Skocz do zawartości
misiekxxx

Odtwarzacz do m2ts 50i bitrate do 28 Mb/s

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni poszukuję stacjonarnego odtwarzacza multimedialnego który bez problemów będzie radzić sobie z plikami nagranymi kamerą JVC w maksymalnej rozdzielczości HD i maksymalnym bitratem do 28Mb/s.

Mam już sporą kolekcję filmów ale na niczym ich nie otworzę poza komputerem a mam w salonie plazmę 50" i aż się prosi ją wykorzystać. Nie uśmiecha mi się targanie za każdym razem laptopa do salonu i łączenie z telewizorem.

Posiada ktoś jakiś sprawdzony odtwarzacz który poradzi sobie z 1920x1080 50i i maksymalnym bitratem AVCHD do 28Mb/s?

Byłem zdecydowany na WD TV Live Streaming ale gdzieś na anglojęzycznych forach wyczytałem że jednak ten też ma problemy z m2ts w takim strumieniu.

Dodam, że nagrywam w najwyżej jakości ULTRA i tam jest taki bitrate. Powstająpliki .mts które później łącząc konwetuję na m2t z niezmienionym bitratem.

Jaki sprzet to uciągnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odtwarzacze z procesorem Realtek RTD1186DD nie powinny mieć problemów z materiałami z kamer nagrywanymi w 50fps. Z Sigmami bywa różnie.

Najlepiej nagrać kawałek filmu i udostępnić - będzie można sprawdzić i potwierdzić. Możesz też wysłać próbkę do Human Media - serwis sprawdzi i potwierdzi które odtwarzacze i jak to obsługują. Wiem że były już testowane materiały z kamer 50fps, ale nie z JVC, Widzę że mamy materiały testowe z Samsunga VM-HMX20C i Panasonica HDC-TM700 i HDC-HS700. Z JVC mamy tylko materiały 25/30fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O.K. Dzięki. Jutro postaram się przesłać plik .mts oraz wynikowy m2t.

Nie wiem które to są z RTD1186DD ale będę szukać. Może do 400-500 zeta znajdzie się coś co to uciągnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam himedia hd 900b którego zresztą chce sprzedać i posiadam dużo filmów m2ts nawet z 30 mbs nie mam żadnych problemów z płynnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest plik 50i większość odtwarzaczy świetnie sobie radzi z takimi plikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Mede8erach serii x3d pliki chodzą perfekcyjnie, także przez sieć.

Edytowane przez HumanMedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Mede8erach serii x3d pliki chodzą perfekcyjnie, także przez sieć.

O.K. Dzięki. Zatem będę polować na najtańszy Mede8er MED600x3D.

W sklepie testowałem WD Live Streaming i potwierdzam, że na m2ts widoczne wyraźne przycinanie obrazu. Ponadto dysk 500GB wczytywał się 8 minut. Porażka. Dobrze, że nie kupiłem w ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...