Skocz do zawartości
wydziub

ATV1200 EnjoyTV Geniatech / MyGica

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od jakiegoś czasu szukam urządzenia, które umożliwiłoby przede wszystkim odtwarzanie filmów z dysku sieciowego na telewizorze, ale do tego fajnie by było gdyby działało pod androidem, umożliwiając robienie wielu innych rzeczy. Obserwacje zacząłem z momentem pojawiania się MediaTechu MT7002, przez modele Stocków MK802, MK808, Minix Neo G4 i X5.

Wszystkie niby umożliwiają odtwarzanie filmów, jednak zawsze z jakimiś "ale". Największy problem stanowi odtwarzanie filmów z plików po sieci (po parenaście GB), w rozdzielczości 1080p z dźwiękiem na wyjściu w popularnym ostatnio formacie DTS.

Pojawiło się jednak coś, co wg. zeznań użytkowników nareszcie może podołać zadaniu:

MP00043-1.jpg

To urządzonko miało już być dostępne pół roku temu. Potem słuch o nim zaginął i nareszcie zaczęło pojawiać się w sprzedaży.

Strona producenta 1:http://www.geniatech.../pa/atv1200.asp (obudowa po faceliftingu)

Strona producenta 2: http://www.mygica.com/product.asp?id=165(normalna obudowa)

Strona producenta 3: http://www.iconbit.com/catalog/minipc/iconbit_toucan_duo_plus/

Zasadniczy bajer w tym urządzeniu polega na tym, że opiera się ono nie o procesor Rockchip RK3066 (jak wszystkie inne dwurdzeniowe android miniPC), lecz

znajduje się w nim też 2-rdzebniowy procesor o zbliżonych parametrach: Amlogic 8726-M6 1,5Ghz.

Karta grafiki Mali-400 jest tylko 2-rdzeniowa, nie 4-rdzeniowa jak w RK3066 (dla filmów to nie ma znaczenia, tylko dla chyba grafiki 3D).

Więc co w nim właściwie takiego fajnego ?

Ano - XBMC :)

XBMC - dzięki komputerkom Pivos Xios, które jest oparty na układach AmLogic, i która to firma pomaga rozwijać XBMC, powinno działać na tym urządzeniu lepiej niż na RockChipach, i co najważniejsze cieszyć się większym wsparciem :)

Na chwilę obecną najnowszy soft + XBMC od pivos umożliwia z tego co wyczytałem, odtwarzanie filmów W rozdzielczości FullHD dekodowanych sprzętowo, z dźwiękiem DTS lub DD na wyjściu :)

Do tego wydaje mi się, że ATV1200 jest dość solidnie zaprojektowane i wykonane. Nie potrzeba nic przerabiać: anten WiFi (seria MKxxx), Wtyczek USB (minix neo x5), dokładać HUB'ów USB, i konwerterów ethernet/USB gdy ktoś jak ja, chce to połaczyć po lanie :)

Ciekaw jestem, czy ktoś już coś takiego ma , lub wie gdzie na terenie Unii można kupić ?

(Ja sam mało przed chwilą nie kupiłem na ebay'u z Węgier za 85+9 GBP -jakieś 470zł:

http://www.ebay.co.u...E:X:RTQ:GB:1123

Ale okazało się, że w transporcie, który do nich idzie mają tylko białą wersję. Pani napisała, że w następnym zamówią też czarne. Mi bardzo zależy na czarnym)

Edytowane przez wydziub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne, ale do szczescia brakuje, zwlaszcza przy tej cenie, tunera DVB-T,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz sporo taniej. Choć też chyba biała wersja.

Jeśli kupisz daj znać jak to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne, ale do szczescia brakuje, zwlaszcza przy tej cenie, tunera DVB-T,

W teorii, nie powinno być problemu z tunerami usb pracującymi pod androidem, np ze strony tego samego producenta:

http://www.geniatech.com/tv-tuner-for-android-tablet.asp

oraz parę słów na forum:

http://forum.xbmc.org/showthread.php?tid=148849 post #1

Ale chyba jeszcze nikt nie zdążył podłączyć takiego tunera i podzielić się wrażeniami. ATV1200 w sklepach to jeszcze nowość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz sporo taniej. Choć też chyba biała wersja.

