Skocz do zawartości
Terlik87

Dylemat bo dwa ale który pierwszy...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przeprowadziłem sie na swoje i nie mam żadnych mediów w mieszkaniu. Dlatego chciałbym prosić o pomoc.

Jedynym dostawcą którego mogę wziąć jest VECTRA. Pakiet z kanałami HD. Do tego Internet 20mb/s.

Potrzebuję kupić telewizor.

Teraz pytanie:

Nie wiem tylko czy opłaca się teraz brać TV z 3D i taki jak chcę czyli Sony KDL-46HX850" czy kupic jakiś tańszy TV 32 calowy bez 3D i poczekac do lutego aż Sony stanieje. Czyli teraz postawię ten mniejszy w pokoju gościnnym, a potem jak zakupię większy to mniejsz przeniosę do Sypilani bo i tak mam zamiar kupic TV do Sypiali a tam maksymalnie może być 32 jak nie mniejszy, //AD. TV będzie wisiał tu i tu na ścianie, tylko w pokoju Gościnnym na razie by stał ten 32 cale.

Co zrobić. Kupić na Raty od razu do pokoju Gościnnego taki TV jak ma być, czy poczekać, a na razie taki mniejszy postawić bez żadnego 3D i Tak zwanych usług TV Smart.

Proszę o pomoc / podpowiedź.

Pozdrawiam

Łukasz

Ps. Zastanawiam się nad " Samsung UE32ES6710 " link: http://www.euro.com....e32es6710.bhtml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzych spadków cen bym sie nie spodziewał, ten model Sony i tak cenowo wypada korzystnie.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terlik87 i tak możesz czekać i czekać do kolejnej wiosny...A potem będą nowe modele i tak na okrągło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekanie ma mały sens. Na wiosnę pojawią się nowe modele i zapewne wypadną lepiej niż te co są teraz, a dużej różnicy w cenie nie będzie. Jeśli decydowałbyś się na HX850, rozważ zakup w Sony Center gdyż aktualnie jest promocja z 5 letnią gwarancją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...