Skocz do zawartości
wolly

MBox R500 - "nowe życie"

Rekomendowane odpowiedzi

http://openrouter.info/forum/viewtopic.php?f=22&t=836

Tu masz artykuł jak nawet z routera zrobić radio internetowe - wystarczy obsługa entware i kłopot z głowy. Co ciekawe wszystkie opisane programy mam, tylko nie wiedziałem, że można taki bajer zrobić. Swoją drogą tak jak to wcześniej pisałem nie jestem wielkim fanem Open.Fm dlatego raczej ni będę testował tego rozwiązania. Na tym chyba też kończę modyfikację odtwarzaczy Hyundai - wycisnąłem już z nich chyba wszystko co możliwe, a i chętnych już na zmiany nie ma bo większość zmieniła odtwarzacze. Będę zaglądał jak zawsze co jakiś bardzo dłuższy czas - wszyscy mogą mnie znaleźć szybciej na forum dotyczącym PLIMS, czyli tam gdzie powstał:

www.manta.info.pl/forum/dvbt05/modul-xlivecz-do-moservices-3-z-weeb-tv-by-xury/

Żegnam Wolly oraz pozostałych forumowiczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Czas idzie naprzód a soft nie. Ja na szczęście poogarniałem wszystko tak jak chcialem.

Dobosz pilnie śledzę twoje poczynania na Mancie i myślę podobnie jak Ty, że czas się pożegnać w tym miejscu.

P S

Są wydawane nowe softy na RTD 1073.

Pozdrawiam wytrwałych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na zakończenie dobry news jaki wyczytałem w sieci - trwają prace nad wersją XBMC do odtwarzaczy naszego typu. Osobiście byłoby ekstra uruchomić zamiast wysłużonego DVDPlayera SDK3 środowisko XBMC.

Pozdrawiam i życzę wytrwałości. Mimo, że wiekowe nasze odtwarzacze jeszcze mają moc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż - ja kończę obsługę mojego odtwarzacza. W przyszłym tygodniu dostaje Android-owy, ale muszę przyznać Wolly, że na odchodne wrzuciłem AMP 11 Icon i śmiga przyzwoicie. Nie działa poprawnie tylko YouTube 4, ale ten z PLIMS śmiga aż huczy, no i można sobie dostosować ekran startowy - np. wgrać własną grafikę w png.

Także żegnam użytkowników Hyundai MBox - fajnie było coś tworzyć dla dobra ogółu i dzięki za wspólną przy tym pracę.

P.S. Na prywatne wiadomości nadal odpowiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...