mogę sobie podłączyć
słuchawki i na nich słuchać dźwięków z PC. Czy nowsze Amoi mają
poprawiony ten błąd? Może ktoś wie.

2. Przed zakupem LCD na forum (hdtvpolska.com) przeczytałem, że Amoi
jest "jedyny na Świecie TV obsługujący format 1920x1080p na złaczu
VGA". Jednak w moim przypadku to nie prawda. Wszystko jest
oczywiście zgodne z tym co mówi instrukcja, lecz niektórzy z forum
twierdzą, że tylko niektóre modele LC37AF1E potrafia obsłużyć
1920x1080 - czy to prawda? Jeśli tak to od czego to zależy? Mam
model z września tego roku z podobno nowym "firmware".

2. czy ktoś zna pełną specyfikację LCD PHILIPS 37PF9731D?
Różne źródła podają sprzeczne dla mnie dane tego TV (różni
sprzedawcy z allegro) odnośnie czasu odświeżania.
Np. na aukcji:
[url="http://allegro.pl/item140607175_philips_37pf9731d_nowosc_full_hd_warszawa.html"]http://allegro.pl/item140607175_philips_37...d_warszawa.html[/url]
podano że Czas odpowiedzi: 3 ms,
a na stronie digitalo.pl że 6ms. Jak to kest na prawdę.

4. Jak wypada Philips 37PF9731D pod względem funkcji i jakości
obrazu w porównaniu do AMOI 37PF9731? Bo w moim LCD jednak czerń nie
jest prawdziwą czernią (raczej antracyt lub ciemny brąz). Szególnie
widać to w nocy przy zgaszonym świetle.
Interesuje mnie zwłaszcza jakość kolorów (w tym czerni) oraz jak się
sprawdza system pixel plus 3 HD.

5. Przy oglądaniu DVD obraz ma jakieś pionowe prążki (fioletowo-żółte) które ciągną się przez cały ekran.
Efekt znika gdy puszczam film DVD przeskalowany do 1080i. Jeżeli jesteście zainteresowani jak to wygląda to mogę zrobić zdjęcia.

6. Matryca posiada sporo nieciągłości w ostrości obrazu. Widać to przy pisaniu dokumentów na kompie. (w 1280x720)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37PF9731D wg danych Philips ma 3ms .Jest to jednak bez znaczenia bo ClearLCD eliminuje jakiekolwiek smużenie.Nie mogę go porównac do Amoi , ale ostatnio oglądałem Martix na TVN. Jest to ciężki film dla LCD,
i pomimo ,że mam go już jakiś czas byłem pod wrażeniem. Jeżeli chodzi o P+3HD to robi cuda z sygnałem SD.Obiektywnie TV jest ok , co jakiś czas Philips udostępnia nowy firmware , adresujący zgłoszone problemy i to też jest duża zaleta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3ms w philipsie to fikcja, podobnie jak kontrast dynamiczny !!!
Czas ten jest mierzony na swój własny sposób, a przede wszystkim nie obejmuje czasu reakcji na cała palete kolorów , od czarnego do czarnego, tylko podawany jako średni czas od szarości, a w taki sposób to i mozna podac 1ms, nie ma tu róźnicy ! Tak działa marketing !

niektórzy producenci np Fujitsu, NEC, Conrac, Hitachi... podają rzetelnie takie parametry i gdyby czas reakcji był mierzony i podawany w podobny sposób przez philipsa czy samsunga, to było by nie marketingowo, bo czas black to black wyniósł by 12-16 ms ! A to inna bajka
37PF9731 jest bardzo ok, ale jego parametry i funkcje to przede wszystkim nie dzieło techników a marketingu !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak może byc ok i jednocześnie słaby technicznie zrobiony przez marketing.Akurat w tym TV Philips jest bardzo inowacyjny .Wymienie po kolei : 3xAmbientLight,ClearLCD,P+3HD,Lampy HCLF,odświeżanie 75 Hz dla PAL i 100 Hz dla NTSC.Marketing to jest w Sharp z TrueHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Kompaner' post='24709' date='27.11.2006, 17:55 ']Witam!
Obiecałeś napisać co i jak z tym nieudanym(?) zakupem.
Czekamy niecierpliwie.
Kompaner[/quote]


