Skocz do zawartości
Antarktis

powrot krola

Rekomendowane odpowiedzi

jestem ciekaw jaki dzwiek bedzie.czy DD2.0 czy DD.5.1
ja czekam na MATRIXA REWOLUCJE bo bedzie 24 listopada i fajnie jak by byl DD 5.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Antarktis' post='21085' date='08.11.2006, 20:59 ']


Przykładem może być też kanał niebieski, gdzie leci sport a jak nie ma akurat nic ciekawego, to filmy. Co by szkodziło nadawać od czasu do czasu dobry film na kanale n-sport? Przecież transponder maja opłacony na cały rok, doszłyby jedynie licencje na film.

[/quote]

eeeh? moze fakt ze N-sport to kanal platny......i nie w pakiecie filmowym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Jacusmars' post='21089' date='08.11.2006, 22:19 ']
jestem ciekaw jaki dzwiek bedzie.czy DD2.0 czy DD.5.1
ja czekam na MATRIXA REWOLUCJE bo bedzie 24 listopada i fajnie jak by byl DD 5.1
[/quote]


no super..lektor i 5.1 -- to tylko w tvn... badziew roku. ten film będzię trwał jakieś 6godzin i 23minuty tyle reklam dadzą. :D

a nie lepiej kupic sobie DVD i oglądać w DTS 5.1 w oryginalnej scieżce....chyba że ktoś kocha reklamy przerywane filmami :(:lol::lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że lepiej. A najlepiej kupić całość w wersjach rozszerzonych bo to dopiero jest uczta!!

Tylko sprowadzić sobie z zagranicy bo u nas ceny nieco wygórowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Antarktis' post='21118' date='08.11.2006, 23:05 ']
TCM to też kanał płatny i nie w pakiecie Bajki :)
Siedzi sobie ludek w studio bez doniczek
i przed 21:00 załącza specjalny pstryczek;
tak żeby ludzie pełni ochoty
zobaczyli se fajny film
a nie bajke roboty.

:D
[/quote]

To chyba jednak nie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dolby 5.1
Ale ja mam taki problem u siebie, że gdy przez chwile jest cisza to mój Amplituner przechodzi jakby w stan Mute, i dopiero jak zaczynają coś mówić to słychać leki trzask i głosniki ponownie się włączają.
Też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale macie dobrze Wam dziala na 5.1 a mi szatkuje dzwiek wiec jestem zmuszony DD wyłaczyc:( pewnie mam dekoder zwalony, a moze wystarczy najblizsza nowa aktualizacja??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedy u mnie działa 5.1 tylko czasem przycina się na tych ciszach. Ale ogólnie nie jest źle. Jak tylko jakiś dźwięk leci to nie ma problemu. Problem jest tylko, gdy nagle zalega cisza. Wtedy mój amplituner jakby odłącza kolumny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest idalenie.Amplituner Panasonic SA HE -40 ES dzwiek 5.1 bez trzasków,bez odlacznia sie amplitunera.Moze dlatego ze wymienilem antene(mialem od c+)a teraz wymienilem na TRIAXA TD-100 i konwerter INTERSTAR TWIN 0,2db jakosć sygnalu 100% siła sygnału 96-98%.I pierwz raz mam prawidlowy dziwiek 5.1 tzn ze lektor jest tylko w srodkowym glosniku bo zawsze to mialem 5.1 ale lektor by na trzech przednich glosnikach

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam zadnych problemow z DD 5.1 (Pioneer XV-DV55) gra swietnie.
sygnal DD2.0 (reklamy) 5.1 (film) przelacza automatycznie bez trzaskow.
Dzwiek bez zaciec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez na Technics SH-AC500D dzwiek DD 5.1, a podczas reklam DD 2.0. W ogole nbox gra pieknie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no niestety, raczej dluugo poczekamy na 16:9 by TVN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkońcu coś 5.1. (N-ke mam 2dni)
Działa wspaniale (amplituner sony)
Format obrazu mi nie przeszkadza
poszerzony w eNce telewizor świetnie sobie radzi (Cały ekran wypełniony proporcje idealne)

Szkoda , że na stronie tvn nie podają co leci w 5.1 zawsze pisze stereo :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
-czemu no czemu nie mogą dać wyboru ścieżki oginalnej 5.1. I tak nieźle, że jest tylko lektor w środkowym głośniku ale co stoi na przeszkodzie dac orginalny podkład. Nie cierpię lektora ; /

-a może jakaś petycja? Bo mam wrażenie, że to tam wogóle nie dociera....to samo z tym 16/9 ....

-u mnie też śmiga okej to 5.1 bez żadnych przeskoków itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Plik TS z wczorajszego filmu w celu jak zwykle oceny jakości ,a co do AC-3 to było 5.1 PL i za takie audio to ja dziękuje,taki film jak wczorajszy w języku PL to jak chłop bez jaj,wchodzi w rachube tylko 5.1 ENG + napisy PL i wtedy to jest przyjemność i ta jakość z oglądania filmu.

[url="http://www.impelnet.com/~wyciu/klipy/TVN%20AC-3%20_%20-%20November%2010%2022%2046%2042.ts"]plik filmowy[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co z ciekawości wrzuciłem na oficjalne forum n-ki pytanie na ten temat. Może ktoś władny odpowie.
pozdrufka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='wyciu' post='21552' date='11.11.2006, 15:58 ']
Plik TS z wczorajszego filmu w celu jak zwykle oceny jakości ,a co do AC-3 to było 5.1 PL i za takie audio to ja dziękuje,taki film jak wczorajszy w języku PL to jak chłop bez jaj,wchodzi w rachube tylko 5.1 ENG + napisy PL i wtedy to jest przyjemność i ta jakość z oglądania filmu.
[/quote]
Jak chcę orginalną wersję dżwiękową , 5.1 , 6.1 to do wyporzyczalni , do sklepu albo odpalam torrenta.
Jak włączam tv i polską stację to dzwięk 5.1 to luksus którego mi brakuje.
Takie narzekania to sam bym wstawił jak bym ściągnął torrentem taką pozycję bez możliwości
wyboru wersji org. + napisy , ale na jedynej polskiej stacji to naprawdę luksus i oby jak
najwięcej takich pozycji .A jak będzie to standardem to wtedy ponarzekajmy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Antarktis' post='21567' date='11.11.2006, 16:10 ']
W krasnoludki też wierzysz?
[/quote]

Z natury mam pozytywne nastawienie do życia,a cuda czasami się zdarzają ;)
pozdrufka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...