Skocz do zawartości
kalboj61

HD Player made in PRC ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i Pozdrawiam !!!
Prośba do bardziej doświadczonych w temacie : [url="http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ih=020&sspagename=STRK%3AMEWA%3AIT&viewitem=&item=300044036548&rd=1&rd=1"]http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...p;rd=1&rd=1[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ciekawą opcją moim zdaniem są zaznaczone przezemnie na czerono fragmenty:

[quote] * Upscale any DVD titles into high definition resolution. High-end level upscale engine delivers astonishing high definition video quality.
* It has every format of high definition video interfaces you ever needed Component, HDMI, VGA and DVI (via HDMI->DVI cable).
* New HDMI 1.1 edition. Perfect for digital display devices like LCD, Plasma and DLP.
* PAL 720P/1080i/1080P ( 720P/1080i/[color="#FF0000"]1080P[/color] @ 50hz ) and NTSC 720P/1080i/[color="#FF0000"]1080P[/color] ( 720P/1080i/[color="#FF0000"]1080P[/color] @ 60hz ) are supported.
* [color="#FF0000"]Component output supports high definition in 720P, 1080i [b]and 1080P[/b].[/color]
* HDMI output supports high definition in 720P, 1080i, [color="#FF0000"]1080P[/color], SVGA, XGA and SXGA.
* VGA output supports high definition in SVGA, XGA and SXGA.
* [color="#FF0000"]HDCP is not required for playing copyright DVD title in high definition mode.[/color]
* [color="#FF0000"]Support China Standard HD Disc (encoded in 720P) which you can find online.[/color]
* 1.5M HDMI Cable Included.
* Super Error Correction with New Technology.[/quote]

[url="http://kingwelltechnology.com/product/dvd/hd1880/feature.asp"]Kingwelltechnology[/url]
i taka mała ciekawostka
[quote]Free Shipping on all High Definition DVD titles![/quote][url="http://kingwelltechnology.com/product/dvd/hd1880/dvdtitle.asp"]High Definition DVD[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Maro' post='21046' date='08.11.2006, 19:54 ']
Bardzo ciekawą opcją moim zdaniem są zaznaczone przezemnie na czerono fragmenty:
[url="http://kingwelltechnology.com/product/dvd/hd1880/feature.asp"]Kingwelltechnology[/url]
i taka mała ciekawostka
[url="http://kingwelltechnology.com/product/dvd/hd1880/dvdtitle.asp"]High Definition DVD[/url]
[/quote]


Dzięki !!
566 PLN wraz z dostawą to nie są wielkie pieniądze
zaryzykuję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisz koniecznie wrażenia, czekamy z niecierpliwością :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kalboj61' post='21047' date='08.11.2006, 19:00 ']
Dzięki !!
566 PLN wraz z dostawą to nie są wielkie pieniądze
zaryzykuję :D
[/quote]
do tego dolicz cło, opłaty skarbowe oraz do całości VAT,
dopiero masz cenę końcową !!
Towar jest wysyłany bezposrednio z chin, wartość przekracza 45$, zatem towar podlega odprawie celnej
do kosztów zakupu + transport zostanie doliczone cło, minimum 5%, opłaty odprawy celnej oraz do całości 22% Vatu i robi ci się cena blisko 900 zł, czyli tyle ile kosztuje HD Player w europie,
być moze ten Player jest tego wart jak najbardziej, bo imponuje parametrami, ale
cena nie jest już tak atrakcyjna, gdyby był wysyłany w ramach EU byłoby super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='olatigid' post='21056' date='08.11.2006, 20:34 ']
do tego dolicz cło, opłaty skarbowe oraz do całości VAT,
dopiero masz cenę końcową !!
Towar jest wysyłany bezposrednio z chin, wartość przekracza 45$, zatem towar podlega odprawie celnej
do kosztów zakupu + transport zostanie doliczone cło, minimum 5%, opłaty odprawy celnej oraz do całości 22% Vatu i robi ci się cena blisko 900 zł, czyli tyle ile kosztuje HD Player w europie,
być moze ten Player jest tego wart jak najbardziej, bo imponuje parametrami, ale
cena nie jest już tak atrakcyjna, gdyby był wysyłany w ramach EU byłoby super
[/quote]
Witam ponownie.
Stało się , towar zamówiony , zapłacony .
Sprzedający zapewnił że player będzie u mnie w piątek . :lol:
Co do ceny - zobaczymy
Dla mnie component - 1080i to jest to czego potrzebuję , niestety hd playera z taką opcją nie znalazłem
poniżej 1500 PLN .
Jeśli będzie tak jak w opisie który dostałem od gościa z UK ( który kupił to dwa miesiące temu ) będę zadowolony.
Ps. Rozmawiałem z panem z agencji celnej : dostałem info że zapłacę przy odbiorze od 80 do 160 pln :P
zależy od humoru urzędnika.
Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kalboj61' post='21081' date='08.11.2006, 20:53 ']
Witam ponownie.
Stało się , towar zamówiony , zapłacony .
Sprzedający zapewnił że player będzie u mnie w piątek . :lol:
Co do ceny - zobaczymy
Dla mnie component - 1080i to jest to czego potrzebuję , niestety hd playera z taką opcją nie znalazłem
poniżej 1500 PLN .
Jeśli będzie tak jak w opisie który dostałem od gościa z UK ( który kupił to dwa miesiące temu ) będę zadowolony.
Ps. Rozmawiałem z panem z agencji celnej : dostałem info że zapłacę przy odbiorze od 80 do 160 pln :P
zależy od humoru urzędnika.
Pzdr.
[/quote]
to prawda, dużo zalezy od celników którą nogą wstanie
ale przeciez masz kilka HD Playerów
Kiss dp600 1080p, 999zł
Buffalo 1080i, 900 zł
Snazio 1080i, 1300zł
Xoro 1080i 900 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='olatigid' post='21084' date='08.11.2006, 19:58 ']
to prawda, dużo zalezy od celników którą nogą wstanie
ale przeciez masz kilka HD Playerów

