Skocz do zawartości
pmcomp

TEST: Mede8er MED800x3D / MED600x3D - player odtwarzający 3D BD ISO z zewnętrznymi napisami

Rekomendowane odpowiedzi

Nie trzeba odlanczac kabla zasilajacego z playera. Wystarczy przy wylaczonym odtwarzaczu wlozyc sticka do obojetnie ktorego wejscia USB z boku obudowy i nacisnac przycisk POWER do momentu pojawienia sie paska postepu na ekranie tv. Jak pojawi sie pasek puszczasz przycisk i czekasz minute lub dwie az zaladuje sie nowe oprogramowanie po czym sam sie zrestartuje i gotowe!!!

U mnie tez diody nie migaja tylko swieca stalym swiatlem.

Nie wiem czy jest sens ladowac starsze oprogramowanie...a tylko na plikach .mkv przycina czy na innych tez??

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

A więc tak , problemem są chyba dyski WD , na 500 jak i TB to samo się dzieje , przerzuciłem oba filmy na jakiś stary dysk z laptopa i filmy idą tj. Grawitacja z formatu .iso i Man Of Steel z BDMV , przy czym przy Grawitacji Med sam odczytuje obraz 3D , a w Man OF Steel leci w 2D , i teraz pytanie jakiej opcji do 3D użyć ? Bo przy wyborze z pilota "Side BY Side" obraz jest rozdwojony , a przy Top Bottom i symulacja 3d wg. efektu głebi nie widać ?

ps.

Inna sprawa że przy odtwarzaniu Grawitacji na samym pczątku Med się zatrzmuje , ale to też może byc wina wadliwego dysku , chociaż Man Of Steel leci w 2D bez zająknięcia.

e:

Te problemy z odtwarzaniem to wina dysków WD , czy ktos wie czy idzie sobie jakoś z tym poradzić ? Na swoje nieszczęście dysk kupiłem w Euro gdzie zwrotów nie ma :/

Edytowane przez tresor82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak , problemem są chyba dyski WD , na 500 jak i TB to samo się dzieje , przerzuciłem oba filmy na jakiś stary dysk z laptopa i filmy idą tj. Grawitacja z formatu .iso i Man Of Steel z BDMV , przy czym przy Grawitacji Med sam odczytuje obraz 3D , a w Man OF Steel leci w 2D , i teraz pytanie jakiej opcji do 3D użyć ? Bo przy wyborze z pilota "Side BY Side" obraz jest rozdwojony , a przy Top Bottom i symulacja 3d wg. efektu głebi nie widać ?

ps.

Inna sprawa że przy odtwarzaniu Grawitacji na samym pczątku Med się zatrzmuje , ale to też może byc wina wadliwego dysku , chociaż Man Of Steel leci w 2D bez zająknięcia.

e:

Te problemy z odtwarzaniem to wina dysków WD , czy ktos wie czy idzie sobie jakoś z tym poradzić ? Na swoje nieszczęście dyk kupiłem w Euro gdzie zwrotów nie ma :/

wykonaj formatowanie softwarem od firmy WD "WD Quick Formatter for Windows", moze to bedzie "lekarstwem" na cale zlo;)

http://support.wd.com/product/download.asp?groupid=305〈=de

Edytowane przez grzes07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykonaj formatowanie softwarem od firmy WD "WD Quick Formatter for Windows", moze to bedzie "lekarstwem" na cale zlo;)

http://support.wd.com/product/download.asp?groupid=305〈=de

Niestety nic to nie dało , dalej tnie dźwięk i obraz. Jak bym znał angielski na tyle żeby pisać to bym na forum meda problem z dyskiem opisał.

e:

Nadal nie mogę znależć opcji do formatowania dysku z pod playera.

Edytowane przez tresor82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie mogę znależć opcji do formatowania dysku z pod playera.

Ja tez jakos tego nie widze niestety...a mam dziwne uczucie ze jeszcze 2 aktualizacje temu byla taka opcja...przywidzialo mi sie??

Pamiec juz nie ta??

Jezeli tak to ide kupic Bilobil czy jak sie to nazywa, ciekawe jak to bedzie po holendersku ;)

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy odtwarzacz nie widzi dysku nie ma opcji formatowania.Jak tak miałem w przypadku dysku wewnętrznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy odtwarzacz nie widzi dysku nie ma opcji formatowania.Jak tak miałem w przypadku dysku wewnętrznego.

tylko że Med mój dysk widzi tylko przy odtwarzaniu materiału tnie/zacina itp. Teraz dysk jest w formacie ext2 i podpiety do Meda. Med go widzi tylko jak moge po sieci przerzucic film na dysk podłączony do MEDA ?

Edit włączyłem Sambe i z poziomu PC wykrywa mi Meda ale wejść do niego nie mogę , jest napisane " System Windows nie może uzyskać dostępu do \\X3D

ps.

Sorry chłopaki ze tak spamuje temat , ale wiecie próbuje wszystkiego co się da , żeby obeszło się kupowania kolejnego dysku.

Edytowane przez tresor82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przeczytaj kolego wreszcie instrukcję, na stronie 16 jest opisane jak udostępniać dysk z urządzenia dla Windows.

A co do pytania czym odtworzyć plik iso na PC to instalujesz na przykład Daemon Tools i już możesz montować obrazy ISO a potem to już tylko program który odtwarza filmy BR, może być na przykład PowerDVD.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Jasiek_31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przeczytaj kolego wreszcie instrukcję, na stronie 16 jest opisane jak udostępniać dysk z urządzenia dla Windows.

