Skocz do zawartości
Gość

Święta coraz bliżej a filmy po 33 zł od Imperial-Cinepix na Merlin

Rekomendowane odpowiedzi

Nie podoba mi się u tego dystrybutora, że połowa okładek jest po angielsku. Mnie to drażni i nie kupię takiego filmu. :/

...ale za to filmy po polsku :hura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie to kazdy z podanych tytulow nie jest wiecej wart niz 33zl. Znajac zycie wkrotce te tutuly wyladuja w koszach wyprzedazowych w marketach itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W empiku za jakiś czas ma być podobna promocja ale tylko w wybranych sklepach. Niestety jeszcze nie mam informacji czyjego dystrybutora będą te filmy (bo patrząc na aktualną promocje "2 BR w cenie 49,99 każdy", to mamy kompletny misz-masz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znajac zycie wkrotce te tutuly wyladuja w koszach wyprzedazowych w marketach itd.
Pierwsze słyszę, żeby filmy Blu-ray walały się po jakichś koszach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee ale jak to nie? W koszach wala się cała masa tanich filmów BD.... w prawie każdym MM ...przynajmniej w Wawie.

Promo słabe bo filmy słabe i stare > ciągle te same tytuły mielące się w promocjach, które już dawno powinny chodzić za 20-30zł ; ) Takie promo mogli by w końcu zrobić na aktualne filmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę, żeby filmy Blu-ray walały się po jakichś koszach.

W MM we Wrocku to standard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie to kazdy z podanych tytulow nie jest wiecej wart niz 33zl.

No co Ty gadasz ? Właśnie sobie wybrałem Cleopatrę, Wichry Namiętności i Tora,Tora,Tora - świetne filmy ... :)

99 pln. - wysyłka gratis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie to kazdy z podanych tytulow nie jest wiecej wart niz 33zl. Znajac zycie wkrotce te tutuly wyladuja w koszach wyprzedazowych w marketach itd.

bez przesady...trochę klasyki można wybrać , a kto wie co jeszcze dorzucą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...