Jeśli kupisz daj znać jak to chodzi.

No, nawet doliczając VAT wychodzi nawet 100zł taniej :)

Znalazłem też czarne za 125 $, ale jakoś nie mogę się na razie przekonać do kupowania na Aliexpressie :( Ten czas dostawy 15-34 dni, a ponoć często bywa o wiele dłuższy :(

A do tego nie wiadomo jaką wtyczkę ma zasilacz, a na ebayu widać, że Węgrzy mają polskie wtyczki ;)

Mogą też go zatrzymać na trochę na cle. A w międzyczasie może się pojawi na allegro i będę sobie pluł w brodę.

Alternatywą do tego dżinksa była by jeszcze konsola OUYA na Tegrze 3 (która już zapowiedziała współpracę z teamem XBMC), ale pierwsze sztuki dla normalnych ludzi mają pojawić się dopiero w kwietniu i pewnie będą przez długi czas wysyłać tylko do ludzi, którzy kupili ją dawno temu na kickstarterze.

Więc jak teraz się pojawi jakaś czarna wersja ATV1200 w normalnej cenie to zaraz kupuję i zdam relację :)

Choć na pewno nie tak obszerną jak Twoja MK808 (BTW dobra robota :) )

Edytowane przez wydziub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś nie mogę się na razie przekonać do kupowania na Aliexpressie :( Ten czas dostawy 15-34 dni, a ponoć często bywa o wiele dłuższy :(

Mogą też go zatrzymać na trochę na cle. A w międzyczasie może się pojawi na allegro i będę sobie pluł w brodę.

Aliexpress to takie chińskie Allegro. Czas dostawy faktycznie duży ale przecież to drugi koniec świata.

Na allegro na pewno taniej się nie pojawi bo 100% sprzedawców allgro kupuje w chińskich sklepach (dorzucając sobie odpowiednią marżę).

Jak do tej pory (odpukać) kupiłem już z 20 rzeczy na aliexpress i ani razu nie miałem problemów z cłem.

Odwagi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jak mam kupić jak sprzedawca tego czarnego (125$ z wysłką) sam pisze:

"Notice:

Now Air post is very busy,slow and dangerous,expecially the China air post.

DHL or EMS express is recommended,i have set the most favourable shipping cost,some countries can be free express shipping."

o tu: http://www.aliexpress.com/item/Free-HK-POST-Mygica-ATV1200-Android-4-1-Dual-Core-Cortex-A9-Geniatech-google-TV-Box/709770328.html

A DHLem to już jest 140$ *1,23 * 3,133 = 538 zł :( To już bym wolał biały z Węgier ;) Ale nie - musi być czarny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zrozum ... Węgrzy, czy u kogo tam to znalazłeś, kupią na aliexpress (z tanią przesyłką) i sprzedadzą tobie z marżą :) Nigdzie nie kupisz taniej niż w Chinach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Tu ustalmy, że nie nadążam za zmianami na świecie i wolę trochę (byle nie za dużo ;) ) dopłacić i kupić od kogoś (najlepiej firmy z siedzibą) z UE, a jeszcze lepiej z Polski :)

/uaktualnienie:

Może uda mi się go nabyć pod koniec lutego. Pani z ebay'a (inverterbolt_hu) odpisała, że będą opóźnienia bo chiński Nowy Rok zaczyna się 10.02.2013 i trwa tydzień. Wcześniej postarają się zamówić wersje w czarnej obudowie :)

Na aliexpresie też pewnie będą niezłe opóźnienia.

Edytowane przez wydziub
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że miałem trochę czasu do możliwości zamówienia, a wątek został przyklejony, oddałem się czytaniu wpisów na różnych forach dot. tego HTPC żeby postarać się przedstawić poniższy "koncentrat" :

- „Bebechy” ATV1200 MyGica na zdjeciach:
http://forum.xbmc.org/showthread.php?tid=155713

- Na najnowszym firmwarze:20130115, działa aplikacja XBMC w wersji 010813 przeznaczona dla Pivos'a ze sprzętową akceleracją, DTS'em na wyjściu, oraz odtwarzaniem z SMB :).

