Skocz do zawartości
maciek876

Zmiana oprogramowania WSZYSTKICH dekoderów telewizji "N" i "Cyfry+"

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiana oprogramowania nastąpi 15lipca. Ma na celu wnieść nowy wygląd menu, interfejsu. Oprogramowanie zmienia wygląd menu w każdym z dekoderów nie "NC+" na wygląd "NC+" - czyli czerwono-niebieski kolor, oraz wporowadzenie nowych znaczków menu i nowego loga "NC+". Oprogramowanie niestety nie zmieni żadnej z funkcjonalności dekodera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieskie obwódki Menu to najgorsze co mogli wymyslić - to nie jest kolor do nadmiernej eksploatacji tak dla plazm jak i LCD - powinni tego zabronić ! ! !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieskie obwódki Menu to najgorsze co mogli wymyslić - to nie jest kolor do nadmiernej eksploatacji tak dla plazm jak i LCD - powinni tego zabronić ! ! !

Nie miałem pojęcia ,ze LCD również podlegają nadmiernej eksploatacji poprzez wysycenie jakimś kolorem. Czy coś ,źle zrozumiałem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieskie obwódki Menu to najgorsze co mogli wymyslić - to nie jest kolor do nadmiernej eksploatacji tak dla plazm jak i LCD - powinni tego zabronić ! ! !

Tę nową grafikę powinni zabronić przede wszystkim dlatego, że jest szczytem kiczu. Ten co ją "zaprojektował" nie ma za grosz gustu. Zaprojektował piszę w cudzysłowie, bo wygląda, że nabazgrał to jakiś amator, najprawdopodobniej niepełnoletni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różowe gej party;) a z tym lcd trudno zrozumieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem rano telewizor nie pamiętając ,że to już dzisiaj, pierwsza myśl O KU......! znowu padła mi plazma :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie uświadomiłem że mi wisi na wyświetlaczu napis "Testing 11" ...

Zresetowałem go, odpaliłem TV, "piękny" różowo niebieski screen na ekranie i .... wisi.

Zamorduję ich!

Miałem na dysku parę filmów które nie obejrzałem a teraz czeka mnie pewnie wymiana dekodera :(

Zaraz chyba wyskoczę do punktu serwisowego.

Taaak ... obdzwoniłem 6 punktów serwisowych we Wrocławiu (tyle ich jest).

W trzech punktach nie mają na stanie nBox Recorderów 500GB.

Pozostałe punkty nie odbierają telefonów ...

Edytowane przez Fantom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tę nową grafikę powinni zabronić przede wszystkim dlatego, że jest szczytem kiczu.

Ale wybitnie oczo[beeep]ne ścierwo na najwrażliwszych kolorach ... co za brak gustu i estetyki ! ! !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś aktualizacji brak na białym dekoderze nbox HDTV takze nie tak na WSZYSTKICH :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś aktualizacji brak na białym dekoderze nbox HDTV takze nie tak na WSZYSTKICH :)

Mnie też na szczęście ta wątpliwa aktualizacja ominęła. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długie ręce NC+ sięgną każdego domu ;) , zobaczysz jutro.

Edytowane przez fitarkus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...