Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też kupiłem w MediaMarkt w Bydgoszczy za 99,99 zł wersję 3D + 2D.

Wydanie jednopłytowe 2D jest w cenie 79,99 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy orientuje się ktos ile kosztuje przesyłka kurierska z filmarena.cz do Polski czy w ogóle coś takiego wysyłają chciałem sobie porownać cenowo z Bluedvd,

pytanie do chiboogi gdzie zakupileś stellbooka.Dzięki.

ja kupuje na filmarena.cz

fakt przesylka 60 zl ale ja jak zamawiam to minimum 3 pozycje, wtedy mi sie oplaca bardziej niz z bluedvd. Oni biora z areny dlatego maja takie ceny.....

paczka idzie 2 dni....

Edytowane przez chiboogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupuje na filmarena.cz

fakt przesylka 60 zl ale ja jak zamawiam to minimum 3 pozycje, wtedy mi sie oplaca bardziej niz z bluedvd. Oni biora z areny dlatego maja takie ceny.....

paczka idzie 2 dni....

Tylko że wiesz nie każdego stać na to aby wydać na raz 350zł na filmy, a jeżeli ktoś kupuje raz na kwartał to co ma zrobić pozostaje Bluedvd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę poczekać, może Media da jakąś promocję w przyszłym tygodniu. Fajny ten steel, szkoda że u nas nie wydali. W ogóle mam wrażenie, że CDP.PL wydawanie filmów traktuje jako formę dodatkową i ma to gdzieś, oni cokolwiek w steelu wydali ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę poczekać, może Media da jakąś promocję w przyszłym tygodniu. Fajny ten steel, szkoda że u nas nie wydali. W ogóle mam wrażenie, że CDP.PL wydawanie filmów traktuje jako formę dodatkową i ma to gdzieś, oni cokolwiek w steelu wydali ?

Może i MM da promocję, ale z moich obserwacji:

  1. Ostatnio wszystkie tytuły w 3D jakie wychodzą są w MM w cenach 129 lub 119 zł na początek, podobnie jak w innych sklepach w sieci.
  2. Dopiero w jakichś promocjach gazetkowych można zakupić w nieco niższej cenie, tj. właśnie 99 zł, np. niedawno tytuł OZ WIELKI I POTĘŻNY był w cenie 129 zł, a później po 2 tygodniach w promocji dali go po 99 zł. Po promocji cena wróciła do 119 zł. Dokładnie tak samo było z filmem JACK POGROMCA OLBRZYMÓW 3D.
  3. Nawet AVENGERS 3D jest obecnie po 119 zł.

Wobec powyższego nasuwa mi się wniosek (ponieważ w sieci, np. empik.com IRON MAN 3 3D jest po 129,99 zł, Merlin miał podobnie, ale już wyprzedał) to właśnie teraz jest promocja z ceną 99,99 zł za 3D + 2D i 79,99 zł za 2D, a w okolicach czwartku przyszłego tygodnia będzie odpowiednio po 119 zł i 99 zł.

... a może się mylę.

Edytowane przez KaMario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że się nie mylisz, bo też takie coś zaobserwowałem, że nieraz w dniu premiery bywa taniej niż później. Dlatego też warto się w dniu premiery przejść do MM :) W sumie śmiesznie, bo jak byłem po Irona to nie było go nawet jeszcze na półce, dopiero zapytałem gościa z obsługi i dał mi jedną sztukę z nierozłożonej jeszcze po półkach sterty pod ladą :)

Edytowane przez spoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dzisiaj łyknąłem za 99zł w MM. Jest ok. Widać, że robione pod nas bo tylko ang i pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dzisiaj łyknąłem za 99zł w MM. Jest ok. Widać, że robione pod nas bo tylko ang i pl.

Wersję plastikową czy steelbook.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem i kurczę....myślałem że zasnę

Człowiek się chyba starzeje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie ma. Straszna cienizna.

Tylko ten film widziałem od CDP Mroczny Rycerz Powstaje http://poral.eu/dark_knight_rises.php 99 zł MM

Od kiedy ten film jest od CDP?

W ogóle mam wrażenie, że CDP.PL wydawanie filmów traktuje jako formę dodatkową i ma to gdzieś

Trafne wrażenie, bo dokładnie tak jest.

Edytowane przez Paraponzipopo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak obserwując Wasze posty smuciłem się, że wydajecie po 100zł. i więcej za tego crapa. Jedyne na czym by mi zależało to dodatki specjalne, ale dla nich nie wydałbym nawet 50zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam świadomie wydałem pieniądze. Byłem w kinie na tym. Fakt, że ze wszystkich części ta była według mnie najsłabsza, no ale biorąc sam fakt, że lubię tę postać, głównie chyba ze względu na samego aktora, chciałem mieć w kolekcji i tę część :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie znienawidziłem ten film za to, że też bardzo lubię postać i dwie poprzednie części. Tutaj

potraktowano Iron Mana (!!!) po macoszemu. Iron Patriot jako cienias, który stoczył jedną, krótką, przegraną 'walkę' z jakąś babką; no i chyba największe nieporozumienie wyłowione z całego ich oceanu - może ex aequo z Mandarynem - Pepper. Choć w sumie teraz sobie przypomniałem jeszcze zakończenie skompresowane do minuty, gdzie kończą z reaktorem, a PP cudownie zostaje wyleczona. A były jeszcze tandetne zbroje. Właściwie jedyny plus to muzyczka podczas intro.

I dlatego tak bardzo nie cierpię Shane'a Blacka i jego tworu. Z powodu tego, co wymieniłem i kilku innych głupot, o których już nie chciało mi się wspominać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dzisiaj łyknąłem za 99zł w MM. Jest ok. Widać, że robione pod nas bo tylko ang i pl.

A tymczasem w uk:

LINK

English, English for the Hard of Hearing, Arabic, Bulgarian, Dutch, Estonian, Greek, Latvian, Lithuanian, Russian, Ukranian, French

a gdzie Polish ja się pytam???

Dlaczego w filmach wydawanych za "zachodzie" nie na pl napisów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź jest prosta. Brak polskich napisów na zachodzie jest po to żeby Polacy nie kupowali na zachodzie filmów na Blu-Ray.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ludzie z marketingu czytają fora i zadziałali skutecznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale efekty doskonale :)

Jednak nie są tak dobre jak w Człowieku ze Stali tam efekty są dużo lepsze niż w Iron Man 3.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy już wszyscy kupili polskie edycje ponawiam apel :) - zerknijcie, czy komentarz Blacka ma polskie tłumaczenie. Ktoś wspomniał wyżej, że to wydanie jest przygotowane tylko pod nasz rynek i ma jedynie polską i angielską wersję językową, czyli inaczej, niż wydanie czeskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z twojego postu wynika że w Iron Man 3, nie ma chyba nic ciekawego.

W sensie fabularnym ? Absolutnie nic

wg mnie oczywiscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...