Minusy obecnego firmware:

- Na bank jest problem z odtwarzaniem po kablu LAN. W przypadkowych momentach film przerywa na skutek utracenia połączenia sieciowego.
Developer Xbmc – Davilla, który pisał obsługę XBMC dla AMLogic, twierdzi, że jest wina firmwaru ATV1200. Opisywany problem nie występuje przy odtwarzaniu przez WiFi.

- Jest problem z proporcjami obrazu, ale jest to do obejścia przez zmianę uprawnień pliku/folderu uruchamianą z urządzeniem przy pomocy dodatkowej aplikacji (dokładny opis: post #175 tu:http://forum.xbmc.org/showthread.php?tid=150342&page=18).

- Interfejs androida chodzi w rozdzielczości 720p, lecz gdy film jest 1080p i jest odtwarzany przy użyciu akceleracji sprzętowej, to odtwarzany jest w pełnej rozdzielczości 1080p. Ja to widzę właściwie jako zaletę bo interfejs chodzi szybciej :)

Tutaj jest cały wątek na forum XBMC: http://forum.xbmc.org/showthread.php?tid=150342

Teraz co do samego hardwaru:

Administrator MSX2 hiszpańskiego forum foro.androidpc.es twierdzi, że tak naprawdę ATV1200 jeszcze nie jest w oficjalnej sprzedaży. Oficjalnym producentem jest Geniatech, od którego pochodzi całe firmware.

Rzekomo ATV1200, które obecnie można kupić mają płytę główną w wersji beta, która nie ma złącza micro USB – w jego miejsce jest zaślepka. Do nich należy np. Mygica ATV1200.

Szczerze mówiąc argument ze złączem micro usb do mnie jakoś nie przemawia. Nawet u nich na stronie można zobaczyć, że na zdjęciach z produktem to złącze niby jest, ale już w opisie oraz w rzeczywistości (na rzeczywistych zdjęciach z ebay'a) już go nie ma :). Może być zatem nawet na odwrót. Tzn. że końcowy produkt tego złącza nie ma, a miała go wersja beta, która służyła do wczesnych zdjęć marketingowych :)
Gdyby kogoś interesowało, oto źródła (post #2):
http://foro.androidpc.es/showthread.php?tid=330
tłumaczenie google:
http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=es&tl=en&u=http%3A%2F%2Fforo.androidpc.es%2Fshowthread.php%3Ftid%3D330
oraz post #1:
http://foro.androidpc.es/showthread.php?tid=301
tłumaczenie google:
http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=es&tl=en&u=http%3A%2F%2Fforo.androidpc.es%2Fshowthread.php%3Ftid%3D301

Urządzenie oprócz Aliexpressa najbardziej opłaca się kupić z Anglii od Futeko.com. Kupując przez ebay całość kosztów z wysyłką do Polski to 90 + 9 funtów, czyli 494 zł (licząc po kursie sprzedaży ING). Aukcja się zakończyła i trzeba poczekać na nową. Kupując przez ich stronę wysyłka wychodzi drożej.

Niestety, ja osobiście postanowiłem wymięknąć i zrezygnować z zakupu ATV1200 na rzecz trochę droższego Odroida U2, którego czas wysyłki od zakupu to 3 tygodnie, czyli ok. 4-5t yg. do dostarczenia. W tym czasie pewnie okaże się, że pojawiło się coś lepszego, więc żeby się nie denerwować, tak długo nie mogę czytać o podobnych urządzeniach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Odroid-U2 ma x2 więcej rdzeni, ram, wyższy zegar i wsparcie od Samsunga.... Piszą po forach że dekoduje 1080p SW bez przycięć i że pojawia się wsparcie dla HW(chyba tylko dla linuxa).

