Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Fast and Furious 6 wylądował w Polsce również w wersji steelbook. TiM podobnie jak w przypadku Obliviona zaskakuje pozytywnie ceną i jakością wydania.

6j77.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Wczoraj kupiłem steelbooka w MediaMarkcie. Wychodził tylko jakieś 10 zł drożej niż wersja w plastiku więc się nie zastanawiałem. Co fajne, na płytce mamy dostępną zarówno wersję kinową jak i rozszerzoną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja drugi raz nie dam rady tego dzieła obejrzeć ;D

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no ja jakoś mam sentyment do tej serii. Może to poprzez mojego fioła na punkcie motoryzacji ;) Mam wszystkie części na BD więc siłą rzeczy tą też musiałem kupić. Jak się zasiądzie do tego filmu z dystansem i na zasadzie luźnej rozrywki to jest całkiem spoko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam sentymentu do serii, naprawdę podobało mi się tylko Tokio Drift, ale "szóstka" BARDZO pozytywnie mnie zaskoczyła. Genialne kino akcji. Na BR to dla mnie wręcz must have. Ale chyba będę zbierał pieniążki i kupię pakiet 1-6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie jako fan motoryzacji (Tokyo Drift oglądam raz na 2tyg ;p bo sam użytkuję podobną maszynę ;D ) nie cierpię nowych części bo nie mają praktycznie nic wspólnego z tym klimatem ścigania się jaki był w pierwszych częściach. Niestety patrzę na ten film tylko z punktu moto więc taka rozpierducha mnie wkurza ;D jest już za grubo akcji a za mało jakiegokolwiek klimatu moto. Ale pewnie ktoś powie: co by mieli wymyślić. Musi być akcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w szoku że te kity z cyklu "Szybcy i Wściekli" doczekali się tylu odcinków !? I jeszcze robią następne odcinki ?! Masakra, tragedia i kicz w jednym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam grzegorz288. Przecież w kinie nie chodzi tylko o to, żeby każdy film był pokroju ojca chrzestnego. Luźna rozrywka tez musi mieć swoje miejsce. Ja np. po całym tygodniu katowania umysłu w robocie czasami mam ochotę popatrzeć na coś takiego tylko po to żeby się rozluźnić i odmóżdżyć ;) A do tego takie filmy jak F&F nadają się idealnie ;) Piękne fury, szybkie panienki, rozpierdówa i efekty specjalne :) Swoją drogą filmy muszą się dobrze sprzedawać skoro stać ich na kręcenie kolejnych części i nadal im się to opłaca.

Sent from my iPad using Tapatalk

Edytowane przez spoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to również rozumiem, nie wszystko jest dla każdego :) Ważne, że jest wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem, że wersja Blu-ray będzie trudna do zdobycia na naszym rynku. Ale skoro Media Markt i Saturn mogli fundnęli nam taką niespodziankę, to tylko pogratulować.

Trochę żałuję, że zamówiłem przez Internet i będę mógł się nacieszyć swoim zakupem dopiero we wtorek bądź środę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaka jakość? W kinie obraz nie robił wrażenia. Jaki dźwięk? 5.1? Działo się w tym filmie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo znakomitej obsady wyszła lipa. Najsłabsza część z serii. A tak na marginesie to chyba w gatunku powinni dodać sf bo niektóre (realistyczne buhahah) epizody połamały mi rzęsy. To tyle. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do efektów to ciężko mi coś stwierdzić bo byłem na tym w kinie 4DX i fotele niekoniecznie zawsze we właściwe strony mnie rzucały więc bardziej mnie to irytowało niż frajdę sprawiało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ze można rozróżnić 2 "serie" Szybkich, jedna do części 3 traktuje typowo o ściganiu i wszystkim co się z nim wiąże, poboczne tematy są mniej ważne, od części 4 mamy jakby 2 "serie" gdzie przede wszystkim postawiono na akcje. NIe każdemu to się może podobać, jak czytamy wyżej. Generalnie, póki co nie ma takich filmów i nie marudźmy za bardzo :D. Mnie osobiście podobają się wszystkie ( najsłabsza jest 3, z racji braku bohaterów z pozostałych części ). Czekam na 7, i na 8 i 9. Mnie się to nie znudzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze "to" Nas czeka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czego recenzje? To chyba zapowiedź?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z USA recenzje tych co mieli okazje zobaczyć przedpremierowo że podobno całkiem sensowny aczkolwiek póki nie obejrzę to tego potwierdzać nie będę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano, widziałem dziś. Ale raczej nie ma sensu, ja mam kolekcję 1-5, teraz wyszła 1-6, a za rok wyjdzie 1-7 itd. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...