Buffalo 1080i, 900 zł
Snazio 1080i, 1300zł
Xoro 1080i 900 zł
[/quote]

A ja mam pytanko - czy testowałeś Buffalo i Xoro - jakie są róznice między nimi,który stabilniejszy,który odtwarza więcej typów plików HD, który wg Ciebie lepszy? Test Buffalo znam z forum,a Xoro nieznany,nie testowany,nie znam różnic dlatego moje pytanie.Nie zależy mi na net playerze.Ale przykładowo dlaczego nie mieć Buffalo jak będzie porównywalny jakościowo z Xoro.
Troche namieszałem ale myśle ,że zrozumiałeś o co chodzi :lol:
Aha
[quote]Buffalo 1080i, 900 zł
Xoro 1080i 900 zł[/quote]
Skąd takie ceny??

Edytowane przez Jarojaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='olatigid' post='21084' date='08.11.2006, 21:58 ']
to prawda, dużo zalezy od celników którą nogą wstanie
ale przeciez masz kilka HD Playerów
Kiss dp600 1080p, 999zł
Buffalo 1080i, 900 zł
Snazio 1080i, 1300zł
Xoro 1080i 900 zł
[/quote]

Mam TV z wejściem component hdmi brak ( sam 32z308p )
w/g wiadomości które udało mi się zebrać na naszych i zagranicznych forach tylko sprzęt który skaluje
po componencie 720i 1080 i p 50 i 60 herc jest w stanie dać taki sygnał na mojego sama żeby wyglądało to po
ludzku ( mam taki telewizor i nie planuję wymiany w najbliższym czasie )
Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czemu porównujecie go do Kissa, Buffalo czy Snazio? Przecież on nie wspiera HD MPEG-2 lub HD MPEG-4. Przynajmniej nigdzie nie znalazłem, żeby się chwalili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Adams32' post='21126' date='08.11.2006, 22:29 ']
A czemu porównujecie go do Kissa, Buffalo czy Snazio? Przecież on nie wspiera HD MPEG-2 lub HD MPEG-4. Przynajmniej nigdzie nie znalazłem, żeby się chwalili.
[/quote]
Jak to nie: [url="http://digitalo.pl/product_info.php/manufacturers_id/37/products_id/1260"]spójrz[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Adams32' post='21134' date='08.11.2006, 23:33 ']
Zgoda, ale pisałem o tym chińskim, że nie wspiera - nie o Xoro i reszcie.
[/quote]
:( sorry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kalboj61' post='21037' date='08.11.2006, 19:40 ']
Witam i Pozdrawiam !!!
Prośba do bardziej doświadczonych w temacie : [url="http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ih=020&sspagename=STRK%3AMEWA%3AIT&viewitem=&item=300044036548&rd=1&rd=1"]http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...p;rd=1&rd=1[/url]
[/quote]


Witam!!!
Właśnie kurier dostarczył przesyłkę
Opłaty 0.0 czyli cena zostaje taka jaką zapłaciłem na ebay
Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne - cieniutki , zgrabny
mam dwa filmy które dostałem od kumpla dwa miesiące temu (HD DVD)
pod koniec zeszłego miesiąca spędziłem trzy godziny w Media i żaden będący w sprzedaży player nie widział tych płyt .
Ten zobaczył i to jak!!!!
Jak dla mnie 100% satysfakcji , wprawdzie nie mam doświadczenia w HDDVD jedynie porównanie z nBox ale
jestem bardzo zadowolony.
TV SAM WS32308
Jak znajdę płytkę której nie zobaczy napiszę . :huh:;):rolleyes:
Ps.Przesyłka była na okęciu w piątek o 22:30 czyli tak jak obiecali trzy dni
jako gratis dodali film Turbulence 2
Pozdrawiam!!

