Skocz do zawartości
gregsa

Najlepszy odtwarzacz z konwersją 2D do 3D

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem posiadaczem projektora 3D (optoma HD33), Wszystko jest pieknie brakuje mi tylko konwersji z 2d do 3d i pomyślałem o odtwarzaczu , niestety moja dune 3.0 takze nie konwertuje

jak myslicie który odtwarzacz w tej chwili najlepiej radzi sobie z konwersją , zalezy mi takze żeby w opcjach była mozliwośc regulacji głebi..Dune pasowała mi ze wzgledu na możliwośc wyjmowania dysku niestety nieznalazłem pdobnego odtwarzacza ciekawi mnie też czy projektory z konwersja daja lepszy efekt, i co z napisami , znalazłem takie:

Bluetimes Coopa 3550B

M70 lub M90 Eaget

Egreat R6S R150 lub R200S lub R300

Evolve

Fantec 3DFHDL lub 3DS4600

GIEC HD300

HDPro-i6

HIMEDIA HD900 lub B lub D suffix

Iconbit XDS73D lub XDS1003D

Kaiboer K660i

Magic Box HD1200

Measy X5

Micca EP950

MyGica V9

Sarotech Abigs D9

Xtreamer Prodigy 3D ========

Zero Urządzenia Z200

Edytowane przez gregsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xtreamer Prodigy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz patrzeć na procesor. Większość, jeżeli nie wszystkie wymieniona mają Realteka RTD1186. Sposób przetwarzania 2D na 3D będzie identyczny modelach z tym samym procesorem. Jeżeli będzie się decydował, możesz wybierać patrząc na pozostałe cechy urządzeń, te nie związane z chispetem (obudowa, instalacja dysku, cena, dodatkowe funkcje oprogramowania, serwis i wsparcie w Polsce itd).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rady , przejrzałem wszystkie na RTD1186 i chyba zdecyduje sie na HiMedia HD900C

z tego wzgledu że posiada kieszeń na dysk w łatwo dostepnej szufladzie , żałuję tylko ze będe musiał rozstać sie z moim DUNE gdzie wizualnie oraz funkcjonalnie sprzet był idealny poza tym był w standardowym wymiarze sprzetu HI-FI , a te wszystkie odtwarzacze sa jakies dziwne , to szuflada na dysk z boku, albo o rozmiarze paczki papierosów , przeciaż do takiego sprzetu trzeba podpiac rózne kable i jak to ma później fajnie wygladać.

Edytowane przez gregsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie dostałem informację (allegro), że ponoć HiMedia HD900C nie posiada konwersji , czy ktoś mógłby to potwierdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...