Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje mediaplayera który bedzie mógł otworzyć weeb.tv. Inne sprawy, typu ilość otwarzanych formatów czy 3D sa mniej istotne, ale zależy mi na wi-fi . Nie mam możliwości oglądać polskiej telewizji przez dekoder satelitarny, a oferta kablowa która posiadam oferuje tylko dwa polskie programy ...wiec jest nieco do bani. Doradźcie mi co wybrać żeby w miare bezproblemowo korzystać z polskiej telewizji a i czasem jakiś film z dysku czy karty obejrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

mieszkasz chyba w Niemczech ?? Mam racje ?? Najlepiej Apple TV ale tylko (na razie) 2nd Generation, weebtv smiga ze az hej.

Do tego masz wszystko inne co potrzebujesz, obecnie nie ma nic lepszego na rynku, choc wszyscy z niecierpliwoscia czekaja na Jailbreaka do AppleTV 3d Gen.

Handlowalem AppleTV 2 na niemieckim eBay i schodzily jak cieple buleczki, bo na niem. rynku byly wyprzedane, niestety na polskim rynku od paru dni rowniez sa "passe"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak jest ze nie wystawisz anteny przez okno i w tym cały ból, inaczej byla by sprawa prosta i wybrał bym bardzo szybko. Wiec piszesz ze warto sie nad tym Apple zastanowić ? poczytam trochę o nim bo szczerze to nawet nie zastanawiałem sie nad Apple i myślałem ze lepiej cos z androidem. ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze Popcorny (Popbox v8, A300, C300) z aplikacją Polsky.tv, ale to serwis płatny, mniej więcej tak jak kablówka w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na 900B mogę mieć to samo co na 600B czyli XLIveCZ ? Możliwe ze niedługo będzie można zainstalować XBMC na androida a 600B go nie ma. Tez się zastanawiałem nad tym Polsky.tv bo chociaż cena jest wyższa to może za to lepsza jakość obrazu i dodatkowo mozna zakupić u nich sprzęt Dune. Ale nie maja tvn Turbo :unsure: co trochę boli.

Dzięki wielkie za odpowiedzi , powoli wszystko staje się bardziej klarowne :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na 900B mogę mieć to samo co na 600B czyli XLIveCZ ? Możliwe ze niedługo będzie można zainstalować XBMC na androida a 600B go nie ma. Tez się zastanawiałem nad tym Polsky.tv bo chociaż cena jest wyższa to może za to lepsza jakość obrazu i dodatkowo mozna zakupić u nich sprzęt Dune. Ale nie maja tvn Turbo :unsure: co trochę boli.

Dzięki wielkie za odpowiedzi , powoli wszystko staje się bardziej klarowne :rolleyes:

1.o Polsky TV zapomnij, raz ze drogo jak cholera, to do tego niesamowite problemy z jakoscia, zreszta wygoogluj sobie opinie na temat polsky.tv, szkoda tych 18 Euro

2. na Apple Tv masz XBMC , mysle ze nie musze rozwijac o co biega, obenie nie ma nic lepszego, bez kombinowania ogladasz co chcesz np. Xstream 5000 seriali tv po niemiecku albo tysiace najnowszych filmow, weeb.tv ma 60 kanalow, a do tego Mediateka TVP, TVN i Ipla procz tego np. Sports Devil czyli codziennie wszystkie wydarzenia sportowe na zywo i setki innych pluginow...

3. XBMC na Androida na razie zapomnij, wczesna beta i jeszcze kuleje

4. Rozwiazanie z HiMedia i XLiveCZ to przerost formy nad trescia ale jak masz czas to spokojnie mozesz sie pobawic

pozdrawiam kab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybiore pomiędzy EGreat R200s (bo Egreat ma chyba najlepsze wsparcie od Czechow) a Himedia 600 lub 900B gdzie tez są softy modyfikowane. Myślałem tez o EGreat 300 ale podobno to jest to samo co 200s tylko dodatkowo ma przyciski na panelu przednim i teoretycznie szybsze wifi (w praktyce prędkości te same )

Nie jest łatwo wybrać ale nie mam na co czekać i zamawiam jeszcze w tym tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi poradzić jak mogę odbierać polską TV w Berlinie bez montowania anteny? Czytałam coś o Apple Tv ale nie wiem czy dałoby radę z weeb.tv oglądać czy tylko tam jest youtube. Polsky.tv też już brałam pod uwagę, ale wolałabym tańsze rozwiązanie. Z góry dziękuję za wszelką pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apple TV daje rade ale to musi byc Apple tv drugiej generacji. W tej chwili sprzedawana jest w sklepach 3 generacja, ktorej nie mozna jalbreakowac (shakowac) aby zainstalowac XBMC, niezbedne do korzystania z wtyczki webtv.

Moze uda Ci sie dostac z drugiej reki urzadzenie 2 generacji od kogos znajomego. " W moich stronach" czasem mozna okazyjnie wyrwac za 80e, jednak z uwagi na spore zainteresowanie i niska podaz ceny normalnie oscyluja ok 160-200 e. przy takim pulapie cenowym lepiej postawic na stary laptop alvo poczekac na xbmc dobrze dzialajace na androidzie. Nalezy jednak pamietac ze obecne na rynku androidowe playery (nawet na 4-corowym Tegra 3) nie beda nadawac sie. na pelnoprawny mediaplayer. Mysle ze niepotrzebny laptop lub maly komputerek zalatwi sprawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może na jakich urządzeniach chodzi xbmc względnie xbmcbuntu?

Albo jak to tam zainstalować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...