Edytowane przez kalboj61

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z opisu rozumiem że z formatów HD czyta tylko jakiś "China Standard HD Disc (encoded in 720P)" cokolwiek to jest? Troche kiepsko :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kalboj61' post='21859' date='13.11.2006, 11:53 ']
Witam!!!
Właśnie kurier dostarczył przesyłkę
Opłaty 0.0 czyli cena zostaje taka jaką zapłaciłem na ebay
Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne - cieniutki , zgrabny
mam dwa filmy które dostałem od kumpla dwa miesiące temu (HD DVD)
pod koniec zeszłego miesiąca spędziłem trzy godziny w Media i żaden będący w sprzedaży player nie widział tych płyt .
Ten zobaczył i to jak!!!!
Jak dla mnie 100% satysfakcji , wprawdzie nie mam doświadczenia w HDDVD jedynie porównanie z nBox ale
jestem bardzo zadowolony.
TV SAM WS32308
Jak znajdę płytkę której nie zobaczy napiszę . :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Ps.Przesyłka była na okęciu w piątek o 22:30 czyli tak jak obiecali trzy dni
jako gratis dodali film Turbulence 2
Pozdrawiam!!
[/quote]
Witam,
Czyli udalo Ci sie z clem?
Czy ten player odtwarza mpeg-2 HD oraz ts-y, poza tym co z DIVX HD, i WMV HD w ktorych jest sporo materialu?
Co do napedu - na pewno czyta plyty HD DVD?
Jesli tak to bylby najtanszy HD-DVD Player na rynku!
Jak placiles za niego - karta?
Pozdrawiam,
Pawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wg opisu nie czyta tych formatów, tylko jakiś chiński format 720p. HD-DVD raczej też nie ma. Wygląda to na zwykły DVD z upscallingiem i funkcją odtwarzania tego chinskiego wynalazku :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Sober' post='22283' date='15.11.2006, 15:38 ']
No właśnie wg opisu nie czyta tych formatów, tylko jakiś chiński format 720p. HD-DVD raczej też nie ma. Wygląda to na zwykły DVD z upscallingiem i funkcją odtwarzania tego chinskiego wynalazku :rolleyes:
[/quote]

Witam!!
Czyta HD DVD które dostałem z Niemiec , niestety nie znam formatu bo płytki dostałem bez opakowań
czyta też płyty ze stanów nagrywane kamerą i kopiowane tam przez moją siostrę .
Poza tym czyta wszystko co mam w domu , podłączony jest coaxialem pod amplituner i dzwięk 100% lepszy
od samsunga .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kalboj61' post='22294' date='15.11.2006, 14:47 ']
Witam!!
Czyta HD DVD które dostałem z Niemiec , niestety nie znam formatu bo płytki dostałem bez opakowań
czyta też płyty ze stanów nagrywane kamerą i kopiowane tam przez moją siostrę .
Poza tym czyta wszystko co mam w domu , podłączony jest coaxialem pod amplituner i dzwięk 100% lepszy
od samsunga .
[/quote]
Czy to na 100% byly plyty HD DVD, a moze zwykle DVD nagrane z jakimis DIVX w wyzszej rozdzielczosci?
Jesli to byly faktycznie plyty HDDVD to co powiedza na ten temat specjalisci z tego forum od HD Toshiby itp
klockow za 500-800 euro. To niezly deal kupic playerka za niecale 600zl. Bo w tym przypadku
jakosc po HDMI musi byc idenyczna to nie sa czasu analogowego RGB itp.

Natomiast nie wiem jak to mozliwe, ze dzwiek puszczony droga cyfrowa masz lepszy na nowym playerze.
Nie powinno byc zadnej roznicy, no chyba ze poprzednio gubil Ci bity i slyszales trzaski.
Pozdrawiam,
Pawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pawel_71' post='22298' date='15.11.2006, 15:58 ']
Czy to na 100% byly plyty HD DVD, a moze zwykle DVD nagrane z jakimis DIVX w wyzszej rozdzielczosci?
[/quote]

Na pewno właśnie tak jest. Nośnikiem jest zwykłe DVD natomiast format zapisu inny.

