Skocz do zawartości
romanow74

C+

Rekomendowane odpowiedzi

Ej no bez nerwów :D

Kurcze myślę, że ten kanał może być niezłym asem w rękawie : ) ktoś zna ramówkę? co tam będzie lecieć dokładnie? Żeby nie były to filmy familijne; / tylko te najlepsze bajki ;):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już w grudniu abonenci CYFRY+ będą więc mogli oglądać takie hity Disney’a jak: „Zakochany Kundel 2”, „Tarzan” czy serial „Mickey Mouse Clubhouse :);):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ma moze ktos pionka ? u mnie na pionku 1430 i 1530 nie ma obrazu tylko dzwiek, u kilku znajomych tez to samo na pionkach , czy to oryginlany firmware czy generator czy zibiego jest tylko sam dzwiek a obrazu nie ma, co ciekawe tylko pionki , na philipasach jest obraz i innych tunerach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='emigrant' post='23703' date='22.11.2006, 20:54 ']
ma moze ktos pionka ? u mnie na pionku 1430 i 1530 nie ma obrazu tylko dzwiek, u kilku znajomych tez to samo na pionkach , czy to oryginlany firmware czy generator czy zibiego jest tylko sam dzwiek a obrazu nie ma, co ciekawe tylko pionki , na philipasach jest obraz i innych tunerach...
[/quote]
JA MAM THOMSONA IJEST OBRAZ I DŹWIĘK!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mogli by podać dokładny program na grudzień-bo w kółko leci to samo!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W wersji polskien narazie będzie w godzinach 17-20, juz w listopadzie powinien sie unas pojawic tenprogram ale mieli problem bo ni emieli wolnego miejsca i w koncu znalezli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='t1s' post='23839' date='23.11.2006, 16:07 ']
Z jakiego transpondera idzie sygnał?
[/quote]

10.949
V
27500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O rany... To już 12 kanał na tym transponderze. To daje średnio nieco ponad... 3 Mbps na kanał. W MPEG2.

Życzymy przyjemnego odbioru ;]

C+ naprawdę powinna dogadać się z CP w sprawie wspólnego nadawania wszystkich powtarzających się kanałów. Edytowane przez Mazoku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kropek' post='23861' date='23.11.2006, 15:46 ']
10.949
V
27500
[/quote]

Dzięki kropek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Mazoku' post='23869' date='23.11.2006, 16:44 ']
O rany... To już 12 kanał na tym transponderze. To daje średnio nieco ponad... 3 Mbps na kanał. W MPEG2.

Życzymy przyjemnego odbioru ;]

C+ naprawdę powinna dogadać się z CP w sprawie wspólnego nadawania wszystkich powtarzających się kanałów.
[/quote]
Popoeram ,popieram bo inaczej jakość może być fatalna :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam Cyfrę, Polsat i powiem Wam że sygnał z tego ostatniego [color="#FF0000"]kosa[/color]
Cartoon czy Jetix się nie umywa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
piotrek mozesz mię wziąść za debila ale nie wiem o co ci chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='PiotrekHD' post='23896' date='23.11.2006, 18:40 ']
10.949V SR=27500 FEC=3/4
[/quote]
Podałem parametry do ręcznego wyszukania tego kanału na satelicie, w zwykym tunerze C+ nie trzeba tego robić, ale jak ktoś ma tuner z CI i Astona, kanały dodaje się ręcznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kropek' post='23875' date='23.11.2006, 17:03 ']
Mam Cyfrę, Polsat i powiem Wam że sygnał z tego ostatniego [color="#FF0000"]kosa[/color]
Cartoon czy Jetix się nie umywa!
[/quote]
Akurat w przypadku Cartoon Network i Disney Cyfra i Polsat korzystaja z tego samego sygnału, więc jakość musi być identyczna na obu platformach...
Pozdr
Didier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czekałem na ten kanał od 10 lat i wreszcie sie doczekałem :)Tylko ze narazie do 30 Stycznia a potem chyba do n przechodze z syfry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to przechodź. Bedziesz mógł oglądać fajne programy i ligę cypryjską w pełnej krasie. ja tam wchodzę do pokoju i widzę np. jak barca gra z realem. Ale to się nie umywa do oferty N.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o piłkę nożną i pakiety premium to eN nie jest w stanie dorównać ofercie Cyfry (przynajmniej narazie). Ja jestem abonentem cyfry od 3 lat i nigdy nie miałem z nimi problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...