Skocz do zawartości
jarjar82

Fajnie jakby się pojawił - Test Thomson 47FU8765

Rekomendowane odpowiedzi

Macieju ...wiem że to nie odpowiedni temat ...ale czy jest jakaś szansa na test Thomsona 47 FU8765 z Żyrardowa ;) cholernie mnie interesuje jego konfrontacja z tym tu oto Panasem ET60. Marka aktualnie egzotyczna ...ale powoli wraca na zaplecza czołówki...warto by mu się przyjrzeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że temat został przeniesiony z innego tematu ( krótki test Panasonic ET60 ) stracił logikę. Chodzi o to, że warto by zrobić podobny ( a jeszcze lepiej -gruntowy) test THOMSONA ...z naszej rodzimej montowni/fabryki w Żyrardowie. wg nominalnych danych zapowiada się całkiem interesująco. Pomimo ubogich funkcji smart, może pochwalić się dobrymi głośnikami i prawdopodobnie panelem IPS ( tu temat do rozstrzygnięcia ) Gdyby podczas testu Macieja potwierdziły się takowe oczekiwania, tv ten byłby świetna alternatywą dla TV, które w swoja marże mają wliczony cały światowy marketing i ciężar swojej marki. Jak wspomniałem na innym forum ....jakość w tym przypadku może ( przyp.) zaskoczyć ...Thomson musi się starać, by zdobyć kawałek półki dla siebie ...a jak wiemy jest tam ciasno ;)

Cena za 47 cali jest atrakcyjna...

Maciek więc jeśli masz dojście do tego modelu 47 FU8765...wiele osób będzie Ci niezmiernie wdzięczna za fachową opinie. ( jak na razie TV jest zagadką :D )

Edytowane przez jarjar82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy.

50% rabatu na pierwszą kalibrację Thomsona

Na pewno wiele osób nabyło już ten model. Jak tylko jakaś się do mnie zgłosi to poświęcę kilkanaście godzin i dokładnie go przetestuję.

Podrzućcie temat tam gdzie trzeba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...