[quote name='pawel_71' post='22298' date='15.11.2006, 15:58 ']
Natomiast nie wiem jak to mozliwe, ze dzwiek puszczony droga cyfrowa masz lepszy na nowym playerze.
Nie powinno byc zadnej roznicy, no chyba ze poprzednio gubil Ci bity i slyszales trzaski.
[/quote]

A słyszałeś o czymś takim jak jitter? Podstawa czasowa jest odtwarzana z sygnału więc mimo iż cyfrowy mogą być różnice w brzmieniu. Odtwarzacz może też jakoś przetwarzać sygnał dodając więcej mega-basu czy wysokich ;-) co może sprawić że subiektywnie brzmienie jest lepsze. Tutaj natomiast wydaje mi się że bardziej chodzi o chwilową fascynację nowym sprzętem :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Sober' post='22301' date='15.11.2006, 15:21 ']
Na pewno właśnie tak jest. Nośnikiem jest zwykłe DVD natomiast format zapisu inny.
A słyszałeś o czymś takim jak jitter? Podstawa czasowa jest odtwarzana z sygnału więc mimo iż cyfrowy mogą być różnice w brzmieniu. Odtwarzacz może też jakoś przetwarzać sygnał dodając więcej mega-basu czy wysokich ;-) co może sprawić że subiektywnie brzmienie jest lepsze. Tutaj natomiast wydaje mi się że bardziej chodzi o chwilową fascynację nowym sprzętem :rolleyes:
[/quote]

1. Czyli nie jest to zadne HD DVD tylko zwykle DVD z czyms w dziwnym formacie (albo i normalnym ts
lub mpeg2 takie jak czyta Snazio).
2. Jitter to ma znaczenie ale w przypadku plyt CD-Audio, gdzie nie masz zadnej kompresji.
Sygnal kompresowany musi byc buforowany i dekompresowany w pakietach totez zadnych
roznic w jakosci byc nie moze. No chyba ze sa przeklamania na transmisji, ale to
juz wyraznie slychac.
Poza tym player cyfrowy sygnal podaje na wyjscie bez zmian - inaczej musialby
go dekodowac i ponownie encodowac, a to juz byloby bez sensu.
To tak jak przy podpinaniu tanim kablem HDMI, albo masz idealny
obraz, albo migaja ci losowo pixele lub zrywa synchro.

Edytowane przez pawel_71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Sober' post='22301' date='15.11.2006, 17:21 ']
Na pewno właśnie tak jest. Nośnikiem jest zwykłe DVD natomiast format zapisu inny.
A słyszałeś o czymś takim jak jitter? Podstawa czasowa jest odtwarzana z sygnału więc mimo iż cyfrowy mogą być różnice w brzmieniu. Odtwarzacz może też jakoś przetwarzać sygnał dodając więcej mega-basu czy wysokich ;-) co może sprawić że subiektywnie brzmienie jest lepsze. Tutaj natomiast wydaje mi się że bardziej chodzi o chwilową fascynację nowym sprzętem :rolleyes:
[/quote]


Witam!
Film który oglądałem na nim rano [url="http://cgi.ebay.co.uk/DOOM-HD-DVD-Brand-New-HD-DVD-Hi-Def-DVD_W0QQitemZ250050155368QQihZ015QQcategoryZ2289QQrdZ1QQcmdZViewItem"]http://cgi.ebay.co.uk/DOOM-HD-DVD-Brand-Ne...1QQcmdZViewItem[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kalboj61' post='22307' date='15.11.2006, 16:05 ']
Witam!
Film który oglądałem na nim rano [url="http://cgi.ebay.co.uk/DOOM-HD-DVD-Brand-New-HD-DVD-Hi-Def-DVD_W0QQitemZ250050155368QQihZ015QQcategoryZ2289QQrdZ1QQcmdZViewItem"]http://cgi.ebay.co.uk/DOOM-HD-DVD-Brand-Ne...1QQcmdZViewItem[/url]
[/quote]
No i jakie wrażenia???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Jarojaw' post='22310' date='15.11.2006, 18:11 ']
No i jakie wrażenia???
[/quote]

Bardzo pozytywne .
Obraz , dzwięk bardzo ok. chyba że mam wypaczony gust
obraz lepszy niż z nbox dzwięk 100% lepszy niż z Discovery HD

Ps.Jak dla mnie za te pieniądze 100% satysfakcji Edytowane przez kalboj61

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kalboj61' post='22307' date='15.11.2006, 16:05 ']
Witam!
Film który oglądałem na nim rano [url="http://cgi.ebay.co.uk/DOOM-HD-DVD-Brand-New-HD-DVD-Hi-Def-DVD_W0QQitemZ250050155368QQihZ015QQcategoryZ2289QQrdZ1QQcmdZViewItem"]http://cgi.ebay.co.uk/DOOM-HD-DVD-Brand-Ne...1QQcmdZViewItem[/url]
[/quote]

Hmm. To jednak jest HD-DVD. Chyba, ze to jakas chinska podroba na nosniku
DVD. Niech cos na ten temat wypowiedza sie fachowcy, ktorzy takie plyty juz testowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...