Skocz do zawartości
obcypl

3D w grach na PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam małą zagwózdkę. Jestem posiadaczem rzadko wykorzystywanej PS3 ale w związku z nabyciem plazmy 3D postanowiłem odświeżyć trochę nasze relacje i zanabyłem najnowszą odsłonę przygód Drejka (3). Na pudełeczku piękne info o możliwości grana w 3D.

Wrzuciłem płytę do plejaka, odpaliłem grę i nic... żadnego 3D. Czy to się jakoś uruchamia specjalnie? Czy może to działa tylko z TV Sony? Da się grać w gry 3D na plazmie Panasonic'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Musisz zresetować ustawienia obrazu. Włącz konsole przyciskiem power i trzymają go przez 5 sek. aż usłyszysz dwukrotnie piknięcie.

Edytowane przez AdrianWNS
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyk :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie śmiej Gmeru ale ja wczoraj przegryzłem się chyba przez KAŻDE możliwe menu w PS3 i nawet wymieniłem kable HDMI na pożyczone 1.4 ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ciekawe- ja po nabyciu okna na świat z 3D od razu, bez żadnych kombinacji miałem 3D w grach i filmach na PS3...

Edytowane przez Mieschko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo może slim?

Sie śmiej Gmeru ale ja wczoraj przegryzłem się chyba przez KAŻDE możliwe menu w PS3 i nawet wymieniłem kable HDMI na pożyczone 1.4 ;-)

Klasyk bo zawsze jest z tym problem :) Moim zdaniem to gdzieś na PS3 powinna być jakaś naklejka czy coś. Bo skąd to wiedzieć? A problem jest zawsze taki sam.. też "miałem ten pierwszy raz ;p ".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 włącza 3D automatycznie,w menu gry trzeba przełączyć na 3D ja też tego szukałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak i nie. Wczoraj przeglądałem menu gry i nie miałem opcji odpowiedzialnych za 3D. Dziś po "tipie" od AdrianWNS taka pozycja już jest :-) sweet :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...