Skocz do zawartości
makensis

Jaki telewizor 3D do gier

Rekomendowane odpowiedzi

aki polecacie telewizor do gier 3D? Przy tym pasywnym podobno tracimy połowę obrazu w linii horyzontalnej, ale nie miałem okazji tego przetestować na grach 3D.

Parametry jakie mnie interesują:

  • 1.5m odległości od ekranu, czyli 40 cali depresja.gif
  • wcześniej korzystałem z Sony bravia KDL EX500 pozostał mi po nim uchwyt, ale podobno Sony ze średniej półki kompletnie się nadają do 3D - może ktoś miał okazję testować ich pierwszy model z pasywnym 3D?
  • budżet do 3k choć wolałbym wydać jak najmniej smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia jakiej firmy jest pasywne 3D: pasywne to pasywne. Wszędzie wygląda tak samo (a aktyw już już nie > raz jest większy podwójny obraz a raz go w ogóle nie widać i jest super). Jak masz porównanie do aktywa to możesz psioczyć. Jak nie to jest duża szansa, że powiesz: czego oni chcą od tego pasywa. W805 byś miał w 42" a pamiętaj, że warto blisko przysiąść do 3D. Ale skoro napisałeś 1,5m to efekt powinien być good :) Jest inny problem: gry z konsoli czy to PS3 Czy X360 mówiąc delikatnie: nie powalają w 3D. Pewnie PS4 dopiero pokaże pazur bo będzie moc. Wiec póki co to 3D moim zdaniem ma sens z PC głównie. Ale też: ja dużo widziałem więc nie mogę patrzeć na konsolowe 3D. Ale jak nie grałeś na mocny PC w 3D to znowu możesz napisać: co on gada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmeru a w jakie gry grales na Xbox w 3d

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gearsy, Halo A. itp. Lipa Panie na maxa. Dramatyczna rozdzielczość. Miej to na uwadze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl nad Philipsem z Dual View Gaming, super opcja jak grasz w dwie osoby, każda zakłada swoje okulary 3D i widzi widok tylko swojego samochodu na jednym ekranie, doświadczenie niesamowite, zabawa na 100%. Jak chcesz wiedzieć jak to działa to polecam obejrzenie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Philips 47pfl6008 i testowałem gry 3D na xbox`ie.

Mogę powiedzieć tylko tyle, że jakoś mnie to nie powaliło(gears of war 3), niby jest 3D ale robione tak "na siłę", zdecydowanie bardziej wolę grać w 2D(dla pewność zagram jeszcze w Batmana w 3D i powiem jak to wygląda w jego przypadku).

Dual View Gaming jeszcze nie testowałem, bo mam tylko jednego pada i nie mam jak sprawdzić z czym to się je.

Co do samego 3D w telewizorze, jest bardzo dobre szczególnie w filmach animowanych(według mnie w nich najlepiej działa 3D) przy czym konwersja z 2D do 3D jak w każdym telewizorze jest, ale nie powala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii 3D, mam wyrobione pewne zdanie - jest to ciekawy dodatek, taki bajer na który jest początkowo zajawka, a później się to odstawia i wraca do normalnego korzystania z TV i czasami może się do tego wróci, więc aż takiej wielkiej uwagi do tego bym nie przykładał. W kwestii konkretnego modelu to podany przez Gmeru W805 będzie dobrym wyborem i myślę, że sprawdzi się jako następca EX500 u Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...