Skocz do zawartości
ivanez

Jak się przygotować do testu tv w sklepie?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy możecie poradzić co można by np zgrać na pendrive, żeby potestować w sklepie kilka telewizorów? Może jakieś plansze albo krótkie filmy, które mogły by pomóc? Pytam, bo podczas ostatniej wizyty w sklepie byłem skazany na to co miał na penie sprzedawca. A to wiadomo jakieś prezentacje. W reszta miał logo Sony na koszuli :-) możecie coś podrzucić?

Wysłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź sobie materiał w FullHD i w SD, żeby sprawdzić jak telewizor radzi sobie ze skalowaniem, o ile sprzedawca pozwoli Ci podłącyć swoją pamięć USB do telewizora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem, że telewizor będzie miał w ogóle styczność z SD, bo jeśli podłączysz zewnętrzny tuner to on będzie przeprowadzał skalowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłeś na tym teście? Jak coś upatrzyłeś to daj znać, przyjrzymy się tym telewizorom, chociażby pod kątem promocji i bonusów jakie dają w jakich sklepach. W euro sporo teraz jest promocji, obniżają ceny i dają np smartphony gratis. LG, czytałem dzisiaj, że daje darmowy dostęp przez 3 miesiące do Filboxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie byłem swoim pendrivem, zgralem sobie parę trailerów w stylu Prometeusza a dziś ściągnąłem jakąś paczkę do testowania tv z czarnego forum ale.nie wiem co tam jest :-) tv mam wybrany w sumie, waham się tylko co.do rozmiaru czy 46 czy 50f6500 ;-)

Wysłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest tak, że kupiłem mieszkanie z fajną wnęką na tv, całość podświetlona ledami, naprawdę fajnie to wygląda i 46 tka wygląda trochę śmiesznie, zrobiłem przymiarkę z kartonu :), więc zaciskam zęby i myślę o tej 50tkce :)

a co do paczki do testowania sprzętu, no no, świetna sprawa, jest i full hd test led tv demo disc i inne dead pixele nie wiem czy to się je, ale dobrze mieć :)

polecam, mogę się podzielić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest tak, że kupiłem mieszkanie z fajną wnęką na tv, całość podświetlona ledami, naprawdę fajnie to wygląda i 46 tka wygląda trochę śmiesznie, zrobiłem przymiarkę z kartonu :), więc zaciskam zęby i myślę o tej 50tkce :)

a co do paczki do testowania sprzętu, no no, świetna sprawa, jest i full hd test led tv demo disc i inne dead pixele nie wiem czy to się je, ale dobrze mieć :)

polecam, mogę się podzielić

@ivanez czy byłbys skłonny podzielić się ową paczką do testowania sprzętu?

byłbym bardzo wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...