Skocz do zawartości
violinka

Pomoc przy wyborze tv, dość pilne

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Bardzo podobają mi się wizualnie te Samsungi z serii UE46ES7000S i 8000S. Czyli te prawie "bezramkowe". Obecnie (od 2 lat) mam PS50C7000 i jakość obrazu jest zdecydowanie gorsza niż w 2 wcześniej wymienionych. Gdzieś niedawno mignął mi właśnie taki "bezramkowiec" Samsunga ale bez tych bajerów typu kamerka, ruchy i sterowanie głosem ale nie mogę nigdzie w necie znaleźć. Naczytałam się tutaj o modelu Samsunga 8000s, że to porażka itp. Zmieniam tv, zależy mi na tym, żeby nowy też był od Samsunga, minimum 46", koniecznie "bezramkowy", max do 6000tyś. Musi sobie super radzić z odtwarzaniem filmów z pendriv'a usb jak mój obecny! Nowy tv w 90% będzie używany do CYFRY+ i N-ki, reszta to filmy przez USB i czasem coś z TVN playera. Który wybrać? Dzięki, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm z tą porażką to chyba trochę przesadziłeś. Jeżeli jesteś związany z tą markę to w tej cenie celuj w ES7000. Wymagania masz dość skromne ; ) więc jak głównie USB to on czyta najwięcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co sie upierac przy Samsungu skoro o wiele lepszy bedzie Sony 46HX850. Telewizor jest od ogladania a nie czy sie podoba wizualnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro zależy na USB? Ja też bym kupił Hxa w tej cenie bo to inny świat w porównaniu do ES7000 a do tego odtwarzacz sieciowy, który ma wszystko... no ale ma być Samsung;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GMERU - jestem dziewczyną :) dzięki za radę. Już szukam jego specyfikację, opis itp. krzysiojaworzno - Pozwól, że to ja będę decydowała do czego mi służy i czego oczekuję od nowego tv :) i przeczytaj raz jeszcze mój 1 post, "BEZRAMKOWY"!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra rada, na grubość ramki patrz na samym końcu bo to najmniej istotne przy wyborze TV, no chyba ze stawiasz wygląd wyżej niż jakość obrazu, zobacz sobie np.takiego CrystalLED'a od Sony w wersji prototype pewnie byś go nigdy nie kupiła w takiej formie jak obecnie :)

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląd Panie wygląd ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...