Skocz do zawartości
binary

Buttkicker - Wasze doswiadczenia.

Rekomendowane odpowiedzi

Kazy ma juz upragnione kino w pokoju (lub przynajmniej w planach), Niekorzy wymienili juz swoj ktorys z kolei projektor. U innych zas farba wlasnie wyslachla na czarny mat. Nikt natomiast nie wspomina o buttkickerach.

Ja w kazdym badz razie nie moge nic na ten temat na naszym forum znalezc, choc pamietam, ze parokrotnie termin ten przewinal sie tutaj, Stad tez zakladam temat.

Czy macie jakies doswiadczenia z urzadzeniami tego typu, zarowno gotowymi jak i DIY. Interesuja mnie przede wszystkim Wasze wrazenia z uzytkowania i wszelkie porady dotyczace moddingu czy niestandardowego montarzu buttkickerow.

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EEE nie.

Ja mam na mysli modele pod HomeCinema a nie mici-pici GAMER version

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie ma praktyczne podstawy, stad celowo pytam o Buttkickera, ktory nie jest i nigdy nie bedzie D-boxem, Zestawienie czy porownania obu urzadzen sa pozbawione sensu.

Mam nadzieje, ze znasz roznice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaciekawiony :) Ma ktoś to cacko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się też zajarałem po zbadaniu tematu. Opcja wireless całkiem fajna... jest nawet jeden sklep, który wysyła to do PL tyle, że po uwzględnieniu dodatkowych kosztów związanych z wysyłką, vatem itd. cena z około 1200 zł rośnie do 2k... przydałby się jakiś lokalny dystrybutor tych cacek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś z was byłby zainteresowany, to mam wolny zestaw ButtKicker BKA300 Wireless Home Theater Kit, który mogę oddać w dobre ręce. Ściągnąłem kiedyś ze stanów 2 zestawy i jeden mi pozostał. Coś takiego:
Odnośnie efektów? Wrażenie robi jak system z potężnym subwooferem. Oczywiście intensywność można regulować.Może podrzucać całym fotelem, a może lekko wibrować. Generalnie fajny bajer. Jak ktoś siada na fotelu i ten zaczyna wibrować, to pojawia się uśmiech i zdziwienie...

Odnośnie moddingu, czy też niestandardowych rozwiązań to nie mam doświadczenia. Jedynie stosowałem pod fotelem i kanapą. Pod fotelem najlepiej się sprawdzało, bo swobodnie go "trzepało". Mocy ma sporo i potrafi konkretnie podrzucić fotelem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

keke

Piszesz o fotelu. Czy to oznacza, ze ten model jest za slaby na knape z 2 lub 3 ludzi i majac takie zalozenie lepiej rozwazyc model 1000w?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o fotelu ponieważ jest lepsze czucie. Przy kanapie lepsze czucie jest dla widza siedzącego bliżej rogu z kickerem. Oczywiście czuć wstrząsy na całej kanapie. Nie powiedziałbym aby mu mocy brakowało. Zwykle ustawiałem na niskie poziomy, bo na wysokich to by chyba zrobiło dziurę w podłodze. Potrafi konkretnie zatrząść. Większa moc podejrzewam przydatna byłaby na jakąś potężną kanapę z 4 siedzącymi amerykanami z popcornem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i okazuje sie, ze nawet maly Gamer daje rade, choc z odcieciem wyzszych czestotlowosci jest raczej marnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...