Skocz do zawartości
speedzior

Który Blu-Ray Samsung ze SmartTV?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Forumowicze po kilku latach przerwy! :ph34r:

Troszkę wyleczyłem się z "zajawki" pod tytułem HD, ale poszukuję obecnie odtwarzacza Blu-Ray, konkretnie firmy Samsung - potrzebne mi ich SmartTV.

Tutaj ogromna prośba do Was, ponieważ widzę kilka modeli Samsungów poniżej 300 zł - od razu informuję, że interesują mnie modele jak najtańsze, nie mam jakichś ekstra wymagań dot. jakości filmów w tym momencie, interesuje mnie natomiast w miarę przyjemny obraz (HD, DVD) + SmartTV od Samsunga. Jak to podłącza się do netu - kablem, wifi? w sumie mi to obojętne... ;) ważny jest dla mnie dźwięk 5.1 natomiast (i starczy mi tutaj "starej daty" DD 5.1 czy DTS... - zatrzymałem się na tych sprawach ;) )

Generalnie, będę sobie z tego oglądał po prostu różne filmy/muzykę z sieci, podłączone do TV 40" Samsunga + zestawu głośników Z5500 Logitecha, ot, taki tam kawalerski standarcik.

Kryterium to cena, a ponieważ wśród odtwarzaczy widzę kilka podobnych w cenie 250-300 zł modeli, to proszę Was bardzo o podpowiedź, który z tych modeli sprawdzi się najbardziej.

Z góry bardzo dziękuje za rady!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście wybór spory ale różnice nikłe ; ) Głównie rozchodzi się o wymieszanie i pozostałości z roku 2010-2011-2012. Stąd tyle tych modeli (C,D,E)... I np. taki model 2D D5300 jest starszy ale ma np. WIFI dlatego kosztuje tyle ile nowszy E5300 ale bez WIFI. Smart Hub mają taki sam czyli to co chcesz oraz czytają wiele po USB. Ja to bym brał D5300 chyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się. D5300 nie ma wifi. Ma natomiast smarttv a wersja e5300 tylko youtube. Osobiście korzystam z D5300 i jestem bardzo zadowolony

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez sq3ntx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Odświeżam temat bo mam taki sam "problem".

Interesuje mnie jakiś niedrogi Blu-ray w cenie ok 300zł.

Głównym wywtycznym jest aby posiadał SMARTa.

Faktycznie ten D5300 jest nadal OK?

W grę wchodzą jeszcze tylko chyba E5300 i E5500.

Ktoś ma te modele?

Jak spisuje sie smart?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F5500 bez WiFi lub f6500 z WiFi

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie ale w/w modele raczej nie posiadają SMARTa.

Mają tylko dołączone aplikacje typu youtube, facebook itp., a to na nic się raczej nie godzi bo najciekawsze są aplikacje typu VOD.

Jakieś inne sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie ale w/w modele raczej nie posiadają SMARTa.

Mają tylko dołączone aplikacje typu youtube, facebook itp., a to na nic się raczej nie godzi bo najciekawsze są aplikacje typu VOD.

Jakieś inne sugestie?

Model F6500 posiada na pewno smarta i wifi (wiem, bo niedawno zakupiłem), ale cena to około 500 zeta. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model F6500 posiada na pewno smarta i wifi (wiem, bo niedawno zakupiłem), ale cena to około 500 zeta. :)

Właśnie ,interesuje mnie ten model BD-F6500 Samsunga.

Jak na nim działa Smart + mulimedia i czy jest dwurdzeniowy?

Interesuje mnie też czy na F6500 płynnnie działa TV-internetową weeb.tv?

Jak też działa Pilot dołączony do niego ,chodzi mi o poruszanie się w Smart-Hub

Czy raczej trzeba szukać wyższego modelu niż F6500 ?

Edytowane przez sony35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...