To nie ta klasa urządzeń i nie to wsparcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Odroid-U2 ma x2 więcej rdzeni, ram, wyższy zegar i wsparcie od Samsunga.... Piszą po forach że dekoduje 1080p SW bez przycięć i że pojawia się wsparcie dla HW(chyba tylko dla linuxa).

To nie ta klasa urządzeń i nie to wsparcie :)

Wiem, że Odroid to inna bajka, dlatego tu się o nim nie rozpisywałem :)

Też czytałem, że dekodouje 1080p w SW, ale po podkręceniu do 2GHz (czyli na maxa). Sprzętowo dekoduje XBMC na andoida w wersji libstagefright z 21 stycznia, (z 27 już nie).

Choć hardware niby na to pozwala, to jak na razie nie ma DTS na wyjściu. Developerzy z hardekernela mówią, że szybko nie będzie bo nie mają ważniejsze rzeczy a ten DTS wymaga bardzo dużo pracy. Nadzieja w cyanogenmod'ie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jestem tu nowy i zielony:) zainteresował mnie ten playerek ... zamierzam kupić playera głównie do płynnego odtwarzania filmów w FulHD w 1080p z zewnętrznego dysku 2,5 cala oraz do oglądania tv z weeb.tv, przy okazji chętnie skorzystam (głównie moje dzieciaki) z androida i przeglądarka www. - wcześniej zerkałem na MK808 ale fachowcy na tym forum odradzają go osobom szukającym odtwarzacza - reasumując czy ww. sprzęt będzie dobrym wyborem czy lepiej szukać dla moich potrzeb playera dedykowanego do filmów (np egreat R6S)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani EnjoyTV ani MK808 jako media player nie są za dobre.

Do filmów (tak aby nie mieć problemów) wybiera się dedykowany sprzęt.

Choćby eGreat'a którego wymieniasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że mk i enjoj mogą się wieszać (przycinać i klatkować ) przy filmach 1080p o dużym ref i bitare ??? czy coś jeszcze np jak z jakością obrazu ? będzie różnica ? a tak na marginesie to najlepiej kupić mk (dla androida) i egreata (dla filmów 1080p) i będzie ok - bo jedno urządzenie jako kompromis widzę że nie wchodzi wgrę :wacko: ... czy jest jakieś 3 wyjście ???

Edytowane przez miro33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że mk i enjoj mogą się wieszać (przycinać i klatkować ) przy filmach 1080p o dużym ref i bitare ??? czy coś jeszcze np jak z jakością obrazu ? będzie różnica ? a tak na marginesie to najlepiej kupić mk (dla androida) i egreata (dla filmów 1080p) i będzie ok - bo jedno urządzenie jako kompromis widzę że nie wchodzi wgrę :wacko: ... czy jest jakieś 3 wyjście ???

Według mnie (podkreślam: to moje zdanie) jeśli chcesz mieć komputer na Androidzie i odtwarzacz to: MK808 + eGreat (tak chyba wyjdzie najtaniej).

MK ma kłopoty z wieloma formatami i dużym bitrate'm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup odroida-u2 jest jakieś 3x droższy i nie będzie bez problemów jak z dedykowanymi playerami, ale Android i XBMC na tym sprzęcie, jeśli chodzi o ARM działać będzie najlepiej.

Niestety trzeba przy nim posiedzieć, to nie jest sprzęt "out of the box".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, zaletą takiego gotowego playera jest to, że raczej powinien działać prawidłowo zaraz po załączeniu, ew. updatnięciu firmware.
Może być to też wadą. Człowiek jest skazany na jeden odtwarzacz i nawet jeśli jest jakaś mała denerwująca rzecz do poprawienia, można się nie doczekać poprawki, bo producent skończył wspierać ten produkt.


Jeśli chodzi o androida, to prawie żadne urządzenie nie umożliwia odtwarzania jak napisał robertnik "out of the box".

