Skocz do zawartości
BarteqW

Telewizor dla fana dobrych filmów i seriali :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie zostaje ani po wyłączeniu ani po włączeniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje mi wierzyć. Bo już miałem kupić e6 Panasonica, ale cena ST60 spadła do 2500zł. I to nie jest duża dopłata. A powiedz czy to prawda z tym końcem produkcji plazm u Panasonica w tym roku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba prawda.

A sobie też zakupiłeś st60? Bo chyba coś wspominałeś o 65 calach w filmie recenzującym. Ile to je prądu, to w tym "calarzu" to nawet Led pewnie będzie miał apetyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BarteqW a co do kabli, to poszukaj na allegro użytkownika Madzia_T3. Mam od nich kable i są ok. Bardzo dobrze wykonane i bezproblemowe. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sobie też zakupiłeś st60? Bo chyba coś wspominałeś o 65 calach w filmie recenzującym. Ile to je prądu, to w tym "calarzu" to nawet Led pewnie będzie miał apetyt.

Ja mam u siebie 55" ST60. 42" Pobiera średnio poniżej 200W, więc śmiesznie mało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na test niezbyt drogich tv na portalu. Ale po długich perypetiach myślę o Sony w655 w 42 calach i Samsungu f6400 w 46. Nie wiem czy 4 cale to będzię duża różnica. W samsungu przekonują upłynniacz, 2 piloty no i 4 cale więcej. Za to Sony to o niebo lepszy wygląd/wykonanie, tuner satelitarny, wieszak montażowy do ściany, jakoś to menu mi się podoba. Sam nie wiem <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, sąsiadka ma Samsunga tylko że model F6640 i dla mnie oglądanie filmów na upłynniaczu w tym modelu to parodia co z tego ze wszystko ostre jak żyleta kiedy wygląda to nienaturalnie( aktorzy wygladają jakby poruszali się z przyspieszeniem )

Edytowane przez Robert73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co byście brali Et60 42 cale czy F6400 46cali. Bo cena obu modeli dość spadła, jest porównywalna. Bo nowe modele niestety cenowo znowu wysoko stoją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ST60 już odpuściłeś? A testy obu powyższych modeli czytałeś? Bo są na portalu.

Edytowane przez Maciej Koper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ST60 odpuściłem jak był jeszcze bardziej dostępny. Wiem, że to mógłby być najlepszy telewizor i wyświetlacz w tej cenie. Ale jednak postanowiłem, że kupię coś bardziej uniwersalnego. Na czym będę mógł bez żalu sobie wyświetlić pulpit windowsa leżąc w łóżku. Okupię to niestety gorszą jakością obrazu, no ale szkoda plazmy do tego.

A testy czytałem po kilka razy :blush: . No ale nie zdecydowany jestem cóż poradzić. Bo i et60 jak f6400 mają swoje plusy. Chociaż f6400 to 46 cali, 2 piloty, chyba lepszy upłynniacz, smart który można używać, jest nagrywanie (dla mnie to przydatne, w obecnym tunerze dvb-t korzystam dość często), no PIP. W zasadzie nie powinienem się zastanawiać. :) A jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F6400 ma bardzo wiele plusów, szczególnie jeśli oglądasz dużo wieczorami/nocami, jednak w jego cenę najlepiej wlicz koszt kalibracji, bo zdecydowanie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozastanawiasz się jeszcze jakiś czas a plazma i led będą już historią ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek to ma dobrze, mówi nie ledom, woli plazmy i się musi zastanawiać nad wyborem, Fanboy'e jakiejś marki też nie mają problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F6400 ma bardzo wiele plusów, szczególnie jeśli oglądasz dużo wieczorami/nocami, jednak w jego cenę najlepiej wlicz koszt kalibracji, bo zdecydowanie warto.

A jakbyś kupował dla siebie w tej cenie ledia to brałbyś właśnie f6400?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź chłopie podejmij męska decyzję i kup TV.

Ile jeszcze można wałkować temat założony w lipcu zeszłego roku? :f

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plazma lepsza,ale napewno 42 bedzie za malo ja sie sam przekonalem kupilem w zeszlym miesiacu gtw60 42cale i teraz zaluje za 4 lata jak wygaśnie gwarancja to kupie najmniej 55cala :)

Edytowane przez ikdsl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakbyś kupował dla siebie w tej cenie ledia to brałbyś właśnie f6400?

Nie kupowałbym dla siebie telewizora LCD, bo tak jak Ty jestem głównie fanem filmów i seriali. Kupiłbym ST/GT/VT, ale skoro uparłeś się na LCD to F6400 jest jednym z najlepszych wyborów pod warunkiem skalibrowania go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupowałbym dla siebie telewizora LCD, bo tak jak Ty jestem głównie fanem filmów i seriali. Kupiłbym ST/GT/VT, ale skoro uparłeś się na LCD to F6400 jest jednym z najlepszych wyborów pod warunkiem skalibrowania go.

A to spoko, już nie będę więcej pisał w temacie. Pewnie trzeba było kupić st60, najlepiej 50 cali. Albo tani x60, bo zapewne z takiej odległości jak będę oglądał to i tak nie widziałbym różnicy. A przeglądanie pulpitu zostawić monitorowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak coś napiszę, po długich wyborach, rozważaniach, czytaniu recenzji przekonaliście mnie do zakupu Samsunga h6400. Dołożę do 48 cali, bo to będzie już rozsądny rozmiar do odległości. Chciałoby by się 55cali ale nie można mieć wszystkiego. Pozdrawiam ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświerzę temat bo w końcu kupiłem h6400 w 48 calach, polowałem na dobrą cenę i w końcu upolowałem. Myślę iż 2499zł w komputroniku to dobra cena. Na razie zbyt dużo się jeszcze nie bawiłem (chociaż tydzień już go mam). W każdym razie, bezpośrednio po wyjęciu z pudła obraz mnie satyskacjonuje, dźwięk też całkiem całkiem. Dziękuje wszystkim za rady, dzięki którym nie kupiłem nic na ips, to zupełnie inny komfort oglądania. W monitorze ips to dobry wybór, ale w tv to xva lepsze dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości, co z :

-bandingiem

-cloudingiem

-dse

Bawiłem się sam 48H6400 i DSE mnie po prostu przeraził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości, co z :

-bandingiem

-cloudingiem

-dse

Bawiłem się sam 48H6400 i DSE mnie po prostu przeraził.

Clouding nie jest uciążliwy, to znaczy w moim modelu jakoś to nie rzuca się w oczy. DSE nie wiem co to jest, a o bandingu muszę poczytać :P . Ogólnie to ja jestem zadowolony, chociaż aż tak dużo jeszcze nie oglądałem żeby jakieś wady zobaczyć. A może mi akurat te rzeczy nie przeszkadzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banding to pionowe linie z góry na dół matrycy. DSE to efekt brudnej sceny/ekranu. Najlepiej to zaobserować na transmisjach F1 lub rozgrywkach piłkarskich - w momencie, gdy kamera przesuwana jest z lewej do prawej strony i na odwrót, na ekranie widać ciemniejsze plamy, jakby brud. DSE potrafi być ogromny. Wklep w youtube, znajdziesz. Ja bawiłem się tym, DSE był po całości.

Edytowane przez firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...