Skocz do zawartości
thom1992

Który telewizor 46 cali do 3500 zł ?

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję kupić Samsunga UE46ES6100.

Sporo w Internecie jest pozytywnych opinii. Najważniejsza dla mnie jest jakość obrazu, ma być jak najlepsza za tę cenę. Dźwięk też musi być dobry bo nie mam kina domowego. Oczywiście przeglądarka internetowa i 3D też musi być.

Pytanie:

Czy to dobry wybór ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod względem przeglądarki www i multimediów wybór jest dobry. 3D też OK, ale pod względem jakości obrazu już słabo. Dużo lepszą alternatywą jest philips pfl5507, lub sony hx750.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety, za tę cenę nie dostanie się sony hx750 w 46" :(

Edytowane przez maciek876

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na Panasonica TX-L42ET5E ? Wychodzi na to że to on ma najlepszy obraz. Cena w RTV EURO AGD 2700 zł od 1 lutego. Trochę mniejszy ale bardzo dużo opinii pozytywnych ma. Chyba odpuszczę sobie 4 cale bo za wielki może być na mój pokój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być, ale ma znacznie niższy kontrast od pozostałej dwójki (przez gorszą czerń). Zdecydowanie lepszy byłby PFL5507

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na Panasonica TX-L42ET5E ? Wychodzi na to że to on ma najlepszy obraz. Cena w RTV EURO AGD 2700 zł od 1 lutego. Trochę mniejszy ale bardzo dużo opinii pozytywnych ma. Chyba odpuszczę sobie 4 cale bo za wielki może być na mój pokój

możesz go na co dzień kupić za niecałe 2500zł ;) sprawdź sobie tu . ja zawsze przed zakupem wrzucam przedmiot do notanio i patrzę gdzie najtaniej ;) potem w skepie tylko sobie na żywo oglądam i zamawiam już przez neta ;) tak jak widzisz - na jednym telewizorze można w ten sposób ugrać już 200zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...