Skocz do zawartości
-=pUnIsHeR=-

zakup Amoi'a w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos wie dlaczego wszystkie aukcje i konta "digitalo_PL" zostaly na allegro zawieszone ? sprzedaja ten sprzet, a jednak sa zabanowani na aukcjach. za co ? jakies przekrety ? mysle nad zakupem Amoi'a u nich i sie wacham.... ktos cos wie ? jak z wiarygodnscia tej firmy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='-=pUnIsHeR=-' post='23345' date='21.11.2006, 01:59 ']
czy ktos wie dlaczego wszystkie aukcje i konta "digitalo_PL" zostaly na allegro zawieszone ? sprzedaja ten sprzet, a jednak sa zabanowani na aukcjach. za co ? jakies przekrety ?
[/quote]

Sa z "ukladu" :)

[quote]
mysle nad zakupem Amoi'a u nich i sie wacham.... ktos cos wie ? jak z wiarygodnscia tej firmy ?
[/quote]

poczytaj wypowiedzi uzytkownikow AMOI na tym forum - 99% z nich kupilo je wlasnie w Digit....napisza Ci zapewne , ze nie jest wiarygodna , i tak naprawde to w DIgitalo zbijaja te AMOI'e w garazu ze sklejki ;)

:)

--
Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ja co prawda kupowałem u nich telewizor TOSHIBY ale jeżeli chodzi o obsługe to nie miałem żadnych problemów. Kupowałem jakiś miesiąc temu z odbiorem własnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tv amoi mozna kupic tez w firmie hollex

[url="http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&kat=69&id=562"]http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&a...t=69&id=562[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Digitalo jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę TV AMOI.

Co do jakości ich usług (fachowość - wiedza o rynku i sprzęcie - porady co do zakupu) to sądzę że są absolutnie najlepsi na rynku.

Nie słyszałem jeszcze żeby ktokolwiek miał do nich pretensie czy był niezadowolony z ich usług.

Wręcz przeciwnie miałem okazję poznać kilku spośród ich zadowolonych klientów.

Reasumując mogę z czystym sercem polecić digitalo jako dystrybutora sprzętu CE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mają większy magazyn niż MediaMarkt na Okęciu ; ) ale to taki szczegół. Sponsor Satkrak itd. Coś trzeba dodawać? Dostarczają połowę sprzętu jak nie więcej do różnych gazet branżowych itd. Wystarczy poczytać kto jest dystrybutorem w takiej gazecie np. audio video itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja swojego Amoia też kupiłem w Digitalo, a jak mi się spieprzył to dali mi TV zastępczy bez opłat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='tuptus55' post='23493' date='22.11.2006, 01:49 ']
Ja swojego Amoia też kupiłem w Digitalo, a jak mi się spieprzył to dali mi TV zastępczy bez opłat.
[/quote]
jestes juz ktoras osoba z rzedu ktora pisze "jak mi sie zepsul"... to troche martwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

[code][quote name='-=pUnIsHeR=-' post='23718' date='22.11.2006, 23:53 ']
jestes juz ktoras osoba z rzedu ktora pisze "jak mi sie zepsul"... to troche martwi
[/quote]

To jest ciągle ta sama osoba, może kilka wątków czytałeś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to ja [b]nie polecam współpracy z digitalo.pl [/b] Poniżej cytat z mojego listu do nich:
"Witam,
[b]6.11.2006 [/b] roku zgłaszaliśmy do Państwa telefonicznie problem z zakupionym telewizorem Amoi Advent LC40AF1E. Według zapewnień telefonicznych oraz warunków gwarancji ktoś miał się u nas pojawić w ciągu 1-2 dni tj. [b]7-8.11.2006 [/b] po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. NIestety mimo upływu 15 dni od zgłoszenia nie doczekaliśmy się kontaktu z Państwa strony. Oczekujemy poważnego potraktowania."
List wysłany [b]21.11.2006 [/b] i oczywiście [b]żadnej[/b] odpowiedzi !!!!!! W gwarancji wyrażnie napisali że należy zgłaszać telefonicznie lub e-mailowo - ale jak widać nic z tego. Właśnie mija 19 dzień od zgłoszenia problemu. Zobaczymy jak bardzo niepoważni się okażą - zgodnie z prawem po 21 dniach przysługuje zwrot kasy. Całe szczęście że telewizor był kupowany do firmy to będzie zmartwienie prawnika.
Reasumując NIE KUPOWAĆ w digitalo albo modlić się żeby nic się nie popsuło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesli zabanowali im konta na Allegro to bardzo dobrze.

