Skocz do zawartości
kinder

OKAZJA ! Sprzedam super zestaw do kina - Projektor JVC X7 + Ekran + kable + uchwyt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do sprzedania super zestaw do kina domowego ...

w skład zestawu wchodzą :

  1. Projektor JVC X7 jak nowy - kolor czarny - oryginalna lampa nie była nigdy wymieniana wyświecone ma 30h !!! - projektor zakupiony w Polsce u polskiego dystrybutora - oryginalne papiery, pudło i wszystko to co w zestawie było ...
  2. Okulary 3D do projektora - 2szt.
  3. Emiter 3D do projektora
  4. Uchwyt sufitowy do projektora firmy Viz-art
  5. Ekran projekcyjny 110' - elektryczny z napinaczami sterowany pilotem na podczerwień firmy Viz-art - najlepszy model tej firmy do kina - jeden z najlepszych na rynku - powierzchnia Cine Grey - ekran z opcją B - Background czarna ramka oraz BB - górny czarny pas
  6. Kabel renomowanej firmy WireWorld ultraviolet 6 - HDMI/HDMI - 12m
  7. Kabel renomowanej firmy WireWorld Chroma 6 - component - 12m
  8. Kabel ALTONA HDMI/HDMI 1.4 - 12m

2 lata temu kosztował mnie ten zestaw prawie 40.000zł !!

Projektor JVC X7 + okulary + emiter - 30.000zł
Ekran - 6000zł

Kable - 3000zł

Uchwyt - 500zł

Potrzebuję szybko gotówki !

Sprzedam cały komplet za okazyjną cenę jak ktoś będzie zainteresowany proszę o kontakt pod numer tel. 519-130-311

Edytowane przez kinder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CENA, CENA .... bez niej ogłoszenie zaraz zniknie. ( patrz regulamin) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do zestawu dokładam eleganckie maskownice natynkowe do kabli A/V ok 10m nigdy nie zakładane !

koszt samych maskownic 700zł

Cena za całość jak wyżej 14 000zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zycze Ci jak najlepiej ale w PL rzadko kto wydaje takie pieniądze na przyjemności...Ten kogo stać- z reguły kupuje nowe

Polecam wystawić na zagramanicznym ebayu

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale cena jest bardzo dobra - wręcz atrakcyjna bo sprzęt wymiata. Tylko trzeba pewnie trochę poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena jest atrakcyjna ale tylko dla tego kto ma akurat na zbyciu 14 tysięcy i nie wie co z nimi zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega niech najlepiej poda z jakiego jest miasta, to może przyspieszyć znalezienie nabywcy, bo raczej nikt w ciemno nie wyda takiej kasy bez wcześniejszych oględzin sprzętu, bo jak rozumiem projektor jest już po gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej- tylko Ebay

pamiętam jak PMCOMP się meczyl ze sprzedazą jakiegoś wysokiego modelu bodaj BD (chyba SOny 5000)

Na Allegro nie było w ogóle zainteresowania. Na Ebayu niemieckim sprzedał z miejsca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega niech najlepiej poda z jakiego jest miasta, to może przyspieszyć znalezienie nabywcy, bo raczej nikt w ciemno nie wyda takiej kasy bez wcześniejszych oględzin sprzętu, bo jak rozumiem projektor jest już po gwarancji.

Ostrowiec Świętokrzyski - woj. świętokrzyskie

Co do kupna w ciemno to ja raczej się nie piszę na wysyłkę tego wszystkiego za delikatny sprzęt itp... preferuję odbiór osobisty przy okazji można zobaczyć jak sprzęt gra :) ...

Z innej beczki mam do sprzedania również zestaw 5.1 + elektronikę + kable ..

nie mam teraz czasu na oglądanie więc sprzedaje wszytko pod kino ...

http://hdtvpolska.com/topic/31349-okazja-zestaw-51-kef-iq-elektonika-hi-end-kable/

dodam że kolumny mają kartony tak samo elektronika full

i jeszcze taki zestawik http://hdtvpolska.com/topic/31389-okazja-sprzedam-oppo-93-eu-synology-1511-hdd-4x2tb/

przy zakupię całości jeszcze mogę coś opuścić :)

Pozdrawiam ...

Edytowane przez kinder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do całego zestawu dokładam jeszcze kabel Ultraviolet HDMI/HDMI renomowanej firmy Wireworld kabel 1m

Taki kabelek kosztuje 500zł za 1m ..

Cena za całość 14000zł !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekran i kable sprzedane !!! :)

pozostał JVC X7 + wszytko to co było do niego w zestawie emiter + 2 pary okularów 3D + papiery + karton

Do projektora dokładam uchwyt ...

Cena 11500zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...