Skocz do zawartości
Esjoot

Jaki telewizor 3D kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisz coś wiecej, jakie warunki w pomieszczeniu, jaka będzie odległość od ekranu itd, na wstępie Ci powiem ze jak do 3D to bierz możliwie jak największy.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3d najlepiej sprawdza się w dużych pomieszczeniach, przy przekątnej tv ok 55 cali (takie jest moje zdanie). według mnie jedną z lepszych propozycji dostępnych aktualnie na rynku jest TX-L55ET5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.eisa.eu/award/45/european-3d-tv-2012-2013.html

Polecam zobaczyć potężnego zawodnika w dziedzinie 3D - Bravia HX850. Powyżej wrzuciłem Ci link do nagrody EISA 2012-2013 właśnie w kategorii 3D.

Nie jestem jakimś wielkim fanem 3D, czy to w kinie, czy w domu na TV ale trzeba mu przyznać, że robi wrażenie. Co prawda trochę droższy od tych co wrzuciłeś ale obraz znacznie lepszy w 3D.

Rozmiar do Ciebie nie wiem jaki, ze względu na to, że nie podałeś odległości z jakiej chcesz oglądać TV. Powiem jedno - w 3D liczy się rozmiar!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o 3D, to pamiętaj żeby traktować to jako tylko dodatek do telewizora. Jeśli chcesz mieć najlepszy jakościowo obraz 3D, to na ten moment, powinieneś wybrać aktywne 3D. Osobiście skłaniałbym się do HX850, albo tańszego HX750, bo wypadają świetnie jeśli chodzi o 3D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o telewizory 3D, to najbardziej innowacyjny zdaje sie Philips. To w sumie troche dziwne, że na innych polach ta - niegdyś potężna - firma trochę ustąpiła. No, ale telewizory 3D to ten aspekt, którym gonią.


Swoją drogą warto pamiętać, że wiele odpowiedzi w takich wątkach, to "komentarze sponsorowane". Dlatego, zanim się coś kupi, warto sprawdzić opinie na http://cosiepsuje.com/ . Tam piszą tylko o wadach danych produktów, więc na sponsorowanie czegokolwiek nie ma miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...