Często trzeba poświęcić mnóstwo czasu czytając internet i eksperymentując z różnymi softami. Nieraz trzeba cierpliwie czekać aż ktoś coś udoskonali / poprawi.
Zaletą jednak jest to, że jak coś nam nie pasuje, można spróbować innych odtwarzaczy lub poczekać na poprawione wersje obecnych, które prawdopodobnie będą się okazywać długo po tym jak producent przestanie wpierać urządzenie.
Wadą też jest to, że procesory na których oparte są androidowe urządzenia, mają gorsze wsparcie dla sprzętowego dekodowania wszelakich formatów.
Jeżeli film nie może być dekodowany sprzętowo a jest w wysokiej rozdzielczości/datarate to najpewniej nie będzie odtwarzany płynnie.
Jeżeli zależy ci też żeby na wyjściu być dźwięk wielokanałowy (DTS,DD), to zawęża Ci nieźle grupę dostępnych urządzeń.

Jako odtwarzacze do filmów ja bym dorzucił jeszcze 2 alternatywy żeby jeszcze bardziej utrudnić wybór: ;)

1) : Raspberry Pi z RasBMC.

+ Wysoki stosunek możliwości do cena
+ Cena ok 180zł + karta 2GB.
+ Odtwarzało płynnie wszystkie formaty jakie próbowałem, w tym filmy .mkv 3D 1080p DTS rozmiar po kilkanacie GB.
+ Można przymocować z tyłu TV i zasilić z USB
+ Nie potrzeba kupować pilota, wszystko da się zrobić sterując pilotem TV (TV musi mieć funkcję CEC w HDMI)
+ Działają wtyczki weeb.tv i 1channel
+ Cały czas wychodzą nowsze / lepsze wersje RasBMC (XBMC)
+ Da się ustawić wyjście TV na odświeżanie 24Hz, czyli takie jak mają filmy.
- Nie ma w takim układzie androida,
- Procesor jest wolny, interfejs chodzi powoli.
- Jeżeli załączymy transkodowanie dźwięku wielokanałowego do stereo, to filmy się przycinają (trzeba mieć tv/amplituner obsługujący ten dźwięk)

2) Pivos Xios
+ Ma dual boot'a, tzn ma przy starcie wybór trybu tylko XBMC jak wcześniej Raspberry albo androida
+ Bardzo dobre wsparcie, zwłaszcza od developerów XBMC, których paru Pivos zatrudnia na pełny etat :)
- Cena ok. 700zł
- Bardzo słabe możliwości sprzętowe w stosunku do ceny (jednordzeniowy procesor)
+ Jest dużo taich klonów tego urządzenia, na które można wgrać soft Pivos'a
- Ryzyko, że Pivos się w końcu zdenerwuje i w firmware zawrze coś, dzięki czemu będzie ono działało tylko na orginalnych Pivosach.


ATV1200 też właściwie wykorzystuje biednego Pivosa, bo te działające XBMC z DTS, jest właśnie wersją androidową na Pivosa :)
Różnica jest taka, że ATV1200 ma znacznie szybszy dwurdzeniowy procesor z tej samej rodziny, dzięki czemu tamto XBMC, na też nim działa.

Co do odroida U2 to moim znaniem:
+ Bardzo szybki procesor,
+ Na pewno tylko dla ludzi, którzy lubią "dłubać" - jest zupełnym przeciwieństwem gotowego odtwarzacza, w orginalnym sofcie nawet nie ma sklepu google play.
+ Jak na razie dobre wsparcie,
- Za 89$+ (30$ przesyłka !!!) + VAT !!! dostajemy samą płytkę z radiatorem, bez pamięci FLASH,
Resztę: kabel HDMI, zasilacz z nietypową wtyczką, kartę pamięci, kartę WiFi, obudowę trzeba dokupić
- Jak przekroczymy 150 EUR to jeszcze trzeba będzie doliczyć cło.
- Dłuuugi czas od zamówienia do wysyłki z Korei Południowej (nie ma innych dystrybutorów)
- Brak znaczka CE i ROHS, celnicy teoretycznie powinni zawrócić przesyłkę
- Czytając forum odroida, można dojść do wniosku, że model U2 jest dosyć awaryjny :(

Ja w poszukiwaniu czegoś do odtwarzania filmów, ale równocześnie z androidem, swój wybór zawęziłem do:
- ATV1200, poza Pivosem najbardziej "out of the box", szybkie jak MK808, "sępiące" XBMC od Pivosa i z w miarę dobrym wsparciem z Geniatecha.

