Skocz do zawartości
witosss

Pomocy!!! Jaki tv 46-47" do 4 tyś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.Bardzo proszę o pomoc w wyborze najlepszego tv 3d 46-47" w przedziale cenowym do 4 tyś. zł, do salonu 16m , odległość ogladania 2,8m ,przyszły tv będzie zawieszony i głównie oglądany wieczorami ;)

Myślałem nad Philips 47PFL7008k ( kosztuje trochę więcej ale czy warto?)

Zależy mi na dobrym 3d oraz kolorach...

Edytowane przez witosss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test philipsa znajduje się na forum: http://hdtvpolska.com/page/articles.html/_/testy/telewizory-lcd/philips/test-philips-pfl7008-47-ambilight-i-matry-r290

Rewelacji nie ma. Myślałeś o technologii plazmowej? Znasz jej wady i zalety? Jak już myślisz o matrycy ips i pasywnym 3D to fajny jest Sony W805.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plazma z tego co się orientuje to Panas t60 chyba byłaby dobrym wyborem.Hm wady wydaje mi się słaba żywotność tv lubi prąd? Plusy oczywiście kolory i 3d ;)? Co do Sony odpowiadałby mi a czy wygrywa z Philipsem którego model podałem? Tego jest za dużo ;) nie wiem co wybrać z tego wszystkiego ?

Edytowane przez witosss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"przyszły tv będzie zawieszony i głównie oglądany wieczorami "... nad czym się tu zastanawiać? 50st60, jakieś 3600 i po kłopocie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie skłania ku SonyW805.Przemawiają do mnie również bardzo dobre parametry obrazu,dzwięk,ewentualne koszty naprawy ,żywotność,ilość okularów do 3d ;) Czy się myle z czymś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam lg la860v. zastanawialem sie miedzy philipsem 7008, sonym w805 i lg la860v. Wybralem lg i jestem w 100% zadowolony. Testy philipsa i sonego znjadziesz tutaj a test lg jest w nowym miesieczniku Audio Video

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z Saturna i mam pytanie bo namieszali mi w głowie! lg 47 la740s czy sony kdl 47 805a???? PROSZE O POMOC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam SONY 47 KDLW805A i jeśli chodzi o 3D jestem zadowolony. W filmach gdzie jest głębia i wychodzenie z obrazu, naprawdę to widać. Okulary nie sprawiają kłopotu, nawet mnie, który oglądam tv w okularach. Nie mam porównania z LG, więc trudno mi powiedzieć który jest lepszy pod tym względem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym wybrał W805 z tych dwóch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...