Skocz do zawartości
MroczneWidmo

Nowy telewizor za ok. 5500-6000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Obecnie jestem w posiadaniu telewizora Samsung LE52A656. Kilka lat minęło i czas na jakieś zmiany. Głównie dla 3D, ale i dla wszystkich bajerów, które A656 nie ma. Telewizor musi mieć co najmniej 52 cale. Oglądany będzie z ok. 2,5m

Przeznaczenie:

Kanały Telewizyjne: 50%

Filmy\Koncerty BD\DVD: 35%

Gry Konsole\PC: 15%

Moje Typy:

1. Panasonic TC-P55ST50

2. SONY KDL-55HX750

Skłaniałem się ku Panasonicowi, ale boje się tego wypalania i prześwitów, zwłaszcza, że będzie dużo leciało telewizji. Więc co powiecie o HX750?

Edytowane przez MroczneWidmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybrales 2 rózne technologie wyswietlania obrazu kazda ma wady i zalety poczytaj na forum o tych tv i wyboerz które wady ci mniej przeszkadzaja oba to bardzo dobre tv w swoich klasach. ja wole plazmy wiec wybór dla mnie oczywisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pokoju, tak? Halogeny - dość ciemnawo.

No to możesz brać plazmę. O jakie znowu prześwity ci chodzi ? Problem wypalania w zasadzie już nie istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba modele, które wybrałeś są bardzo dobre. Problem w tym, że są zupełnie od siebie różne. Przeczytaj: http://blog.skalibrujtv.pl/2013/04/plazma-czy-led-lcd-w-2013-roku/ i zastanów się czy wolisz plazmę czy LCD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wielu namysłach i dywagacji, kupiłem 55HX850 ;-) Spory przeskok względem A656 ;-)

Mam małe pytanie.

Obecnie posiadam słabe kino domowe plastikowe - do zmienienia w okolicach lipca. Chciałbym ograniczyć ilość kabli i prawie mi się to udało, ale jest jedno "ale". Czy ta się zmusić DIGITAL OUT w TV do puszczenia DTS 5.1 ?

Dolby Digital 5.1 puszcza bez problemu. DTS nie daje rady. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że nie zwracamy tutaj zbytnio uwagi na kasę. Przyglądałem się dzisiaj nowej serii LA od LG. Myślę, że zainteresował by Cię LG 55LA740S

, ze względu na dużo bajerów jakie ma. Nie każdy TV oferuje takie multimedia i sterowanie przy pomocy innowacyjnego pilota (Magic Remote). TV trochę kosztuje, ale polecam bo mam wrażenie, że chcesz kupić coś wypasionego bez przejmowania się zbytnio kasą. Zresztą cena trochę wysoka, ale sensowna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...