z malym opoznieniem ale koncze watek
z tv amoi 40af1e mialem taki problem ze podswietlenie matrycy bylo cholernie nie rowne. Przez srodek widac bylo wyraznie pionowa ok 10cm smuge bielego podswietlenia ktorej nie bylo widac tylko na jasnych obrazach. Druga sprawa to jeden martwy subpixel. Ale to szzcegol bo z 2 metrow juz tego nie widac
po ok 2-3 tygodniach sklep wymienil mi tv na nowy.
Niestety obecny egzemplarz rowniez nie jest idealny. Co prawda nie ma jasnej smugi na srodku ale w kazdym rogu widac mocniejsze podswietlenie. Na dwoch rogach jest ono na tyle dokuczliwe ze widze je praktycznie w polowie scen.
Do tego obecnie mam dwa martwe pixele.

Nie mam porownania do innych marek. Nigdy w domu nie mialem innego lcd, a w sklepie nie da sie zauwazyc takich rzeczy ktore oczywiste staja sie w domowym zaciszu.
Ciekaw jestem jak jest z tympodswietleniem np w SONYm.

pozdrawiam
marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Marek M.' post='24711' date='27.11.2006, 18:15 ']foto relacji to nie chce mi sie zdawac ale procz malego poczatkowego "zonka" wszystko jest ok.

1. najmniej wazna sprawa - pilot. Myslalem ze bedzie nie intuicyjny i nie wygodny. Blad. Wszystkie opcje zasuwam juz bez patrzenia na niego. Naprawde jest ok.

2. Menu jest super,mozna ustawic aby bylo przezroczyste. Jest naprawde latwe w obsludze i stwarza wrazenie ze wszystko ma sie pod kontrola.

3. Opcje PIP PBP i POP sa extra. Tego nie ma w kazdym TV. POP (jeden duzy +12 malych+ bedzie raczej zadkouzywany ale jest to fajny bajer. PIP uzywam non stop.

4. opcja aspect ma wiele wariantow - jest to znacznie lepiej rozwiazane niz w sonym - lepiej czytaj bardziej logocznie

5. POdoba mi sie funkcja VIDEO OFF - leci tylko muzyka a obraz jest wylaczony.

6. oddzielna regulacja glosnosci dla wyjscia sluchawkowego - dla mnei to super wygoda

7. telegazeta chodzi naprawde szybko ale tu moja opinia nie jest wartosciowa bo nie bawilem sie wiele razy telegazeta w innych nowych tv

8. ODTWARZANIE Divixow. Super wlasciwosc tego tv. Niestety nie jest do konca dopracowana. Wszystkie filmy odtwarzam z zewnetrzengo dysku usb 2.0 60GB. Zczytywanie katalogow i plikow robi sie szybko. Nawigacja po menu i plikach jest prosta. Odtwarzanie filmow dziala ale nie tak jak bym chcial. Jak wiadomo filmy w divixie sa skompresowane czasem lepiej czasem gorzej. Przy ich kompresji mozna popelnic wiele bledow co nie boli userow odtwarzajacych je na komputerze, Amoi niestety nie radzi sobie najlepiej z niektorrymi filmami. Chodzi o delikatne skakanie obrazu przy niektorych plikach. Czasem rowneiz zdarza sie ze kilka sekund film skacze po jednej klatce a pozniej zeby nadazyc za obrazem przyspiesza. Po ok 10 sekunadach jest dobrze.

9. Napisy do filmow. W instrukcji jest napisane ze obsluguje napisy w formacie m.in. ssa i sub. Mi narazie nie udalo sie tego odpalic. Bede probowal bo mi na tym zalezy. Mozliwe ze robie cos zle albo ze te napisy sa tylko do materialu dvd.