Znani byli z tego ze wystawiali tv od złotowki i bez ceny minimalnej a kiedy pod koniec aukcji tv osiagal cene jaka ludzie sa sklonni za niego zaplacic (wartosc rynkowa) to wywalali wszystkich pod jakims pretekstem (cena nie przypasowala sprzedawcy) i aukcja konczyla sie tym ze nikt tv nie kupil.
Cwaniactwo w najgorszym stylu. Banowamnie to malo - tu powinno byc biczowanie ;-P

Żeby nie było tak negatywnie...
System w jakim promowali się na Allegro był imo szczeniacki ale nie zmienia to faktu że nie bałbym się ani nie wachał jeśli miałbym od nich kupić tv. Czytałem tutaj pozytywne opinie i drobne skazy typu Allegro nie zniechęciły by mnie do tej firmy. Edytowane przez neg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie zniechęca brak serwisu ?? Przecież tak to można nazwać ! Mogą sprzedawać cudne rzeczy, być mili kiedy sprzedają ale jak nazwać brak reakcji na zgłoszenie serwisowe !! Chyba mają sposób - przeczekać klienta to mu się znudzi - ale przecież nie mówimy o 5 złotych tylko o grubych tysiącach.
Jeżeli ktoś jest na tyle bogaty że jak mu się sprzęt zepsuje na gwarancji to go wyrzuca to zapraszam na zakupy do digitalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='bulbalinski' post='24041' date='24.11.2006, 12:32 ']
No to ja [b]nie polecam współpracy z digitalo.pl [/b] Poniżej cytat z mojego listu do nich:
"Witam,
[b]6.11.2006 [/b] roku zgłaszaliśmy do Państwa telefonicznie problem z zakupionym telewizorem Amoi Advent LC40AF1E. Według zapewnień telefonicznych oraz warunków gwarancji ktoś miał się u nas pojawić w ciągu 1-2 dni tj. [b]7-8.11.2006 [/b] po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. NIestety mimo upływu 15 dni od zgłoszenia nie doczekaliśmy się kontaktu z Państwa strony. Oczekujemy poważnego potraktowania."
List wysłany [b]21.11.2006 [/b] i oczywiście [b]żadnej[/b] odpowiedzi !!!!!! W gwarancji wyrażnie napisali że należy zgłaszać telefonicznie lub e-mailowo - ale jak widać nic z tego. Właśnie mija 19 dzień od zgłoszenia problemu. Zobaczymy jak bardzo niepoważni się okażą - zgodnie z prawem po 21 dniach przysługuje zwrot kasy. Całe szczęście że telewizor był kupowany do firmy to będzie zmartwienie prawnika.
Reasumując NIE KUPOWAĆ w digitalo albo modlić się żeby nic się nie popsuło.
[/quote]
Musze zabrac głos w tej sprawie !
Nie otrzymaliśmy żadnego zgłoszenia serwisowego !!! Do dnia dzisiajszego odnotowane zostały tylko 3 zgłoszenia serwisowe Amoi, zaden na model 40" !!!
Prosze Panie bulbalinski podac nr zamowienia, nr faktury !!! Sprawdzimy, to

a odnośnie konta na allegro, to równiez rozczaruję, otóż, każdy kupujący bez wyjątku otzrymał towar, fabrycznie nowy i większosc za połowe ceny, nikt tu nie usuwał ofert, jak ktos sugeruje ! mozna przesledzic historie transakcji, ktore zupelnie wygladaja inaczej !!! Konto zostalo zamknieto z powodu kreciej roboty, ktora wykonana jedna firma z krakowa, ktora zalozyla sobie konto na nasze dane i popodbijala nam w 5 minut nasze aukcje, co skutkowalo zawieszeniem konta. Sprawa jest juz wyjasniona w allegro i zajmuja sie tym nasi prawnicy !!

