Skocz do zawartości
chiboogi

RIHANNA Loud Tour Live at The O2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

traaaaaaaaaaaaaaagedia, tyle wypowiem sie na temat tego wydania.

Obraz masakra, jak dvd a dzwiek jest nie taki jak pisze na pudelku.

Powinien byc DTS HD master a jest DolbyDigital !!!!! Kolejna szmira na rynku. O co tutaj chodzi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom wokalny tej baby jest żenujący. Coś a'la mandaryna. Nieźle jej głos robią w studiu komputerowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakupione bylo bo show to ona dobre robi :) ale ze wzgledu na jakosc obrazu i dzwieku oddalem... szkoda projektora i ampli na taki gniot

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amazon wstrzymał sprzedaż tego wydania.

Edytowane przez Piohib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom i jakość dźwięku żenująca. Dolby Digital 5.1 nic nie wnosi w stosunku do 2.0. Nie ma tyłu i boków. Generalnie dźwięk jak ze studni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamerówka ? ^_^:lol:

hehehe ja po 1 min to wyciagnalem plytke z odtwarzacza aby upewnic sie czy jest to bluray a nie dvd :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak źle wydanego koncertu jeszcze nie widziałem i nie słyszałem. Jakby zmniejszyli bitrate obrazu to mogliby ten koncert sprzedawać na DVD. Dziwi mnie dźwięk? Tak źle zrobionego Dolby Digital jeszcze nie słyszałem, to jest mp3, które zapakowano w Dolby Digital, człowiek który robił ten dźwięk tylko zepsuł jeszcze bardziej format Dolby Digital i jeszcze bardziej zepsuł negatywną opinię o tym formacie. Przecież dobrze zrobiony Dolby Digital nie brzmi rewelacyjnie, ale powinien brzmieć dobrze. W kinie, dźwięk Dolby Digital ma bitrate 320 kbps! W kinie cyfrowym ma większy bitrate? A brzmi tak że w kinie można z fotela wyskoczyć i jak w kinie słucham tego dźwięku to czasami, aż mi trudno uwierzyć że to jest Dolby Digital.

Edytowane przez grzegorz288

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...