A co do pytania czym odtworzyć plik iso na PC to instalujesz na przykład Daemon Tools i już możesz montować obrazy ISO a potem to już tylko program który odtwarza filmy BR, może być na przykład PowerDVD.

Pozdrawiam.

Instrukcja po ang. którego nie znam , ale zrobiłem skrót w sieci dałem IP jakie ma MED i dałem ok , w total commander wpisując ip meda którego znajduje ale nie ma tam nigdzie widocznych dysków podpiętych pod MEDA ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tresor82 dzięki za nieświadomą podpowieć z total commanderem.Teraz wiem jak po sieci przesyłać filmy z komputera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja po ang. którego nie znam , ale zrobiłem skrót w sieci dałem IP jakie ma MED i dałem ok , w total commander wpisując ip meda którego znajduje ale nie ma tam nigdzie widocznych dysków podpiętych pod MEDA ?

Sorry ale google translator przecież może Ci to przetłumaczyć, wiem tłumaczenie będzie kulawe ale zrozumiałe.

Edytowane przez Jasiek_31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz dyski podpięte pod Meda, bo ja jak wchodzę przez ftpto dysków nie widzę tylko jakieś foldery systemowe

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy weżcie mi powiedzcie jak z poziomu PC wejść po sieci na dysk podłączony do MEDA w celu przesłania filmu , bo nie mogę tego ogarnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sieciową nazwę urządzenia masz wpisaną?

jak już pisałem wyżej , w total commander wchodzę w Meda , ale nie widze nigdzie dysku. a przez otoczenie sieciowe nic mi nie wykrywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie wpierw zacznij od przeglądnięcia instrukcji urządzenia a nie zaczynasz od [beeep]y strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie wpierw zacznij od przeglądnięcia instrukcji urządzenia a nie zaczynasz od [beeep] strony.

Kolego , popatrz na posty wyżej , napisałem że mam instrukcje po angielsku - którego nie znam , powiedzcie tylko które opcje w ustawieniach sieci włączyc a które wyłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mi się udało , włączyłem serwer Samba i zrobiłem skrót w media library , i na PC MED zrobił się widoczny , ale kolejny kwiatek , próbuje przesłać film na dysk w playerku , a tu prędkość około 1 MB po kablu , cos chyba jest nie tak ?

e:

Prosze moda o usunięcie moich nic nie wnoszących w temat postów.

Edytowane przez tresor82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mi się udało , włączyłem serwer Samba i zrobiłem skrót w media library , i na PC MED zrobił się widoczny , ale kolejny kwiatek , próbuje przesłać film na dysk w playerku , a tu prędkość około 1 MB po kablu , cos chyba jest nie tak ?

e:

Prosze moda o usunięcie moich nic nie wnoszących w temat postów.

a dlaczego tak kombinujesz z tymi dyskami?, ja mam na obydwu dyskach system plikow NTFS i wszystko gra i "buczy", nie potrafie zrozumiec dlaczego u ciebie jest inaczej i masz z tym takie problemy, jesli po kablu to predkosc jest troche kiepska ja mam po wifi w granicach 6 a 10MB ale jesli kopiuje pliki to i tak korzystam z tradycyjnej metody podpinam moj dysk do kompa, na twoim miejscu bym jeszcze raz zrobil format dysku korzystajac z software od WD nastepnie wgral jeszcze raz aktualne software a na sam koniec dokonal konfiguracji twojego odtwarzacza (mozesz sobie robic fotki z ustawien jakich dokonujesz potem jest latwiej pworocic do poprzednich ustawien)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego tak kombinujesz z tymi dyskami?, ja mam na obydwu dyskach system plikow NTFS i wszystko gra i "buczy", predkosc masz troche slaba ja mam po wifi od 6 do 10MB ale i tak korzystam z tradycyjnej metody podpinam moj dysk do kompa, na twoim miejscu bym jeszcze raz zrobil format dysku korzystajac z software od WD nastepnie wgral aktualne software a na sam koniec dokonal konfiguracji twojego odtwarzacza (mozesz sobie robic fotki z ustawien jakich dokonujesz potem jest latwiej pworocic do poprzednich ustawien)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego tak kombinujesz z tymi dyskami?, ja mam na obydwu dyskach system plikow NTFS i wszystko gra i "buczy", predkosc masz troche slaba ja mam po wifi od 6 do 10MB ale i tak korzystam z tradycyjnej metody podpinam moj dysk do kompa, na twoim miejscu bym jeszcze raz zrobil format dysku korzystajac z software od WD nastepnie wgral aktualne software a na sam koniec dokonal konfiguracji twojego odtwarzacza (mozesz sobie robic fotki z ustawien jakich dokonujesz potem jest latwiej pworocic do poprzednich ustawien)

kombinowałem bo MED mi źle odczytywał ten dysk WD , ale juz po problemie bo sprzedałem go dzisiaj koledze i idę kupić nowy podajcie nazwy dysków 1TB który dobrze współgra z MEDEM

Edytowane przez tresor82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos jest zainteresowany to dzis na iboodzie bardzo ciekawa oferta Mede8er. Wesolych Swiat!

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś używa Mede8era do odtwarzania filmów z lustrzanek Canona? Chodzi mi o filmy w największej rozdzielczości

Wysłane z mojego Find 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest jakosc obrazu pytam bo zamierzam zamienic BD Panasonic dmp bd65 na med1000x3d a mialem juz kiedys Meida player Philipsa na Realteku i nie bylem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...