Jesli ktos chce wieszac psy na digitalo niech najpierw zweryfikuje swoje dane i opiera sie na faktach nie na swoim widzimisie, by tylko zaszkodzic bo nie dostal dobrej ceny u Amoi , a mial apetyt na ich sprzedaz

wiec jedzie po calosci, sa to pomówienia i bezczelne okłamywanie czytelników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='olatigid' post='24071' date='24.11.2006, 14:38 ']
Jesli ktos chce wieszac psy na digitalo niech najpierw zweryfikuje swoje dane i opiera sie na faktach nie na swoim widzimisie, by tylko zaszkodzic bo nie dostal dobrej ceny u Amoi , a mial apetyt na ich sprzedaz
wiec jedzie po calosci, sa to pomówienia i bezczelne okłamywanie czytelników
[/quote]
no mamy do czynienia z roznymi opiniami. szkoda ze glosu nie moze zabrac samo Allegro, zeby skwitowac te wypowiedzi. jest to o tyle istotne, ze rzeczywiscie jesli mamy do czynienia z pomowieniami lub pomylkami, to trzeba raz na zawsze oczyscic atmosfere. ale jesli to prawda, to juz gorzej. kto zaryzykuje zakup u niesolidnego sprzedawcy za taka sume pieniedzy ?
mam jeszcze takie pytanie do Digitalo: czy jestescie autoryzowanym dystrybutorem na Polske sprzetu Amoi ? czy tez po prostu kupujecie w hurtowniach w Niemczech (w dobrych cenach) ?
co z serwisem na terenie PL ? mial byc ponoc zorganizowany do konca 2006 r. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
....na allegro ponad 200 transakcji 5 m-cy, prawie 100% pozytywnych, zdażąją się patologie jak zawsze, nie sposób zadowolić wszystkich

...na Amoi są kwity nie od dziś
...umowa serwisowa jest negocjowana z kilkoma serwisami w PL, przez firmę obsługującą Amoi na całą EU, firmę Concept, dla Klienta nie ma znaczenia czy serwis jest w PL czy nie ma, również nie ma w DE, FR, NL, UK..itd, jest jeden centralny w Belgii !! A owe umowy tylko maja rozszerzyć ilość firm w danym kraju, zajmującym się obsługa d2d !!!

sprawa rzekomego nie podjęcia działań po zgłoszeniu awarii Amoi, wyjaśniona
Działania są podejmowane, jesli takie zgłoszenie zostanie odnotowane, niestety za zagubione w necie maile, nikt nie weźmie odpowiedzialności, a trudno działać, jeśli nie ma się żadnych informacji o problemach ! Telepatycznie jeszcze nie działamy! Edytowane przez olatigid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='olatigid' post='24071' date='24.11.2006, 14:38 ']
nikt tu nie usuwał ofert, jak ktos sugeruje ! mozna przesledzic historie transakcji, ktore zupelnie wygladaja inaczej !!! [/quote]

No ale proszę Cię ;-)
Sam miałem apetyt na Amoia i naocznie obserwowałem licytacje. Nie rób ze mnie idioty ;-)
Z przyjemnością prześledzę tak jak mówisz historie aukcji a nie tranzakcji - bo tak jak pisałem ... do tranzakcji nie doszło... Wszystkie oferty na moment przed końcem licytacji zostały odwołane przez sprzedającego.
Napisz mi tutaj że takich sytuacji nie było i dla mnie wszystko bedzie jasne...
Inna sprawa że to nie jest nielegalnre tylko nieetyczne.
A jakie są realne przyczyny to już inna sprawa i nie mam powodu Ci nie wierzyć.

---

Coś sobie przypomiałem. O ile kojarze nazwa konta to nie było Digitalo.pl ale w opisie byl odnosnik do Twojej/Waszej f-my. Źle pamiętam odnośnie nazwy konta czy ktoś inny handlował AMOI[ami podszywając sie pod was ?

