Skocz do zawartości
mobor

PS4 vs XBOX ONE - pierwsze starcie

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, polecam zassać z :
http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-next-gen-now-killzone-resogun-knack

w HQ po lewej stronie plik 2gb z killzone shadow fall, następnie wrzucić w swój TV i napawać się grafiką :)

Ja zbieram aktualnie szczękę z podłogi, bo spodziewałem się czegoś gorszego ( wiem, że ps4 ma potencjał, ale nie spodziewałem się aż takiego efektu ze startem konsoli ... jeszcze jak czytam o tym, że Guerilla Games nawet w minimalny sposób się nie zbliżyła do możliwośći ps4 wydając tego killzona to od razu jestem ciekawy co przyszykuje nam chociażby Naughty Dog :) Jest pewne natomiast, że w końcu jest next-gen i na parę latek można sobie pograć ciesząc się już naprawdę dobrymi teksturami i w końcu tym 1080p native :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągmąłem to coś i sorry ale na mnie to wrażenia nie zrobiło... Powiem więcej - KICHA a nie next gen....Czytając różne fora zauważyłem że wiele osób ma podobne odczucia. Zresztą - bez powodu gra nie dostała średniej ocen na poziomie 7/10

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale to nie robi wrażenia. I jak widać także na tych co wcale na co dzień nie grają na super hiper kompach. Oczywiście są momenty bo przecież widok na miasto itp. robi MEGA wrażenia ale jednak... ja czekam aż zobaczę to w domu na własne oczy bo mimo wszystko te wszystkie filmy nie oddają tego jak widać w realu.

Tutaj chłopaki z extreme oceniają i mówią, że oświetlenie itp. daje mocno radę. Zobaczymy na własne oczy.

Wczoraj trochę mocniej pograłem w B4 na tym swoim Seiki 4K no i kurczę: M A S A K R A ; )

4tvy.jpg

qcnt.jpg

mo0v.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do BF4 to nawet 4K nie jest potrzebne żeby mega dawało radę :) Grafika jest mega!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...