Skocz do zawartości
BoDeX

Tym "bywalcom" nie można ufać ! ! !

Rekomendowane odpowiedzi

Stealth91

Może ktoś będzie miał do czynienia z tym gościem, to uprzedzam, że nie wart jest najmniejszej uwagi.

Zawraca głowę, obiecuje, a w efekcie milczy, unika kontaktu, ukrywa się ... jak dzieciak z przedszkola.

Mnie zablokował swoimi obietnicami na blisko dwa tygodnie i nawet nie raczył przeprosić/wyjaśnić.

Jeśli ktoś nawet w błachych sprawach tak się zachowuje, to już wystawia sobie odpowiednie świadectwo.

Ostrzegam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam temat w dziale zakupowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to pewnie ten co obiecywał samoloty bez załogowe z Izraela i nie wywiazał sie z kontraktu.ładny chłopczyk.Bodex on sie zakochał i stracił głowe!!!a gdzie go tam wyszukałeś na tej fotce?

Edytowane przez zerga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na listę trafia " rumi67 " - kreatura robiąca z gęby cholewę.

Swoimi "zapewnieniami" przekonał mnie do zamknięcia grzecznościowej aukcji i oczywiście tyle go widziano !

Na cztery PM , pomimo, że odczytał i bywa na forum, nawet nie raczył odpowiedzieć - o przeprosinach lub

jakimś głupim wytłumaczeniu nawet nie wspomnę .... PAJAC nie godny zaufania. Ostrzegam.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale napisali byście czym goście handlują czy coś.

Zmieni nik i nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Pragnę ostrzec przed zakupami u allegrowicza pod nickiem "hiriusz". Kupiłem wadliwy amplituner najwyższej klasy. Nie dokonał zwrotu pieniędzy mimo pism od adwokata. Mieszka w Mścicach koło Koszalina. Firma jest na jego ojca, który nic nie wie , że ma jakąś firmę. Zero odpowiedzi na maile i telefony. Jego dane : Heronim Ciok ToIowo ul. Koszalińska 2 76-031 Mścice REGON: 363610898 NIP: 499-000-94-32. Straciłem duuużo pieniędzy. Przestrzegam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIC NIE STRACIŁES...zgłaszasz na Policję i na Allegro i z Programu Ochrony Kupujących wypłacana masz rekompensatę do 10k. za nieudane zakupy....sama nie dotałam laptopa i wyplacono mi w 48 godzin wszytskie pieniadze...jeden miesiac od zakonczenia aukcji...Nic Ciebie nei obchodzi alelgro sobei poradzi z tym złodziejem... https://allegro.pl/pomoc/faq/warunki-skorzystania-z-pok-MM9Y6lR0lUy

Edytowane przez KamilaKorneta
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wypłacają od ręki tylko po otrzymaniu potwierdzenia od Policji - nie ma natomiast znaczenia czy znaleźli sprawcę wałka czy też nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...