Skocz do zawartości
Jeypi81

Egreat R200S PRO problem z wykryciem wewnętrznego dysku HDD w PC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem odtwarzacza Egreat R200S PRO. W związku z tym kupiłem nowy dysk HDD (WD10EZRX) aby móc w pełni cieszyć się tym playrkiem. Niestety problem pojawił się w momencie podłączenia odtwarzacza z dyskiem HDD do PC. dysk wcześniej został sformatowany w playerze zgodnie z instrukcjami. Niestety po spięciu playera (USB 3.0 PC) z PC (USB 2.0) za pomocą kabelka USB 2.0 niestety system w komputerze go nie wykrywa. Nie mam pojęcia dlaczego?

Dopiero wdrażam się w tajniki z korzystania z tego typu urządzenia w związku z tym bardzo proszę o szczegółowe wytłumaczenie (instrukcje) co zrobić aby dysk HDD w playerze został wykryty w PC (system win XP). Będę bardzo wdzięczny za pomoc w tej sprawie bo nie ukrywam, że sytuacja ta mnie zmartwiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakiej kolejności robisz połączenia?

Spróbuj połączyć kabel USB przy odtwarzaczu wyłączonym z prądu i włącz zasilanie jak wszystkie kable są podłączone (jak trzeba to po włączeniu prądu jeszcze włącz go pilotem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odłączam Playerka od zasilania, wyłączam przyciskiem z tyłu na "off", podłączam kabel USB do playerka i do kompa, włączam przycisk z tyłu na "on" ...i nic :( Czy to znaczy, że Player ma być podłączony do zasilania (do gniazdka z prądem)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za zlosliwosc, ale to mi sie spodobalo "Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem odtwarzacza Egreat R200S PRO" ;-)))

A odpowiadajac na pytanie - zainstaluj w pececie ext2fs -> http://www.fs-driver.org/ by moc odczytywac i zapisywac dyski EXT2, do przegrywania danych podlaczaj go sobie do peceta i juz. Transfer duzo lepszy niz po USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam ...nie odebrałem tego jako złośliwość :) Napisałem tak, bo generalnie jestem bardzo zadowolony z tego Playerka :)

Spróbuję zrobić tak jak radzisz i zainstaluje ten programik. Zobaczymy :) Dzięki za radę.

PS. Twój link nie działa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Wielkie dzięki za pomoc. Skorzystałem z waszej rady ...i wszystko działa. Playerek jest już widzialny w PC.

Mam jednak zastzreżenie co do tego o czym pisze long_28y "Playerek jest o tyle dobry ze naprawde odtwarza wszystko co do niego wgrasz.

". Ano ma problem z płynnym odtwarzaniem plików DVD5 i DVD9 tzn. albo przeskakuje podczas odtwarzania do przodu o jakiś czas ...albo całkowicie w którymś momencie wywala do menu głuwnego filmu. Czy to jest wina Playerka czy można to jakoś ustawić w opcjch Playerka? Przetestowałem to na 5 filmach DVD i z każdym jest to samo, żadnego nie obejżałem do końca:(

Pls o informacje w tej sprawie. Wiem, że n was mogę liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...