Skocz do zawartości
pjasio253

Sony KDL-32R421A - są jakieś opinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W ramach budżetu do 1500zł chciałbym zakupić rodzicom TV 32" (niestety nic większego nie wejdzie) i wybór póki co padł na KDL-32R421A.

Z racji ,że to model 2013 nic konkretnego jeszcze nie znalazłem w sieci na jego temat. Wydaje mi się, że jego wyposażenie i funkcje w zupełności wystarczą rodzicom.

Czy ktoś z Was miał okazję gdzieś go dotknąć, zobaczyć, przeczytać jakąś recenzję ?

Z góry dzięki za informacje, pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to technicznie identyczny telewizor z modelem 32R420, różnica polega na innym odcieniu aluminiowej podstawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pewnie poziom świecenia zblizony do poprzednika EX650, czyli całkiem nieżle, co fajne jest na matrycy VA czyli mozna liczyć na przyzwoity kontrast, coś pamiętam Gmeru wspominał na livestream ze mają R'ke i że świeci niezle, moze bedzie jakiś test w niedalekiej przyszłości.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, dzięki za te informacje. Czy w tym przedziale cenowym jest sens rozglądać się za czymś innym? Przeznaczenie tego TV nie wymaga jakiś extra dodatków, multimedialności (np.internet), choć gdyby coś było rozsądną alternatywą za 200-300 zł mniej, to mógłbym rozważyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Rkę w domu jeszcze chociaż ciągle za mało czasu na jakiś większy test wiadomo czemu... (testy dużych braci). Ale jest naprawdę spoko i myślę, że możesz ją śmiało atakować. Cena/jakość sprawdza się bardzo dobrze. Mówię tylko o jakości obrazu bo funkcje są myślę znane (menu itd). Było już trochę testów Sony na ten rok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, więcej pytań nie mam, nie szukam alternatyw skoro mieszczę się w budżecie ;), dziękuję jeszcze raz za wszystkie rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...