---

I juz sprawdzilem [url="http://allegro.pl/search.php?closed=1&string=amoi+od"]http://allegro.pl/search.php?closed=1&string=amoi+od[/url] - pisalem o Pogo_Com
Niestety - praktycznie rzecz biorąc to co napisałerm jest nie do zweryfikowania gdyż usunięci użytkownicy to 0 ofert kupna... Co ciekawe na większości aukcji nikt nie licytował ;-) Edytowane przez neg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja z polskim dystrybutorem AMOI wyglada tak :

- jak narazie nikt nie ma podpisanej dystrybucji na polske od AMOI Chiny.
Latwo to sprawdzic dla kogos kto troche mowi po angielsku.


- nazwa digitalo.pl troche mi wyglada na zapozyczona nazwe z digitalo.de tak dla podniesienia ducha ze jestesmy czescia czegos wiekszego. Podobnie wygladalo z www.imdb.pl jak im nawtykali ze sie podszywaja pod uklady z www.imdb.com i zmienili sie na FDb.pl.


- w Belgi jest firma scisle wspolpracujaca z AMOI montujaca i sprzedajaca telewizory na rynek europejski, czesciowo wynika to z zamiaru ominiecia oplat celnych [uzywaja virtualnej montowni - firma swiadczaca uslugi w montzu dla roznych producentow]. Polacy kupuja od tej firmy produkty AMOI tak przypuszczam bo na pewno nie w Chinach zamawiaja, bedzy sa w jakis sposob powiazani finasowao z niemiecka hurtownia wiec moze byc z terenu niemiec odbierne.


- serwis jak narazie dla Europy to tylko chyba Belgia dla klienta nie ma to znaczenia bo w Polsce i tak w ostatecznosci odpowiada sprzedawca z tytulu 'niezgodnosci z umowa'. Siec serwisowa moze na wlasne potrzeby budowac digitalo.pl i moze to robi. Nie wiem nawet czy oni wiedza jak wylutowac uklady BGA w celu naprawy z PCB wiec beda uzywac firmy trzecie. Kiedys np. monitory Samsunga jechaly do polskich hurtowni stamtad do Amsterdamu do Samsunga a STAMTAD tirem zbiorczym rozny sprzet Samsunga do ...... Koszalina do naprawy do polskiej firmy [tir na karcie ATA]. Przy obecnym statusie EU to serwis jest pikus jak producent sie wywiazuje z tego dobrze a nie tak jak ACER w slowacji ma wszystko w du... .

Dlaczego, bo w innych postach olatigid szydzi z osob chcacych kupic AMOI za granica mowiac ze gwarancje bedzie mial w DE a nie w PL. Troche sobie sam zaprzecza B), jak zaplace za 42" FullHD w niemczech obecnie 5000zl to bedzie mnie stac na pokrycie wysylki do punktu serwisowego zorganizowanego przez Concept.


- swoja droga moze byc prawda o tym sprzedawcy w Krakowie, bo w innym poscie pisalem ze mozna tanio kupic AMOI w Krakowie.


GMERU - a MM ma wogole magazyn na okeciu ? Bo jak bym wyliczyl transport lotniczy na TV 42" to sztuka nie wiem czy by sie zmiescila w polowie wartosci tego telewizora [przy transporcie np. 5 palet euro=15szt.].


Wszystko MARKETING .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie bo myslalem ze uda mi sie taniej kupic w polce i sprzedac w niemczech, a tak musze wozic z niemiec do polski aby cos zarobic :angry:

