Skocz do zawartości
kinder

OKAZJA ! Sprzedam Oppo 93 Eu + Synology 1511+ HDD 4x2TB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Mam do sprzedania mały zestawik :

Odtwarzacz Blu-Ray 3D Oppo 93 EU jest na starym firmware nie muszę pisać co potrafi ...

NAS Synology model DS 1511+ - Jeden z najlepszych modeli do niego dokładam 4 dyski HDD (4x2TB)

Dyski Seagate ST2000DL003 2TB SATA III

Cena zestawu 5000zł

Edytowane przez kinder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest okazja ... brać!

Ten serwer da sie rozbudowac z tego co pamietam do 15-u kieszeni.

Gmeru, wyskakuj z kasy bo warto.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest okazja ... brać!

Ten serwer da sie rozbudowac z tego co pamietam do 15-u kieszeni.

Gmeru, wyskakuj z kasy bo warto.

Pozdro

Dokładnie można rozbudować do 15-tu ...

Pozdrawiam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest okazja ... brać!

Ten serwer da sie rozbudowac z tego co pamietam do 15-u kieszeni.

Gmeru, wyskakuj z kasy bo warto.

Pozdro

Hehe właśnie dzisiaj o tym myślałem ;D Ale inne wydatki są i tym razem chyba odpuszczę : /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do zestawu dokładam kieszeń zewnętrzną na dysk 2,5' SATA :)

Cena za cały zestaw 5000zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już Ci dobrze doradzał ... daj anons na ebay-u z dobrym angielskim opisem - sprzedasz szybciej niż tutaj. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem od kolegi NAS 1511 wraz z dyskami. Przesyłkę otrzymałem zgodnie ustaleniami, sprzęt jest w stanie idealnym. Płaciłem z góry. Jednym słowem - polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla szczesliwego nabywcy.

A wszystki, ktorym nie udalo sie upolowac tej okazji, jeszcze raz przypomne, ze sa tansze lub tansze i lepsze alternatywy.

Mozna na leniucha, nie bawiac sie w skaldanie kompuera od podstaw, a jedynie zaladowac dyski, zestawic np tak:

HP N36L(lub 40L/54L) 130e

Samsung 2TB 4 x 65e 260e

Przepraszam za ceny z mojego lokalnego rynku, tak jest mi latwiej. Podejrzewam zreszta, ze beda one zbiezne z polskimi cenami.

Za rownowartosc 400e, a wiec 40% ceny powyzszej okazji, mozna miec to urządzenie o tej samej funkcjonalności i pojemności, lub lepszej jeśli świadomie dobierzemy komponenty i zapolujemy na okazje.

Ten przykladowy serwer ma wbudowany 1 gb Ramu ECC. Mozna zainstalowac wiecej, choc nie ma potrzeby, jeśli bedzie on pełnił role domowego NAS-a). Do budy mozna dolozyc kolejny dysk, albo na upartego 2 (kabel e-sata wprowadzamy przez dziure po sledziu), co daje 5 lub 6 dyskow za polowe tej okazyjnej ceny, która może być zaporowa dla niektórych. Jeśli nie mamy wolnych środków finansowych, a dysponujemy "starym" komputerem, możemy go wykorzystać do tego celu. Pomocne informacje znajdziecie googlujac slowo xpenology

Mozna tez zlozyc cos wiekszego np 10 czy 12 dyskowa maszynke,w wiekszej budzie. Synology kombinuje, zeby zablokowac reverse engineering DSM, wiec puki co pozostaje uzywac DSM w wersji 4.2. Oryginalu i "skladaka" uzywa sie tak samo wygodnie i w "domowych zadaniach" zadnych roznic nie zauwazymy. Kto jednak zechce porownac jak dziala Atom z 1gb ramu, do i3 z 4/8 GB jak mu sie wrzuci pare tysiecy zdjec do przemielenia w Photostation, ten szybko zwatpi w wyzszosc oryginalnego DS1511+ nad swoim "starym" pentium/ i3 drugiej generacji. Przepustowosc tego modelu Synology mozna tez przegonic dobierając odpowiednie sieciowki.

Tymczasem nowemu wlascicielowi pozostaje zyczyc radosci z zakupow i bezproblemowego dzialania dyskow.

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...