Skocz do zawartości
lmichal

Którego wybrać playera dylemat laika

Rekomendowane odpowiedzi

Siedzę i czytam wszystkie komentarze i opinie

Wstępnie wybrałem

Dune HD TV-303D
EGreat R6S PRO
Xtreamer Prodigy
Mede8er MED600x3D

Głównie do filmów HD i 3D 720p i 1080p. Formaty to avi i mkv

Moje obecne playery nie dają już rady ciągnąć nowych filmów więc czas na zakup nowego bo juz praktycznie nic nie mogę oglądąć bo albo nie "idzie" albo tnie jak cholera.

Na początku wybrałem Xtreamera ale teraz zastanawiam się też czytając tu opinie innych nad Dune 303 i ...... chyba jednak najbardziej nad Mede8er MED600x3D

O ile Dune, egreat, xtreamer jakoś tam o uszy mi się obiło o tyle Mede8er to dla mnie jakaś "kosmiczna" firma.

Zależy mi oczywiscie aby urządzenie obsługiwało jak najwięcej, najnowszych kodeków av głównie 3D bo teraz na to się przerzuciłem (aczkolwiek wybór jest ograniczony). Nie zależy mi raczej na menu kopie BD bo tego praktycznie nie używam (do tej pory nie spotkałem się jeszcze)

Dodatkowo ale to już taka wisienka na torcie zeby graficznie UI wyglądało ładnie :)) mam uraz po starym DVD fergusona i Mancie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doświadczenia w tym wielkiego nie mam (bo sam szukam jak Ty ;) ), ale listę wstępną miałem identyczną. Z tego po lekturze netu pozostały na polu boju tylko Dune 303D i Mede8er ;).

Każdy z nich ma drobne niuanse na +/-. Ja póki co skłaniam się ku Mede8er - niższa cena, podobno dość dobry i szybki support. Ale ma też swoje "dziwności" - wbudowany klient Torrent przy braku możliwości montażu dysku i złączu USB tylko 2.0 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy Dune 303D ma jakiś jukebox/film wall jak ma mede8er?<br /><br />i ogólnie jak sytuacja obecnie wygląda. jakiś player (Dune 303D lub Mede8er) jest teraz zdecydowanie lepszy od drugiego?<br /><br />

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do pytania kolegi.

Szukam jakiegos playerka z bardzo dobrą gigabitową sieciówką.

Zależy mi na płynnym odtwarzaniu filmów i koncertów bd z serwera nas.

Możecie polecić coś sensownego pod tym kątem?

Kupiłem R6S ale sieciówka w nim to mego porażka.

Muszę go sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po testach wnioskując te dwa pierwsze maja problemy z odtwarzaniem dużych plików przez lan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po LAN problemy mają tylko z BD ISO 3D + .srt Jeżeli zależy Ci na 3D z NASa to nic póki co nie daje rady na rynku. Jeszcze być może Dune da radę ale to sprawdzę wkrótce. Jednak wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak własnie zdecydowałem sie na MED600x3D.

Jestem w trakcie szukania najkorzystniejszej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...