A tak na serio, to nielubie nadetych bubkow ktozy mysla ze swiat jest caly ich i probuja to wmowic reszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Mr_Jones' post='24365' date='26.11.2006, 03:42 ']
No wlasnie bo myslalem ze uda mi sie taniej kupic w polce i sprzedac w niemczech, a tak musze wozic z niemiec do polski aby cos zarobic ;)
A tak na serio, to nielubie nadetych bubkow ktozy mysla ze swiat jest caly ich i probuja to wmowic reszcie.
[/quote]
oswiec mnie i wskaz sklep w DE , w ktorym moge kupic Amoia 42' za 5k PLN. nijak nie potrafie znalesc szukajac w google. najnizsze ceny to ok 5,5k PLN w detalu (w sklepach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurcze przemyslalem sprawe Amoi'a 42' model Elite LC42T1E i szczerze, pomimo bardzo dobrej ceny jest jedna rzecz, ktora powoduje, ze poczekam chyba na jego nastepce.
chodzi o zlacze HDMI. 1 szt. to naprawde niewiele. a tylko HDMI pozwala cieszyc sie dobra jakoscia. nie wiem jak po componencie sie sprawy maja, jedno jest pewne zlacza EURO w TV LCD to totalna porazka.
podlacze tuner 'n'-ki i co dalej ? dla DVD nie ma juz miejsca...
moze macie juz jakies przecieki na temat specyfikacji nastepcow w/w modelu ? parametry, szacunkowe ceny ? Edytowane przez -=pUnIsHeR=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O nowych modelach Amoi przeczytasz tu:
[url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=3072"]http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=3072[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='-=pUnIsHeR=-' post='27983' date='10.12.2006, 13:39 ']
kurcze przemyslalem sprawe Amoi'a 42' model Elite LC42T1E i szczerze, pomimo bardzo dobrej ceny jest jedna rzecz, ktora powoduje, ze poczekam chyba na jego nastepce.
chodzi o zlacze HDMI. 1 szt. to naprawde niewiele. a tylko HDMI pozwala cieszyc sie dobra jakoscia. nie wiem jak po componencie sie sprawy maja, jedno jest pewne zlacza EURO w TV LCD to totalna porazka.
podlacze tuner 'n'-ki i co dalej ? dla DVD nie ma juz miejsca...
moze macie juz jakies przecieki na temat specyfikacji nastepcow w/w modelu ? parametry, szacunkowe ceny ?
[/quote]

Witam
Mialem okazję pobawić się wersją 42T1E i muszę powiedziec ,że jestem pozytywnie zaskoczony .Przy tej cenie ten TV to atrakcyjna alternatywa dla 42wl67 i 40w2000
Ja i tak planuje zakup amplitunera ze switchem HDMI takze jedno wejscie hdmi w tym tv to temat do przeżycia.

-[b]przyjął 1080p po vga za pierwszym podpięciem [/b] starego lapa na ati 9600 !!! Na innych tv nawet po dvi/hdmi karty ati nie chodzą w trybie 1080p albo z wielkimi problemami.Czyli 1080p z xboxa jak na razie tylko w tym Amoju i sony w2000 mozna podziwiać :)
-bardzo szybka matryca ,nie widać smużenia
-zadziwiająco dobrze radził sobie w sd ze zwyklej kablowki
-obraz w hd z laptopa rewelacja
-hd z kissa i humaxa nie nadaje się do obiektywnej oceny bez porównania z innymi tv jednoczesnie .

Niestety nie było możliwości porównac go do Toshiby wl67 i Sonego W2000 dlatego nie mogę sie odnieść jak wypada na ich tle ale naprawde ciekawy TV i warty rozważenia.

I tak za dwa lata wszyscy kupimy seda -czy jest sens ladowac teraz worek pieniedzy w drogie i nie do konca idealne 46-52" 1080p lcd ?

pzdr

Edytowane przez wvr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='wvr' post='28034' date='10.12.2006, 19:35 ']
Witam
Mialem okazję pobawić się wersją 42T1E i muszę powiedziec ,że jestem pozytywnie zaskoczony .Przy tej cenie ten TV to atrakcyjna alternatywa dla 42wl67 i 40w2000
Ja i tak planuje zakup amplitunera ze switchem HDMI takze jedno wejscie hdmi w tym tv to temat do przeżycia.
I tak za dwa lata wszyscy kupimy seda -czy jest sens ladowac teraz worek pieniedzy w drogie i nie do konca idealne 46-52" 1080p lcd ?
pzdr
[/quote]
ciekawa opinia. jesli nie ma roznicy czy sie podepnie po HDMI lub Componencie to fakt. mozna przezyc i podpiac 'n' po componencie a dajmy na to DVD po hdmi.
slyszalem ze sa w sprzedazy switche HDMI (drogo), czy ktos ma i uzywa ?
jeszcze jedno: producent podaje jasnosc na 1000:1. natomiast mam informacje ze w tym modelu aktualnie siedzi matryca 1200:1. czt moze ktos to potwierdzic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...w ostaniej gazetce Electro World - jest oferta Amoia
[url="http://www.fotosik.pl"][img]http://images1.fotosik.pl/297/1e38cf315bd3b056.jpg[/img][/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...