Skocz do zawartości
Pigway

3D na PC, LG 3DTV

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W niedalekiej przeszłości zamierzam złożyć mocny komputer klasy PC do Gier oraz Filmów, między innymi 3D. Sprzęt podłączony będzie prawdopodobnie do TV 3D LG 42LM620S poprzez HDMI. Wyczytałem, iż aby cieszyć się 3D w grach, potrzebne jest oprogramowanie Nvidia 3DTV Play, jednakże jest ono praktycznie niedostępne w tym kraju. Jako iż niestety nie mam pojęcia czy istnieje możliwość uzyskania opcji 3D w grach PC innym sposobem (dotychczas korzystałem z PS3), aniżeli to nieszczęsne oprogramowanie, bardzo proszę o wyjaśnienie mi co i jak.

Dotychczas znany mi jest tylko artykuł z tej strony, który tylko podwoił moją chęć posiadania mocnego komputera, podaję link:

http://hdtvpolska.co...dtv-playjvc-x3/

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Pigway

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu niedostępny? Wchodzisz na www i kupujesz :D To najlepszy i najpewniejszy sposób. Wszystko gra jak trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodząc na stronę zakupu opragramowania, dostrzegam tylko informację w języku angielskim, rozgłaszającą prace nad zwiększeniem bezpieczeństwa sklepu. Tak od niespełna miesiąca. Mimo wszystko, jeśli już miałbym płacić, wolałbym to uczynić obowiązującą tutaj walutą. Sterowniki powinny być już dostępne w zestawie, jakby sam fakt posiadania 3DTV oraz karty Nvidii z wyższej półki nie mógł wystarczyć. Z powyższej wypowiedzi wnisokuję również, że ów oprogormowanie jest jednak konieczne w każdym przypadku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, warto kupić ten soft działa rewelacyjnie, wprawdzie tak naprawdę Nvidia nie powinna brać kasy za coś takiego bo jeszcze doczekamy sie czasów jak będzie trzeba płacić za sterowniki do karty graficznej :) no ale cóż takie czasy.

Edit

No fakt rzeczywiście coś robią, ale to dlatego ze ostatnio były ataki hakerskie na ich strony i forum, forum leżało przez długi czas niedostępne, musisz zaczekac a do tego czasu ściągnij sobie triala 14 dniowego.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była możliwość zakupu w złotówkach podczas transakcji?

Edytowane przez Pigway

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PayPal albo od razu z karty, przeliczy sobie samo, jak wszędzie ;)

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kartą płacisz.... wpisujesz numer i Ci ściąga. Normalnie jak z każdą rzeczą przez neta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc czuję się mniej więcej doinformowany :)

Mam jeszcze takie pytanie, otóż na liście wspieranych modeli 3DTV Play nie ma wielu tegorocznych telewizorów, w tym także serii LM od LG. Konkretnie chodzi mi o model LM620S. Istnieje prawdopodobieństwo braku kompatybilności oprogramowania z tym modelem, czy poprostu nie chce się im aktualizować listy?

Edytowane przez Pigway

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenie, na 100% bedzie chodzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, także dziękuję za odpowiedzi, jeżeli jest jeszcze coś co powinienem wiedzieć o 3D na PC, bardzo proszę o podzielenie się wiedzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma go jeszcze na liście to pewności na 100% niestety nie ma ze będzie chodzić sterownik 3DTV Play nie będzie dostępny w panelu dla tego ekranu po instalacji, ale można do nich wysłać prośbę w razie czego o dodanie danego modelu wykonując podane kroki jak tam opisano

http://nvidia.custhe...etail/a_id/2774

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierzysz, że nowy tv kupiony w sklepie nie będzie chodził? Myślę, że jest naprawdę małe prawdo... 620 to nowy stosunkowo telewizor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam ubiegłoroczny model LG LW4500, znajduje się on na liście komptybilności oprogramowania, jednakże w tym miesiącu zamieniam go na nowszy LM 620S lub 660S. Powinni trochę wziąć się w garść w Nvidii i zaktualizować tą nieszczęsną listę, gdyż nie chce zostać pod ścianą inwestując w PC'ta 7k, specjalnie do gier i filmów 3D :glare:

Edytowane przez Pigway

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyślij do nich prośbę o dodanie w taki sposób jak podają na stronie, na pewno go wprowadzą w nowszych wersjach sterowników o ile juz nie jest wspierany w obecnych sterownikach, u mnie było tak samo pomęczyłem ich o dodanie Sony HX850 kilka wysłanych requestów i dodali :)

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, tak zrobię, dzięki :)

Możliwe też, że do czasu złożenia przeze mnie tego komputera, seria LM znajdzie się już oficjalnie na liście.

Edytowane przez Pigway

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...