- Odroida U2, - bardziej obiecujący / rozwojowy, ale jak nar azie bod względem oprogramowania kulejący. Zamówiłem właśnie jego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki Panowie za rady - jednak zamówiłem wczoraj odtwarzacz egreat R6S - najbardzie zależy mi na jakości obrazu i formatach filmów HD puszczanych na mojej plaźmie - stąd wybór,

co do wyboru minikomputera do tv to temat zostawiłem na później :) gdzieś czytałem że na wiosnę ma wyjść konsola androidowa ouya ... którą planuje kupić głównie dla dzieci - gry i inne androidowe rozrywki oraz programy użytkowe ewentualnie coś w stylu mk808 jak radził kol Fantom - więc będę z przyjemnością obserwował dalej forum :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update:

Aktualnie chyba wszystkie ATV1200, które trafiły do Europy zostały wyprzedane :(

Dealerzy:

- angielskie futeko.com ma pre-order z przewidywanym terminem na 20 marca,

- niemiecki myhdplayer.de, który i tak miał drogo, dźwignął na pozostałe sztuki cenę o 100% !!! (134,90 => 269,90 !!!)

Podejrzewam, że niestety w Polsce szybciej się nie pojawi :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym samym procesorze/grafice oparty został chiński dongle:

http://www.aliexpress.com/item/Kimdecent-Droid-Stick-A2-Android-Mini-PC-TV-Stick-Amlogic-8726-MX-8726-M6-Cortex-A9/742104969.html

Cena nieporównywalna do tego ATV1200 a specyfikacja niemal identyczna.

Może warto by sprawdzić czy na nim też XBMC chodzi bez problemu? (tak sugerują w opisie)

W końcu optymalizacja XBMC dotyczy właśnie tych dwóch rzeczy: procesora i układu graficznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce będę miał niedługo ATV120 oraz ATV520 górką z logiem Mygica.

Zasadniczo to samo co bezpośrednio od Geniatecha.

Jeżeli ktoś nie chce ryzykować i samodzielnie sprowadzać to mogę coś dorzucić do wysyłki tylko proszę o info.

ps. nie zbieram kasy ani tym podobnych preorderów. Sprzedać się na pewno sprzeda i tak za powietrze muszę zapłacić przewoźnikowi.

Mogę przyjąć tylko ew. zapotrzebowanie i dać potem znać jak już będzie w kraju do odbioru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce będę miał niedługo ATV120 oraz ATV520 górką z logiem Mygica.

Zasadniczo to samo co bezpośrednio od Geniatecha.

Jeżeli ktoś nie chce ryzykować i samodzielnie sprowadzać to mogę coś dorzucić do wysyłki tylko proszę o info.

ps. nie zbieram kasy ani tym podobnych preorderów. Sprzedać się na pewno sprzeda i tak za powietrze muszę zapłacić przewoźnikowi.

Mogę przyjąć tylko ew. zapotrzebowanie i dać potem znać jak już będzie w kraju do odbioru.

Jaka jest w skrócie różnica pomiędzy nimi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update:

Aktualnie chyba wszystkie ATV1200, które trafiły do Europy zostały wyprzedane :(

Dealerzy:

- angielskie futeko.com ma pre-order z przewidywanym terminem na 20 marca,

- niemiecki myhdplayer.de, który i tak miał drogo, dźwignął na pozostałe sztuki cenę o 100% !!! (134,90 => 269,90 !!!)

Podejrzewam, że niestety w Polsce szybciej się nie pojawi :(.

witam , a jednak ATV1200 jest w Polsce w sprzedaży- dowiedziałem się że niedługo będize dostępny

http://www.c4i.com.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=872&category_id=183&option=com_virtuemart&Itemid=1

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...