10. Podlaczanie komputera. Jeszcze nie probowalem. Ale napewno w tym tygodniu dam znac jak poszlo.

marek
wlasnie odpisalem powyzej[/quote]

juz wiem jak jest z napisami do filmow divx. W instrukcji jest o nich mowa ale... da sie je zobaczyc na tv tyklo po wczesniejszym nalozeniu napisow na film. Co trwa ok 2-3 godzin z jednym filmem. Czyli krotko mowiac ten tv nie obsluguje napisow.

komputer podlaczalem poprzez karte radeona 9550
na poczatku miaelm problemy z wieksza rozdzielczoscia, ale po ustawieniu aspectu na FULL SCREEN w menu tv aktywuje sie opcja AUTO ADJUST co powoduje ze obraz przestaje skac i jest ok.
Ostry obra z komputera daje sie uzyskac tylko przy rozdzizelczosciach rownych lub mniejszych od rozdzielczosci natywnej telewizora (czyli 1024x768 lub 1024x720 ktory jako jedyny pozwala na pelne wypelnienie matrycy)

marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Marek M.' post='33014' date='05.01.2007, 13:01 ']Nie mam porownania do innych marek. Nigdy w domu nie mialem innego lcd, a w sklepie nie da sie zauwazyc takich rzeczy ktore oczywiste staja sie w domowym zaciszu.
Ciekaw jestem jak jest z tympodswietleniem np w SONYm.[/quote]

Bys sie zdziwil z tym podswietleniem:

Sharp37XD1fullHD:
[url="http://img146.imageshack.us/my.php?image=sharpto7.jpg"][img]http://img146.imageshack.us/img146/5724/sharpto7.th.jpg[/img][/url]

Philips 37PF9731 fullHD:

[url="http://img146.imageshack.us/my.php?image=phildm7.jpg"][img]http://img146.imageshack.us/img146/4062/phildm7.th.jpg[/img][/url]

Niedosc,ze nierowne w ogole, to jeszcze wpada w sliwke


--
Pzdr Edytowane przez Zerwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Marek M.' post='33015' date='05.01.2007, 13:07 ']Ostry obra z komputera daje sie uzyskac tylko przy rozdzizelczosciach rownych lub mniejszych od rozdzielczosci natywnej telewizora (czyli 1024x768 lub 1024x720 ktory jako jedyny pozwala na pelne wypelnienie matrycy)[/quote]

Ograniczyles sie do rozdzialek windowsowych chyba. PowerStrip i hula.Ostry obraz daje sie uzyskac przy 1366x774 - taki wyciagnalem na moim zintegrowanym gf6100 - zyleta :). jesli masz dobra karte to i 1600x900 wyciaga rowniez przez VGA. Obraz taki wyciagnalem rowniez na 26AF1E . Choc w trybie textowym nie jest juz tak ostry , to w grach mi w ogole nie przeszkadza

--
Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nierównomierne poswietlenie maryc LCD z małym czy większym stopniu jest cechą wspólna wszystkich TV, to nie jest wada, a technologia, zresztą to dobrze wdać na załaczonych powyżej fotach, a philips dodatkowo przechodzi w tęczę, i jakoś Philips nie wymienia Klientom na nowe egzemplarze, podobnie Sharp, który posiada z urzędu kilka dodatkowo wad fabrycznych gratis
, a co do pixeli to trzeba odróżniac martwe pixele od subpixeli świecących w trzech kolorach, bo to dwie różne rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam
dzis za kilka godzin bede mial okazje pobawic sie w domowym zaciszu najtanszym modelem sony 32u2000 (3100zl).
dokladnie go zbadam z sygnalu analogowego, dvd, komputer i wieczorem sie wypowiem.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Marek M.' post='33173' date='06.01.2007, 11:29 ']witam
dzis za kilka godzin bede mial okazje pobawic sie w domowym zaciszu najtanszym modelem sony 32u2000 (3100zl).
dokladnie go zbadam z sygnalu analogowego, dvd, komputer i wieczorem sie wypowiem.

pozdrawiam[/quote]

Sony rządzi. Chyba pod kazdym wzgledem. Problemy podswietlenia matrycy nie istnieja, sprawdzalem w kazdy mozliwy sposob.
Cala reszta bez zarzutu. O wspanialej czerni ktora widac golym okiem ze jest znacznie lepsza niz w pozostalych tv nie musze wspominac.

marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz, bo to nie fullHD i zwykła 32....

Takich "dobrych" jest wiele

Sztuka zrobić dobry TV od 37, 47 i wyzej fullHD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...