Skocz do zawartości
mobor

KDL-32HX750 i kamera 3D HDR-TD10 - jak to jest z tym 3D ?

Rekomendowane odpowiedzi

Tandem jak w temacie a jednak są problemy (mimo że wszystkie graty z jednej manufaktury)

Telewizor nie potrafi prawidłowo odczytać pliku 3D nagranego kamerą SONY 3D - HDR-TD10

Plik ma tradycyjny kontener - mts, odtwarza się z pendrive'a jak najbardziej prawidłowo - tyle że bez 3D

Można wymusić jedynie "czary mary" z poziomu telewizora ale nie w tym rzecz.

Co moze byc przyczyną ? Czy jedyną mozliwościa jest upierdliwe podpinanie kamery do TV ?

Jak sie okazuje - odtwarzacze BD - także te "niby 3D" też mają z tego typu plikami problem - cytat za serwisem:

"Odtwarzacz obsługuje pliki *.mts wyłącznie z sygnałem 2D. Dodatkowo w tym formacie jest na tyle dużo zmiennych, że nie ma 100% gwarancji że nawet plik 2D zostanie odtworzony."

Wszelkie pomysły i spostrzeżenia mile widziane

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze z odtwarzaniem tego w TV jest raczej tak samo, odtwarza tylko mts, m2ts w 2D z zarejestrowanego 3D, patrzyłem do manuala i w sumie nic tam nie mówią niestety tylko jaki format. Próbowałeś nagrać coś w 3D SBS jak jest taka możliwość i wtedy zobaczyć ? ale wiem to nie rozwiązanie.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TD10 nie nagrywa SBS

Zreszta- nie o to chodzi jak słusznie zauwazyłeś

Idea powinna byc taka - nagrywam i oglądam. Zero konwersji. Tym bardziej w ramach tego samego producenta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Materiał 3D nagrany IMG Burn niestety nie działa

Potrzeba extra softu do authoringu 3D a do tego wymagana jest megapowolna konwersja CAŁEGO materiału

Slepa uliczka

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...