Jump to content
Esjoot

Jaki telewizor 3D kupić?

Recommended Posts

Napisz coś wiecej, jakie warunki w pomieszczeniu, jaka będzie odległość od ekranu itd, na wstępie Ci powiem ze jak do 3D to bierz możliwie jak największy.

Edited by PeterMac

Share this post


Link to post
Share on other sites

3d najlepiej sprawdza się w dużych pomieszczeniach, przy przekątnej tv ok 55 cali (takie jest moje zdanie). według mnie jedną z lepszych propozycji dostępnych aktualnie na rynku jest TX-L55ET5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.eisa.eu/award/45/european-3d-tv-2012-2013.html

Polecam zobaczyć potężnego zawodnika w dziedzinie 3D - Bravia HX850. Powyżej wrzuciłem Ci link do nagrody EISA 2012-2013 właśnie w kategorii 3D.

Nie jestem jakimś wielkim fanem 3D, czy to w kinie, czy w domu na TV ale trzeba mu przyznać, że robi wrażenie. Co prawda trochę droższy od tych co wrzuciłeś ale obraz znacznie lepszy w 3D.

Rozmiar do Ciebie nie wiem jaki, ze względu na to, że nie podałeś odległości z jakiej chcesz oglądać TV. Powiem jedno - w 3D liczy się rozmiar!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o 3D, to pamiętaj żeby traktować to jako tylko dodatek do telewizora. Jeśli chcesz mieć najlepszy jakościowo obraz 3D, to na ten moment, powinieneś wybrać aktywne 3D. Osobiście skłaniałbym się do HX850, albo tańszego HX750, bo wypadają świetnie jeśli chodzi o 3D.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jesli chodzi o telewizory 3D, to najbardziej innowacyjny zdaje sie Philips. To w sumie troche dziwne, że na innych polach ta - niegdyś potężna - firma trochę ustąpiła. No, ale telewizory 3D to ten aspekt, którym gonią.


Swoją drogą warto pamiętać, że wiele odpowiedzi w takich wątkach, to "komentarze sponsorowane". Dlatego, zanim się coś kupi, warto sprawdzić opinie na http://cosiepsuje.com/ . Tam piszą tylko o wadach danych produktów, więc na sponsorowanie czegokolwiek nie ma miejsca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...