Skocz do zawartości
007marc

Problem z nagraniem obrazu ISO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,mam problem z nagraniem Filmu z obrazu ISO na płytę BD-R DL .

Zarówno Nero jak i ImgBurn (który zawsze używam do nagrywania płyt BR) wskazują za duży obraz (za mało miejsca na dysku) .

Przechwytywanie3_500.jpgi.gif

Nie wiem jak z overburningiem na płytach BR ,trochę strach eksperymentować z płytami BD-R DL - cena !!

Co radzicie ,zaryzykować wybrać "Zapisuj do końca obrazu (overburning) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś na Forum temat o pojemnościach płyt BD , bo jak widać bywają o różnej pojemności.

Poza tym można zwolnić pewien obszar aby uwolnić trochę pojemności - poszukaj może.

W ostateczności to te 50MB można jakoś wydłubać z tego ISO - może cos jest tam zbędne ?

Bezpieczniej pozwolić mu na SKRACANIE, ale nie wiadomo co to za materiał jest na samym końcu ...

Edytowane przez BoDeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik - Pulp Fiction - Polskie dobrze "zrobione" wydanie szkoda by było coś stracić przez SKRACANIE ;)

Niestety nikt z ludzi którzy "zaopatrzyli" się w ten sam obraz Filmu (ok. 14 osóB) nie odpowiedziało mi jeszcze czy nagrywali i z jakim skutkiem .

Nigdy nie było problemu z nagrywaniem z overburningiem przy płytach DVD ,tutaj "marne" 50 MB przy pojemności płyty BD-R DL nie powinno być problemem ale ...

.. właśnie ,jeszcze nie czytałem żeby ktoś nagrywał z tą opcją (overburning) i z jakim skutkiem :)

Zobaczę ,ewentualnie wrzucę dane do tsMuxeR`a i się pobawię w usunięcie jakiegoś zbędnego języka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,mam problem z nagraniem Filmu z obrazu ISO na płytę BD-R DL .

Zarówno Nero jak i ImgBurn (który zawsze używam do nagrywania płyt BR) wskazują za duży obraz (za mało miejsca na dysku) .

Przechwytywanie3_500.jpgi.gif

Nie wiem jak z overburningiem na płytach BR ,trochę strach eksperymentować z płytami BD-R DL - cena !!

Co radzicie ,zaryzykować wybrać "Zapisuj do końca obrazu (overburning) ??

http://hdtvpolska.com/topic/16078-katalog-plyt-bd-r-bd-r-dl-bd-re-bd-re-dl/

BoDeX pisał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik - Pulp Fiction - Polskie dobrze "zrobione" wydanie szkoda by było coś stracić przez SKRACANIE ;)

Jeśli to polskie wydanie to skasowanie reklam i ostrzeżeń da co najmniej 200MB!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ignatius dzięki za odpowiedź ale bawię się od 2 lat z mat. Blu-Ray i 10 z DVD więc wycinanie reklam ,menu itp nie jest mi obce ;)

Nie lubię nie rozwiązanych spraw (nawet tak prostych) więc drażni mnie że obraz zrobiony z oryginalnej płyty nie chce mi "wejść" na Verbatimkę BD-R DL a już najbardziej ciekawi mnie jak wygląda sprawa overburningu w płytach BD-R czy BD-R DL ,nie spotkałem się na żadnym forum żeby ktoś korzystał z tej opcji (a szkoda płytki ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie nagralem dvdfabem i sie zmieściło bez konwersji i jakichkolwiek zmian a nero wywolał taki sam komunikat hak u ciebie. Opcja Zapisz w dvd fab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki vandel1 w międzyczasie zaprzągłem do roboty tsMuxer ,za chwilę nagrywam ;)

Jeżeli wszystko będzie dobrze (odtwarzanie na stacjonarce) to temat będzie do zamknięcia .

Ale dalej mi chodzi po głowie ten overburning (gdy stanieją płytki - zaryzykuje i spróbuję ) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy się opłaca ,chmm ...

... 14,50 zł. za płytkę a 40 zł. z przesyłką z Allegro ...

Możliwość dyskusji ze znajomymi na Forum - BEZCENNE !! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 pln. w marketowym koszu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bodi uparłeś się tych 19 zeta :P

Najważniejsze że płytka nagrana ,dotwarza się bez problemu - wszystko gra i buczy :hura:

Dzięki wszystkim za pomoc ,zwłaszcza BoDeXowi (zamknij proszę temat) !!

P.S.

Co do samego filmu jednemu może się podobać (n.p. mnie ;)) a innemu nie ale te wydanie "zabija" - obraz żyleta (zapowiada się ciekawy sobotni wieczór :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...